Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε η διάθεση των Windows Phone 7.5 Mango και του ελληνικού Marketplace


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έκανα την ενημέρωση στο lg μου όλα πήγαν καλά κανένα πρόβλημα.

επιτέλους menu στα Ελληνικά

 

πως εβαλες ελληνικα?? δεν τα εχω καταφερει. εχω περασει το mango στο lg optimus 7 (E900)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως εβαλες ελληνικα?? δεν τα εχω καταφερει. εχω περασει το mango στο lg optimus 7 (E900)

 

και εγώ δεν έχω καταφέρει το ελληνικο μενού. Υπαρχει τροπος αφού έχω περάσει το μάνγκο στο lg optimus?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταφέρει κανείς να αγοράσει κάτι από το marketplace.

Δεν μπορώ με τίποτα με πιστωτική.

 

Μάλλον δεν έχεις Ελληνικό LiveID. Δες από το hotmail αν η χώρα είναι Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κατάφερα και πέρασα Mango στο E900. Το λειτουργικό πλέον είναι πολύ πιο γρήγορο από πριν.

 

Όσο αναφορά την αγορά εφαρμογών, έχει κανείς ιδεά τι πάιζει; Το κινητό settαρίστηκε αρχικά με ελληνικό mail (όχι της ms). Πρέπει να φτιάξω account στο Zune τώρα και αν ναι, τι μορφή θα έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κατάφερα και πέρασα Mango στο E900. Το λειτουργικό πλέον είναι πολύ πιο γρήγορο από πριν.

 

Όσο αναφορά την αγορά εφαρμογών, έχει κανείς ιδεά τι πάιζει; Το κινητό settαρίστηκε αρχικά με ελληνικό mail (όχι της ms). Πρέπει να φτιάξω account στο Zune τώρα και αν ναι, τι μορφή θα έχει;

 

στο zune πρεπει να βαλεις και το mail που εχεις στο κινητο για να δουλευει σωστα κια για να μπορεις να μπαινεις στο marketplace

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κατι εχω HTC trophy 7 πρεπει να εχω την sim της vodafone? υποχρεωτικα μεσα για να παρει εντολή για το update? γιατι δεν εχει γινει το κυριο μου τηλ. ακομα λογω του οτι πρεπει να το συγχρονισω ή μπορει να το βρει το update μονο του και να μου πεταξει μηνυμα ?

Ευχαριστώ

 

(σημ. το αφηνω ανοικτο χωρις σιμ με αναμενο το γουαι φαι και επισης το εχω αφησει καποιες ωρες με την καρτα της vodafone )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα htc trophy 7 περιμενα περιμενα για το update τιποτα και εκανα reset στο τηλ. οποτε βρηκε το update και το εκανε εκανε περιπου μια ωρα και εινα τωρα οκ αυριο θα δω της αλλαγες παω για υπνο καληνυκτα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ, χτες το απόγευμα, μόλις είχε βγει. Αλλά το δικό μου είναι o2 branded

 

 

Απο Αγγλια και το δικο μου αλλα χωρις branding, εχει πανω την 7392.03 αλλα το forced update δεν εχει κανενα αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτούς που θέλουνε να αγοράζουνε με πιστωτική εφαρμογές πρέπει να αλλάξουνε το region απότο xbox id τους.Παιδευόμουνα μια ολόκληρη μέρα και τελικά το είδα κάπου και το έκανα και έπιασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το navigon premium edition τι γίνετε ρε παίδες? λειτουργεί μετά την αναβάθμιση? με την beta έκδοση μου το πέταξε έξω και αναγκαστικά να κάνω downgrade σε nodo για να το ξαναεγκαταστισω, με την mango κλείδωσε και δεν ξεκλείδωνε με τίποτε από την mfg, έχει κανεις εμπειρία με την mango σε αυτά τα θέματα? το navigon premium edition είναι τόσο αστέρι που χ@ζω τα xαζοκαλουδια τις mango εάν είναι να μην έχω navigon, λόγο του ότι ταξιδεύω εκτος ελλάδος, ευχαριστώ σε οποιον μας διαφωτίσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...