Προς το περιεχόμενο

Παντελόνια jean ανδρικά...


vk13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά ναι όντως είναι πολύ πιο φθηνά τα jean από ξένο κατάστημα για Online αγορά, αλλά αν δε το δοκιμάσεις πώς θα το πάρεις;;

Χώρια ότι δεν ξέρεις πώς θα είναι το χρώμα του, το σχέδιο του και η γραμμή του (το τελευταίο για μένα είναι το πρώτο που κοιτάω στα τζην) αλλά ούτε για το μέγεθος δεν μπορείς να είσαι σίγουρος... Διαφέρει πολλές φορές από μάρκα σε μάρκα.

Μόνο αν γνώριζα ακριβή ονομασία jean το δοκίμαζα σε ένα ελληνικό κατάστημα και το παρέγγελνα μετά, αλλά σε ρούχα δεν έχω κάνει ποτέ κάτι τέτοιο...

 

 

Ζάρα εγώ όσες φορές έχω πάει δεν έχω βρει τίποτα αξιολογο! Πουλοβεράκια ψιλοαξίζουν πάντως. Ποιότητα όχι πολύ κακή, μάλλον μέτρια θα έλεγα γενικά ο Ζάρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ναι όντως είναι πολύ πιο φθηνά τα jean από ξένο κατάστημα για Online αγορά, αλλά αν δε το δοκιμάσεις πώς θα το πάρεις;;

Χώρια ότι δεν ξέρεις πώς θα είναι το χρώμα του, το σχέδιο του και η γραμμή του (το τελευταίο για μένα είναι το πρώτο που κοιτάω στα τζην) αλλά ούτε για το μέγεθος δεν μπορείς να είσαι σίγουρος

 

 

πας στο ελληνικο καταστημα και τα δοκιμαζεις

και μετα πας σπιτι και τα παραγγελνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή Ralph Lauren,CK,Tommy κτλπ κατα πόσο έχουν ανώτερη ποιότητα;Δεν μιλώ για design.Γιατί έχω και από αυτά και ποιο κάτω,όχι ρούχα bazar που λένε αλλά επιπέδου maine,zara,marks and spencer κτλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην αγοράζετε Jeans απο online shops...

μπορεί να είναι στενά στο μπούτι...

 

εγώ φοράω 38 νούμερο, παω που λέτε σε ένα μαγαζί εδω... και βρήκα κάτι που μου άρεσε...

μου λέει η πωλήτρια να το δοκιμάσω και εγώ είπα "δεν χρειάζεται μου κάνει..." και επέμενε αυτή... ;pp

ενταξ το δοκιμάζω και με το ζόρι έμπαινα μέσα :ppp

 

τσάμπα θα πήγαιναν 40 ευρώ :pp αν και εντάξ μωρε το επιστρέφεις... άλλα εγω δεν κάνω τέτοια :) είμαι ντροπαλούλης...

αμα πάρεις απο Internet γάμησε τα μετά, πως θα το επιστρέψεις? ασε που θα πληρώσεις και κάτι παραπάνω για το πήγαινε-ελα

ΥΓ: μην κοιτάτε αυτα τα σιτες όπως "Asos/κάτι γερμανικά", είναι "φθηνά" κάτα 20% αλλα τα έξοδα αποστολής τα σκεφτήκατε? ποιότητα? πφφ ;pp αμα θέλετε να δώσετε τσάμπα λεφτά τότε πηγάινετε σε κανένα κινέζικο...

 

άσε που αυτά κάνετε και δεν στηρίζετε την χώρα, γιατί να δώσετε λεφτά στους γερμανούς??? ε?

 

 

here comes tje banhammer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πας στο ελληνικο καταστημα και τα δοκιμαζεις

και μετα πας σπιτι και τα παραγγελνεις...

 

σωστό, αλλά λίγο δύσκολο να το κάνεις με jean, γιατί δεν θα είναι σίγουρο πως θα το βρεις στο ιντερνετ....για παπούτσι χαλαρά όμως από εδώ και πέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Θελω να αγορασω online, ενα τζην levis.

Ξερω το μεγεθος, εχω ηδη ενα απο αυτη τη σειρα.

Εκει που μπερδευομαι ειναι στο χρωμα, μην παρω το ιδιο με αυτο που εχω.

Θα πει καποιος 'μα δεν το βλεπεις', αλλα δεν ειναι ετσι.

Πχ εγω προτιμω σκουρα χρωματα. Με το ματι δεν μπορω να υπολογισω αν το σκουρο μπλε που βλεπω στην οθονη, ειναι το ιδιο με το τζην που ηδη εχω. Υπαρχει φοβος να αγορασω το ιδιο! Αλλαζει το πραγμα αν πας σε εντελως αλλο χρωμα, εκει δεν μπορει να πεσεις εξω.

Αλλα οταν επιλεγεις παρομοια χρωματα, υπαρχει αυτος ο κινδυνος.

 

Υπαρχει τροπος, πχ με καποιο κωδικο στο ταμπελακι, ή καπως αλλιως, αλλα οχι μονο με το ματι, να δω ποιο ακριβως χρωμα εχει το υπαρχον τζην μου, ωστε να μπορεσω με ασφαλεια να αγορασω κατι αλλο online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου είπε το παιδί ότι είναι μεταλάς !!!

 

 

vk13 κοίταξε για wrangler και για Lee(knox). Μην κοιτάξεις σε stuff

Και επίσης ολα τα τζιν ανοίγουν, οπότε όταν το πάρεις λάβε το υπόψη σου!

 

Lol what? Γιατί όχι τα Staff καλέ; Έχουν τέλεια εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να αγορασω online, ενα τζην levis.

Ξερω το μεγεθος, εχω ηδη ενα απο αυτη τη σειρα.

Εκει που μπερδευομαι ειναι στο χρωμα, μην παρω το ιδιο με αυτο που εχω.

Θα πει καποιος 'μα δεν το βλεπεις', αλλα δεν ειναι ετσι.

Πχ εγω προτιμω σκουρα χρωματα. Με το ματι δεν μπορω να υπολογισω αν το σκουρο μπλε που βλεπω στην οθονη, ειναι το ιδιο με το τζην που ηδη εχω. Υπαρχει φοβος να αγορασω το ιδιο! Αλλαζει το πραγμα αν πας σε εντελως αλλο χρωμα, εκει δεν μπορει να πεσεις εξω.

Αλλα οταν επιλεγεις παρομοια χρωματα, υπαρχει αυτος ο κινδυνος.

 

Υπαρχει τροπος, πχ με καποιο κωδικο στο ταμπελακι, ή καπως αλλιως, αλλα οχι μονο με το ματι, να δω ποιο ακριβως χρωμα εχει το υπαρχον τζην μου, ωστε να μπορεσω με ασφαλεια να αγορασω κατι αλλο online?

 

Τελικα υπαρχει τροπος περισσοτερο αξιοπιστος και κωδικοποιημενος για ακριβη ορισμο του χρωματος που εχει ενα τζην levis, η μονο .....με το ματι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παντως, βλεποντας να πουλανε και να αγοραζουν σκισμενα και απολυτως 'αθλια' τζην, νιωθω και εγω καλυτερα να φορω τα παλιά φθαρμένα μου, αυτά που τα ειχα αγορασει ως κανονικα τζην(κι οχι σκισμενα), αλλα με τα χρονια παλιωσαν.
Να και κατι καλο απο την μόδα, εστω και αν δεν παιρνει ψηφο εμπιστοσυνης απο μενα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...