Προς το περιεχόμενο

-10ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ Me&home του Getitnow.gr


sinnaig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παρελαβα και εγω κανονικα 2 παραγγελιες στο ονομα μου μιας στου αδερφου μου και μια τις κοπελας μου ολες με τα μειον 10. πολλα μπραβο παντως για την προσφορα και γιατι συνεχεια καθε μηνα βγαζουν ειτε coupons 5ευρα η 10% ακομα και με φυλλαδια ειτε τετοιες κινησεις που δεν τις κανει κανεις στην αγορα. επισης για οτι αγορασα μου ηρθε e-mail απο την reevoo να αξιολογησω το προιον και προς εκπληξη μου ειδα οτι εγραψα οτι εχει αυτολεξη αναρτηθει στις αξιολογησεις των προιοντων που πηρα! εμπνεει πολυ αξιοπιστια, τους προτιμουσα απο οταν βγηκαν στην αγορα και σιγουρα θα τους προτιμω και στο μελλον!

 

;) well done getitnow!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μολις παρελαβα τις δυο απο τις τρεις παραγγελιες (την αλλη την ειχα παρει την προηγουμενη εβδομαδα). Nice :)

Thanks TS :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα κι εγω ενα στικάκι 16 γιγα....

τελεια προσφορα! ενα μεγαλο μπραβο για αλλη μια φορά στο getitnow που δεν βγάζει ψευτοπροσφορές οπώς οι περισσότεροι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εχτυπήθησαν τα εξής:

16gb στικάκι 9 ευρώ

2 μελάνια 5 και 6 ευρώ

αποχυμωτής 1 ευρώ!!!

logitech laptop cooling pad 9 ευρώ.

 

Πέρα απο τη πλάκα το getitnow είναι το μοναδικό eshop απο το οποίο έχω βρεί ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ευκαιρίες και εκπτώσεις τα τελευταία χρόνια, σε αντίθεση με τις κουτοπονηριές άλλων eshops.

Το πληρώνουν άλλα χτίζουν γερά θεμέλια στο κοινό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταξτε ολοι οι <<χουβαρνταδες>> στα αρνητικα σχολια μην ανακρουσουμε πρυμνα μετα

,μια και παλιοτερα στην προσφορα με τα παιχνιδια το getitnow.gr ειχε αποδειχθει

-με σημαντικη καθυστερηση μεν σε καποιους-

συνεπης δε ....

 

:rolleyes:

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έστειλαν mail και για τις 2 παραγγελίες που έκανα, για εμένα και τον αδερφό μου, και λένε ότι λόγο μη διαθεσιμότητας την μια θα την παραλάβω μέχρι 13/10 και την άλλη μέχρι 19/10..

Απο εκεί που έγραφε διαθεσιμότητα 3-6 μέρες, τώρα πρέπει να περιμένω 14-20 μέρες... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος η προσφορά;

 

ε βέβαια και τέλος, σιγά μην κράταγε 1 μήνα θα είχαμε πάρει όλο το μαγαζί.

λοιπόν έκανα 2 παραγγελίες με διαφορετικό email. όνομα, τηλ, τόπος παράδοσης , όλα τα ίδια... σιγά λέω μην την φάνε...

χτές μου ήρθε courier με την μια παραγγελία και μόλις τώρα η άλλη χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω που παράγγειλα για πρώτη φορά από Μe&home(σήμερα)http://www.getitnow.gr/prod/me-and-home/rologia/andrika/nautica-bfc-diver-a13021g-/prod1570089pp/ μου χρέωσαν και 6 ευρώ μεταφορικά. τους πήρα τηλ και τελικά γλίτωσα μόνο τα 6 ευρώ. για τα =10 τι έγινε??? τελική τιμή 89ευρω :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και γω τον δίσκο πριν λίγο , αρκετά γρήγορα θα έλεγα αν σκεφτεί κανείς ότι το πήρα από τα Χανιά, πανέμορφος δίσκος, μικρούλης, με κυριλέ πλαστικά και σε ωραία συσκευασία!! Φανταστική προσφορά στα 29 ευρώ! (Ελπίζω να δουλεύει .. :P )

Ευχαριστούμε Getitnow, πάντα τέτοια! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις πήρα μια Kingston- Class 4 - SDHC 8GB με 1,66 :rolleyes:

 

ένα ευχαριστώ στον sinnaig ;)

 

ελπίζω να παραλάβουμε και να μην έχουμε τα καλά του public και τόσων άλλων ...

 

σήμερα παρέλαβα τα καλούδια της οικογένειας κ των πεθερικών και από μεθαύριο των γονιών μου.

ένα ακόμα ευχαριστώ στον sinnaig ;) και respect στο getitnow. B)

Με κέρδισαν για πελάτη, και ας βρώ κάτι αλλού πιο φθηνά, γιατι μου απέδειξαν στην πράξη ότι ότι χρειααστώ θα είναι εκεί και δεν θα κάνουν τους κινέζους πχ eshop, plaisio, public,... :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...