Προς το περιεχόμενο

-10ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ Me&home του Getitnow.gr


sinnaig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στη σελιδα του λογαριασμου μου γραφει οτι η παραγγελια ειναι ''στο καταστημα''. αλλα δε μου εχει ερθει mail ή μηνημα στο κινητο να παραλαβω κατι....

ενημερωνουν να πας να παραλαβεις οπως το eshop?

 

Εμένα στις 2 τελευταίες (διαφορετικές) παραγγελίες μου δεν μου ήρθε ούτε email ούτε sms, αλλά ήταν όντως στο κατάστημα όπως έγραφε στο λογαριασμό μου. Πήγαινε και πάρτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γελοία μαρκετινίστικα κόλπα για να τραβήξουν πελατεία. Ότι μπορεί ο καθένας. Και πολλοί, όπως εσύ, τσιμπάνε. Αν έλεγαν 10% έκπτωση, θα τους λέγατε γύφτους. Με αυτές τις μαλακιούλες, πέφτετε με τα μούτρα. Τέτοια μας αξίζουν, τέτοια μας δίνουν. !!!!

 

Τι λες ρε φίλε? Ποιος θα τους έλεγε γύφτους αν δίνουν 10% έκπτωση??? Τη σημερινή εποχή να σου χαρίζουν λεφτά είναι γυφτιά?? Άλλοι λένε πως η τσιγγουνιά είναι μαγκιά :mrgreen:

 

Ποιος ξέρει περισσότερα γι αυτό το 10% στα γενέθλια?? Το έχει πάρει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες ρε φίλε? Ποιος θα τους έλεγε γύφτους αν δίνουν 10% έκπτωση???

 

Σοβαρά ;; Πως φαίνεται ότι δεν παρακολουθείς το thread. Εδώ, π.χ. βλέπω ότι, επειδή κάποιοι έδωσαν το Galay στα 249€ δηλ. 50% έκπτωση (συσκευή των 500€), δε συμφέρει λέει τώρα που το δίνουν 279€ (45% έκπτωση) και τους βρίζουν που..... ανέβασαν την τιμή!!!! Βλέπω και διαβάζω, τα όσα παραλογα εδώ μέσα. Αντικείμενα αρχικής αξίας, πχ 40 ευρώ, τα βρίσκεις με 20 (50% κάτω) και σου λένε κάποιοι, σιγά την έκπτωση, ΜΟΝΟ λέει ένα εικοσάρικο !!!! Και τι μου λες τώρα εσύ, τα ακούω βερεσέ !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρταται παντα το αντικειμενο

πραγματα που εχουν μεγαλο ανταγωνισμο και ζητηση εχουν πολυ μικρο περιθωριο κερδους,και δυσκολα γινονται προσφορες

πχ δειτε τιμες σε SSD επεξεργαστες οπως, 955,

μερικες φορες ειναι καλυτερο το -10 ευρω απο το -10% και καποιες το αντιθετο

δε μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα σας απο τη στιγμη που κανει καποιος εκπτωση,και ειναι και καλη και πραγματοποιει τις παραγγελιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μέχρι τώρα το συγκεκριμένο κατάστημα έχει δείξει πολύ καλό πρόσωπο. Στην αρχή το είχα παρεξηγήσει. Οι παραγγελίες των προσφορών προχωράνε κανονικά και δε γίνονται «λάθη στις τιμές» κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον σκληρο με "νεο" λογαριασμο στα 29ευρο τον εχει παραλαβει κανεις;

 

Παιδιά όντως, πήρε κανείς τον δίσκο στην τιμή αυτή ή άδικα περιμένουμε!?

Εμένα ακόμα σε "επεξεργασία" δείχνει την παραγγελία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχώνεσαι, δεν φημίζονται κ για την ταχύτητα τους! Κ μενα ενα στικακι 16gb ειναι σε επεξεργασία ακομα π.χ αλλα λογικά κ τα δυο θα ερθουν με λιγο καθυστέρηση!!

 

Αυτο δεν με ενοχλεί καθόλου αλλα μετα τις οθόνες δεύτερη φορα το getit ειναι σπαθάτο! Πάντα τέτοια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμένα ακόμα σε επεξεργασία λέει. μπήκα στο online chat και μου λένε υπάρχει τελικά καθυστέρηση από τον προμηθευτή.

 

για να μην είμαι άδικος το προϊόν έλεγε διαθέσιμο σε 2-5 μέρες. αυτό που με ενοχλεί ομως δεν είναι η καθυστέρηση, αλλά

η μη ενημέρωση. αν είναι να παραγγέλνω online και μετά να πρέπει να παίρνω τηλ για να μάθω τι και πως , ε τι Online παραγγελία είναι αυτή ρε μάγκες; Τηλεφωνική παραγγελία καταντάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως στο chat μου ειχαν πει (και εχω αντιγραφο) οτι οτιδηποτε αναγραφεται ως διαθεσιμοτητα ειναι εγγυημενο (ειτε ειναι 2-5 ειτε... 20 εργασιμες!). Αρα οφειλουν να το τηρησουν (δε με νοιαζει για κανενα προμηθευτη, αν ηταν θα πηγαινα σε αυτον να αγορασω απευθειας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει κοίτα, κάτι τέτοια μου ειχε κάνει και το e-shop στην πρώτη μου παραγγελία από εκεί και δεν ξανά αγόρασα ποτέ.

 

την πρώτη φορά θα το ανεχτώ. απλά δεν θα υπάρχει δεύτερη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...