Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2098

  • ilpapacha

    1938

  • sndev

    1075

  • ηνίοχος

    566

2 ώρες πριν, AristidisZ είπε

Μπα δεν ειμαι από δαύτους, σχάρες κάνω κάθε φορά, την ψησταριά ολόκληρη μια στο τόσο...

Τι ατμοκαθαριστη χρησιμοποίησες;

Ένα φθηνό από eshop. Μάρκα boman κάπως έτσι με πορτοκαλί χρώμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, didaskalop είπε

Στο mart πλεον μπορούν να ψωνίζουν και ιδιώτες.  Απλα σε αυτούς εκδίδεται απλή απόδειξη.  Η κάρτα χρειάζεται όταν ζητηθεί τιμολόγιο. 

και ισχύουν οι ίδιες τιμές (δηλ. σχετικά μειωμένες)  ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω συγκρίνει με τις τιμές του ηλεκτρονικού καταστήματος, αλλά αν εννοείς τις τιμες που αναγράφονται στα καρτελάκια εντός καταστήματος αναφέρονται στην τιμή χωρίς ΦΠΑ.  Αναγράφεται και η πλήρης τιμη με λίγο μικρότερα γράμματα.  Και φυσικά στο ταμείο η απόδειξη περιλαμβάνει ΦΠΑ.  Απλα το mart απευθύνεται κυρίως σε επαγγελματίες, εξού και οι τεράστιες συσκευασίες σε πολλά προϊόντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζω εδώ και 2 - 3 χρόνια από το Μαρτ χωρίς να είμαι επαγγελματίας. Απλά στο ταμείο όταν με ρωτάνε τους λέω απλή απόδειξη, ποτέ δεν μου είπανε τίποτα.

Δεν είναι πιο φτηνό από τα υπόλοιπα μάρκετ. Απλά έχει προϊόντα που δεν βρίσκεις εύκολα αλλού (Στην επαρχιακή πόλη που μενω). Για αυτό και ψωνίζω από εκει όταν θέλω κάτι που δεν το έχουν οι άλλοι.

Επίσης για αυτούς που δεν το πήραν είδηση έβγαλε πάλι το Λιντλ black angus. Εγώ πήρα burger γιατί αυτά ευχαριστιέμαι πιο πολύ και είναι σε συμπαθητική τιμή 10 ευρώ το κιλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το the mart δεν έχει διαφορά σε τιμές από το σούπερ μάρκετ. Σε κάποια είναι πιο ακριβό κιόλας. Μόνο στα κρέατα τα black Angus έχει πολύ μεγάλη διαφορά, αφού βρίσκεις με 27-28€ το κιλό σε Αργεντινής. Σε κρεοπωλείο πάει από 40€+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, didaskalop είπε

Στο mart πλεον μπορούν να ψωνίζουν και ιδιώτες.  Απλα σε αυτούς εκδίδεται απλή απόδειξη.  Η κάρτα χρειάζεται όταν ζητηθεί τιμολόγιο. 

μακάρι να ισχύει αυτό που λες γιατί στο site δεν το αναφέρει πουθενά. όπως ειπώθηκε δεν είναι τόσο για τις τιμές αλλά για προϊόντα που δεν έχει αλλού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως έχει μεγάλη ποικιλία σε κατεψυγμένα κρέατα και ψαρικά και κάποια άλλα είδη. Πρέπει να τσεκάρεις και τα φυλλάδια για προσφορές που βγάζει ανά 2 εβδομάδες. πχ 5 λίτρα Fairy 5 ευρώ, 12αδα εμφιαλωμένο Ζαγόρι 1.20 ευρώ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, slk200gr said:

τα ψαρια ειναι ιχθυοτροφειου ,παιδεια να τα αποφευγεται αυτα (καθαρος καρκινος)_

Είναι λίγο γενικό αυτό, αλλά δεν απέχει από την πραγματικότητα. Με την λογική αυτή όμως και το κρέας ... 😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ritualistic είπε

low & slow ribs εχει δοκιμασει να κανει καποιος ? δωστε τα φωτα σας θα ηθελα να ειναι το επομενο που θα δοκιμασω!

beef or pork?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η weber q2000 αξίζει στα περίπου 300 ευρώ με τα μεταφορικά χωρίς βάση? Παλιότερο μοντέλο απο την q2200 για την οποία διαβάζω άριστα σχόλια,και ελάχιστες διαφορές μεταξύ αυτών. Στο μπαλκόνι έχω ήδη ένα χτιστό bbq και παρόλο που θα μου άρεσε ένα μεγαλύτερο μοντέλο νομίζω είναι υπερβολή. Η σκέψη δλδ είναι να χρησιμοποιώ το χτιστό bbq σαν βάση αυτού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...