Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

εαν δε βιάζεσαι περιμενε... λογω Lockdown εχουν ανεβασει στο θεο τις τιμές...

Στα 185 βγάινει!!! Υπάρχει κάτι άλλο αξιόλογο σε αυτή τη τιμή???

Κοίτα αρκετό καιρό παίζει σε αυτη τη τιμή!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2098

  • ilpapacha

    1938

  • sndev

    1075

  • ηνίοχος

    566

Μόλις τώρα, nikolas_kriti είπε

Στα 185 βγάινει!!! Υπάρχει κάτι άλλο αξιόλογο σε αυτή τη τιμή???

Κοίτα αρκετό καιρό παίζει σε αυτη τη τιμή!!!

μεχρι χθες ειχε στο λερου μερλιν με 199 σαφως ανωτερο μοντελο...

 

αυτη που κοιτάς η κανονικη της τιμή ήταν 135-140...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, paylidis είπε

μεχρι χθες ειχε στο λερου μερλιν με 199 σαφως ανωτερο μοντελο...

 

αυτη που κοιτάς η κανονικη της τιμή ήταν 135-140...

https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/psistaries-ugraeriou/psistaria-ugraeriou-kenton-naterial-doro-kouponi-gia-ena-dorean-gemisma-fialis-kai-ton-ruthmisti-ugraeriou-62209595

Αυτήν εδώ εννοείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, paylidis είπε

την οποία παρέλαβα προχτές! εξαιρετική ποιότητα κατάσκευής δεδομένου της αξίας της. Πολύ εύκολη συναρμολόγηση. Μου έχει τελειώσει η παλιά μπουκάλα και σκέφτομαι να πάρω μια gas prime με νέο ρυθμιστή. Θας ενημερώσω με ψησίματα γιατί όσο καλή και να δείνχει στο μάτι το ψήσιμο έχει σημασία. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, squib είπε

την οποία παρέλαβα προχτές! εξαιρετική ποιότητα κατάσκευής δεδομένου της αξίας της. Πολύ εύκολη συναρμολόγηση. Μου έχει τελειώσει η παλιά μπουκάλα και σκέφτομαι να πάρω μια gas prime με νέο ρυθμιστή. Θας ενημερώσω με ψησίματα γιατί όσο καλή και να δείνχει στο μάτι το ψήσιμο έχει σημασία. 

Ενημερωσε να εχουμε εικόνα, εγω κρατηθηκα και δε τη παρηγγειλα (δε ξερω γιατι)

Πες μου επισης αν θες τα παρακάτω: α) ο πατος ειναι αφαιρουμενο αλουμινενιο ταψι ολοκληρος; β) παιρνει σουβλα οπως φαινεται γ) αξιζει το μαντέμι της σχάρας ή ειναι οπως ελεγαν τα παιδια μουφα μαντεμι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, paylidis είπε

Ενημερωσε να εχουμε εικόνα, εγω κρατηθηκα και δε τη παρηγγειλα (δε ξερω γιατι)

Πες μου επισης αν θες τα παρακάτω: α) ο πατος ειναι αφαιρουμενο αλουμινενιο ταψι ολοκληρος; β) παιρνει σουβλα οπως φαινεται γ) αξιζει το μαντέμι της σχάρας ή ειναι οπως ελεγαν τα παιδια μουφα μαντεμι;

Ο πάτος ειναι συρτάτρι που βγαίνει ολόκληρο για καθαρισμό και φυσικά έχει με άμεση προσβαση και ταψάκι συλλογής λίπους. 

