Προς το περιεχόμενο

-10ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ Me&home του Getitnow.gr


sinnaig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα μου έστειλαν αυτό:

 

Αγαπητέ/ή κύριε/κυρία,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Getitnow.gr για τις αγορές σας.

 

Είναι υποχρέωσή μας προκαταβολικά να σας ενημερώσουμε ότι ενδέχεται να υπάρξει μικρή καθυστέρηση στην παράδοση της παραγγελίας σας με αριθμό XXXXXXXX, λόγω προβλήματος διαθεσιμότητας.

 

Σας διαβεβαιώνουμε ότι συνεχίζουμε την προσπάθεια μας για την αποστολή της παραγγελίας σας το συντομότερο δυνατό.

 

Αν όντως υπάρξει καθυστέρηση θα επικοινωνήσουμε ξανά μαζί σας.

 

Στην διάθεσή σας

 

Getitnow.gr Customer Passion

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

... λόγω προβλήματος διαθεσιμότητας.

Μήπως θυμάσαι αν το προιόν ήταν άμεσα διαθέσιμο όταν έκανες την παραγγελία? τώρα, αυτή τη στιγμή τι διαθεσιμότητα δείχνει στο site?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως θυμάσαι αν το προιόν ήταν άμεσα διαθέσιμο όταν έκανες την παραγγελία? τώρα, αυτή τη στιγμή τι διαθεσιμότητα δείχνει στο site?

 

Ναι ήταν διαθέσιμο τότε , όπως και είναι ακόμα!!!

(Πάντως σίγουρα ήμουν από τους τελευταίους, μιας και με το που έκανα την παραγγελία, μετά από 1-2 λεπτά έγινε SOLD OUT}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ήταν διαθέσιμο τότε , όπως και είναι ακόμα!!!

(Πάντως σίγουρα ήμουν από τους τελευταίους, μιας και με το που έκανα την παραγγελία, μετά από 1-2 λεπτά έγινε SOLD OUT}

Με μπέρδεψες λίγο τώρα, αφού είναι ακόμα διαθέσιμο πώς έγινε sold out?

 

Εγώ έχω παραγγείλει ένα ποντίκι που αναφέρει ακόμα ότι είναι άμεσα διαθέσιμο-παράδοση σε μια μέρα για Αθήνα. Για να δούμε τι θα γίνει αύριο, μήνυμα δεν μου έχει έρθει ακόμα.

 

Αν δεν στείλουν μήνυμα αύριο θα παραγγείλω το ίδιο ποντίκι με άλλο όνομα χωρίς τη προσφορά να δω αν θα το στείλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μπέρδεψες λίγο τώρα, αφού είναι ακόμα διαθέσιμο πώς έγινε sold out?

 

Εγώ έχω παραγγείλει ένα ποντίκι που αναφέρει ακόμα ότι είναι άμεσα διαθέσιμο-παράδοση σε μια μέρα για Αθήνα. Για να δούμε τι θα γίνει αύριο, μήνυμα δεν μου έχει έρθει ακόμα.

 

Αν δεν στείλουν μήνυμα αύριο θα παραγγείλω το ίδιο ποντίκι με άλλο όνομα χωρίς τη προσφορά να δω αν θα το στείλουν.

 

 

φανταζεσαι να στο στειλουν με το αλλο ονομα πιο γρηγορα??εκει τραβας τα μαλλιασου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μπέρδεψες λίγο τώρα, αφού είναι ακόμα διαθέσιμο πώς έγινε sold out?...

 

Εννοούσα ότι έβγαλαν Sold Out αυτά της προσφοράς!!

Προφανώς είχαν ξεχωρίσει ένα μέρος από τους δίσκους που είχαν για να τους δώσουν αποκλειστικά στην προσφορά!

Οι άλλοι που έμειναν, τώρα θα δοθούν με την αρχική τιμή! (54.89 ευρώ)

(Αυτά που λέω από από πάνω, δεν σημαίνει ότι ισχύουν :P , απλά την σκέψη μου λέω!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O δισκος στα 39ευρω δεν ηταν προσφορα, αφου στα ιδια χρηματα υπαρχει και ο Verbatim Store 'n' Go.

Eκτος αυτου, κατα καιρους έχουμε δει 500ρηδες με 45 ευρω.

 

ΟΜΩΣ με την εκπτωση των 10 ευρω, η τελικη τιμη των 29 ευρω για 320GB ειναι οντως καλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη σελιδα του λογαριασμου μου γραφει οτι η παραγγελια ειναι ''στο καταστημα''. αλλα δε μου εχει ερθει mail ή μηνημα στο κινητο να παραλαβω κατι....

ενημερωνουν να πας να παραλαβεις οπως το eshop?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...