Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως ανεβάζουμε βίντεο ρε παιδιά 😁

Μετά την πρώτη επάλειψη με μέλι μουστάρδα. Εσωτερική 70, έχουμε ακόμα... 

IMG_20201122_122738.jpg

Επεξ/σία από tsiro7
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2123

  • ilpapacha

    1957

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

Στο ερώτημα το δικό μου θα είχε κανείς την ευγενή καλοσύνη να απαντήσει μπας και προχωρήσω και εγώ σε αγορά τώρα που υπάρχει ακόμα διαθεσιμότητα 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Moorer7 είπε

Καλησπέρα στην ομάδα ξέρω θα καταντήσω γραφικός να αναφέρω ότι ενδιαφέρομαι και εγώ για την προσφορά που τρέχει στο Πλαισιο Broil King Gem 340 και Κωτσοβολος Weber Spirit II E 310, αρχάριος σε ψησταριές γενικότερα αλλά με εμπειρία στο μαντέμι και για να μην φλυαρώ ο προβληματισμός μου έχει να κάνει με το πλαϊνό ματι που έχει η Broil King πιστεύεται ότι έχει την δυνατότητα να τηγανίσει σωστά πατάτες γιατί απ το στενό οικογενειακό περιβάλλον οι περισσότεροι μου λένε ότι το συγκεκριμένο ματι με την δύναμη που αναγράφεται στα χαρακτηριστικά δεν έχει την δύναμη να τηγανίσει ίσως να βράσει μόνο.... σας παρακαλώ τα φώτα σας 

Για να τηγανισεις σωστά οτιδήποτε θες θερμοκρασία 180 μετά είναι σκέτος καρκίνος και κακώς τηγανιζει ο κόσμος με φουλ φωτιά. Οπότε θεωρώ ότι πολύ εύκολα θα τηγανισεις πατάτες με το πλαϊνό μάτι της bk. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, tsiro7 είπε

Για να τηγανισεις σωστά οτιδήποτε θες θερμοκρασία 180 μετά είναι σκέτος καρκίνος και κακώς τηγανιζει ο κόσμος με φουλ φωτιά. Οπότε θεωρώ ότι πολύ εύκολα θα τηγανισεις πατάτες με το πλαϊνό μάτι της bk. 

Σ ευχαριστώ πολύ πιστεύω ότι αυτό το +1 μάτι θα είναι αρκετά λειτουργικό απλά είχα μπει σε σκέψεις γιατί αν δεν έχει δύναμη (2,7 Κw) η Weber φαίνεται να έχει καλύτερη ποιότητα και δεν θα ήθελα να το μετανιώσω σε δεύτερο χρόνο....αυτό που λένε ότι στις Weber ότι και να ψήσεις είναι πιο νόστιμο από άλλες ψησταριές ισχύει ή είναι μύθος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Moorer7 είπε

Σ ευχαριστώ πολύ πιστεύω ότι αυτό το +1 μάτι θα είναι αρκετά λειτουργικό απλά είχα μπει σε σκέψεις γιατί αν δεν έχει δύναμη (2,7 Κw) η Weber φαίνεται να έχει καλύτερη ποιότητα και δεν θα ήθελα να το μετανιώσω σε δεύτερο χρόνο....αυτό που λένε ότι στις Weber ότι και να ψήσεις είναι πιο νόστιμο από άλλες ψησταριές ισχύει ή είναι μύθος ?

Ναι είναι πιο νόστιμο στο μυαλό σου γιατί έχεις πληρώσει πιο πολλά 🙈🙈

ΥΓ Weber έχω

1 λεπτό πριν, temitis είπε

 H    προσφορά του  Praktiker που ανέβασε ένα παιδί στην προηγούμενη σελίδα αξίζει ή πεταμένα λεφτά;

https://www.praktiker.gr/p/psistaria-ygraeriou-me-4-kaystires-116990

Εξαρτάται. Την θες για συχνή χρήση ή μια φορά το μήνα? Αν είναι για μια φορά το μήνα θα κάνει δουλειά. Αν είναι για παραπάνω, επένδυσε σε κάτι καλύτερο να το ευχαριστηθείς.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paokmaniak είπε

Καλησπερα παιδια παιζει καμμια προσφορα με μαξ τα 300 γιατι τη θελω για εξοχικο? Ευχαριστώ πολυ

Κοίτα μήπως βγάλει καμία προσφορά η camping gas, ή δες naterial από leroy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, SagoniasSlutRos είπε

Ναι είναι πιο νόστιμο στο μυαλό σου γιατί έχεις πληρώσει πιο πολλά 🙈🙈

ΥΓ Weber έχω

Εξαρτάται. Την θες για συχνή χρήση ή μια φορά το μήνα? Αν είναι για μια φορά το μήνα θα κάνει δουλειά. Αν είναι για παραπάνω, επένδυσε σε κάτι καλύτερο να το ευχαριστηθείς.

Σιγουρα για 1 φορά την εβδομάδα τουλάχιστον.. ευχαριστώ πάντως!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, temitis είπε

Σιγουρα για 1 φορά την εβδομάδα τουλάχιστον.. ευχαριστώ πάντως!!

Πάρε κάτι καλύτερο θα έλεγα να την ευχαριστηθείς. Αν μπορείς φυσικά... Γιατί μπορεί σε ένα χρόνο να θες να την αλλάξεις όταν πορωθεις με το άθλημα, οπότε θα είναι χαμένα λεφτά αυτά που θα έχεις δώσει τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SagoniasSlutRos είπε

Πάρε κάτι καλύτερο θα έλεγα να την ευχαριστηθείς. Αν μπορείς φυσικά... Γιατί μπορεί σε ένα χρόνο να θες να την αλλάξεις όταν πορωθεις με το άθλημα, οπότε θα είναι χαμένα λεφτά αυτά που θα έχεις δώσει τώρα.

Εγω ειχα ξεκινησει με μια των 80€ και μετα την άλλαξα με UNIMAC των 250€. Όσο ΄'εχω ευχαριστηθει την Weber E210 που εχω τώρα δεν ευχαριστήθηκα καμία. Και επειδή ψήνω με πολύ άνεση πλεον στην weber, θέλω να φτιάξω τα πάντα και να ψήνω κάθε μέρα. Δεν το μετανιωσα καθόλου και στην ουσία έχασα 350€ περίπου γιατι αν ειχα παρει την Weber απο την αρχη ακόμα θα είχα εγγύηση (10 έτη)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Daliar είπε

Εγω ειχα ξεκινησει με μια των 80€ και μετα την άλλαξα με UNIMAC των 250€. Όσο ΄'εχω ευχαριστηθει την Weber E210 που εχω τώρα δεν ευχαριστήθηκα καμία. Και επειδή ψήνω με πολύ άνεση πλεον στην weber, θέλω να φτιάξω τα πάντα και να ψήνω κάθε μέρα. Δεν το μετανιωσα καθόλου και στην ουσία έχασα 350€ περίπου γιατι αν ειχα παρει την Weber απο την αρχη ακόμα θα είχα εγγύηση (10 έτη)

Αυτό ακριβώς εννοώ ότι αν έχει κάποιος σκοπό να τη χρησιμοποιεί αρκετά, καλύτερα να περιμένει μέχρι να μαζέψει λίγα παραπάνω να πάρει κάτι που να αξίζει μια και καλή. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει η αγορά της βάσης για ψήσιμο κοτόπουλου της weber στα 50 €?

Είναι αυτή με το ταψάκι από κάτω.https://www.skroutz.gr/s/13854272/Weber-Αλουμινένιο-Στήριγμα-Κοτόπουλου-6731.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...