IMG_20210303_190707.jpg

IMG_20210303_190719.jpg

IMG_20210303_190751.jpg

IMG_20210304_130138.jpg

το μαντέμι που ειναι σχάρα έχει εμαγιέ επικάλυψη σε αντίθεση με τη πλάκα που είναι "γυμνή" με αυτή τη τραχιά αίσθηση. Μου άρεσε η λεπτομέρεια με το ανοικτήρι μπύρας :)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και καπως ετσι ψιλομετανιώνω που δεν έριξα παραγγελία (για την ακριβεια θα επαιρνα την επομενη με τα 229 κ τις 4 εστίες) 😅

μια χαρα μαντέμι μου φαινονται οι σχαρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μία κλειστή 

IMG_20210304_125656.jpg

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

και καπως ετσι ψιλομετανιώνω που δεν έριξα παραγγελία (για την ακριβεια θα επαιρνα την επομενη με τα 229 κ τις 4 εστίες) 😅

μια χαρα μαντέμι μου φαινονται οι σχαρες

για τα χρήματα της δείνχει εξαιρετική. Σαφώς και δε συγκρίνεται με weber και napoleon αλλά κοστίζει κάτω από τα μισά.

IMG_20210303_190740.jpg.c43330704abbad5ab0112265fefe1039.jpgσόρρυ ειναι κουνημένη η φωτγραφία αλλα φαίνεται το ταψάκι συλλογής λίπους. Το έντυσα με αλουμινόχαρτο για μη τρίβω και ο χώρος για φιάλη που ειναι άνετος και μένει και χώρος για σχετικά εργαλεία όμορφα όλα μέσα και περιποιημένα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, squib είπε

και μία κλειστή 

 

για τα χρήματα της δείνχει εξαιρετική. Σαφώς και δε συγκρίνεται με weber και napoleon αλλά κοστίζει κάτω από τα μισά.

https://tenor.com/view/κοκκαλης-olympiacos-olympiakos-kokkalis-osfp-gif-13675867

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, squib είπε

σόρρυ ειναι κουνημένη η φωτγραφία αλλα φαίνεται το ταψάκι συλλογής λίπους. Το έντυσα με αλουμινόχαρτο για μη τρίβω και ο χώρος για φιάλη που ειναι άνετος και μένει και χώρος για σχετικά εργαλεία όμορφα όλα μέσα και περιποιημένα. 

διευκρινηση, περα απο το ταψαξι βγαινει κ ολος ο πατος αν καταλαβα καλα, ε;

Μόλις τώρα, squib είπε

φαντάζομαι θα τη ξαναβγάλει προσφορά. Έρχεται Πάσχα σε 2 μήνες. 

ετσι πιστευω και εγω, βεβαια εδω ειχε κ ρυθμιστη + γεμισμα που αξιζε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

διευκρινηση, περα απο το ταψαξι βγαινει κ ολος ο πατος αν καταλαβα καλα, ε;

ετσι πιστευω και εγω, βεβαια εδω ειχε κ ρυθμιστη + γεμισμα που αξιζε

ναι βγαίνει ο όλος ο πάτος συρτάροτα πάρα πολύ έυκολα για να καθαριστεί. Το ταψάκι συλλογής απλά γεμίζεις και αδειάζεις. 

 

καλά η προσφορά ήταν για τη go gas που ειναι μικρή 5kg οπότε δε τη χρησιμοποίησα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, squib είπε

καλά η προσφορά ήταν για τη go gas που ειναι μικρή 5kg οπότε δε τη χρησιμοποίησα. 

α ναι; νταξ κ παλι γιατι όχι, προσωπικά χρησιμοποιώ Gogas στη δευτερη ψησταρια που εχω (μία μικρη bormann οπως ειπα πιο πανω) οποτε θα με βολευε ενα τσαμπα γεμισμα+ενας νεος ρυθμιστης και ας μη τα εβαζα στη naterial ;) 

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

α ναι; νταξ κ παλι γιατι όχι, προσωπικά χρησιμοποιώ Gogas στη δευτερη ψησταρια που εχω (μία μικρη bormann οπως ειπα πιο πανω) οποτε θα με βολευε ενα τσαμπα γεμισμα+ενας νεος ρυθμιστης και ας μη τα εβαζα στη naterial ;) 

έτσι ναι. Θα ψήσω μέσα στο σκ και θα σας πω εντυπώσεις. Πάντως σε σχέση με αυτή που είχα, μια 12ετίας 2 καυστήρων με lava stones και σχάρα της πλάκας, φαντάζομαι θα ειμαι καλύτερα θεαματικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...