Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Rabbit30 είπε

 

5D4FFE72-7DD5-4BA0-803E-33A6F4241E65.jpeg

2C2F33D9-D5BB-4DEA-9BE1-7D878668AD6A.jpeg

Απο που την εχεις αγορασει;; Φαινεται οτι ειναι για Ιταλια, οποτε βαση των οσων μου ειπε η weber εδω καλυπτεσαι απο εγγυηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2115

  • ilpapacha

    1953

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

10 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Απο που την εχεις αγορασει;; Φαινεται οτι ειναι για Ιταλια, οποτε βαση των οσων μου ειπε η weber εδω καλυπτεσαι απο εγγυηση!

από Κωτσόβολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AristidisZ είπε

καλά, δεν είναι και πινακίδα αυτοκινήτου...

λες και την πινακίδα αμα τη δεις κάποιος θα γινει τιποτα. τόσα μάτια την βλέπουν καθημερινά στο δρόμο ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας μας εξηγήσει κάποτε και κάποιος με ακρίβεια τι σημαίνουν αυτοι οι πίνακες τόσο σε σχέση με την πραγματική απόδοση των bbq, όσο και με το νομική υποχρέωση κατόχων και κάλυψη εγγύησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

το έχει εδώ με 22.90€ (+2.5 μεταφορικά), δε το ξέρω το μαγαζί αλλά έχει paypal, οπότε είσαι ψιλό οκ

Μπορεί να έχει 8 λίρες στην Αγγλία, αλλά δεν είναι να μπλέκεις τώρα

Στη Γερμανία έχει 15€, βάλε και τα μεταφορικά, μία η άλλη έρχεται

απο αυτο το μαγαζι εχω αγορασει κατι για το κινητο μου. Ολα μια χαρα, ειναι και στο σκουτζ το συγκεκριμενο και αποτι καταλαβα εχει τεραστια αποθηκη με απειρα προιοντα που φερνει απο κινα και τους βαζει την ταριφα και τα πουλαει.

και αντικαταβολη κανονικα.

Επεξ/σία από Xejolontas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και της δικής μου δεν τον έπαιρνε τον αριθμό και έστειλα email στην αντιπροσωπεία με το τιμολόγιο αγοράς και το serial number και μου τον καταχώρισαν, μου ήρθε και email επιβεβαίωσης. Για δοκίμασε έτσι, διαφορετικά δες αν μπορείς να στείλεις ένα email στην Napoleon.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gdeli είπε

Και της δικής μου δεν τον έπαιρνε τον αριθμό και έστειλα email στην αντιπροσωπεία με το τιμολόγιο αγοράς και το serial number και μου τον καταχώρισαν, μου ήρθε και email επιβεβαίωσης. Για δοκίμασε έτσι, διαφορετικά δες αν μπορείς να στείλεις ένα email στην Napoleon.

Μετά απο επικοινωνία με την αντιπροσωπεία η απάντηση ειναι...

- Από έλεγχο που πραγματοποιώ στους σειριακούς αριθμούς των μοντέλων που έχουμε εισάγει στην Ελλάδα, δεν μπορούμε να βρούμε τον σειριακό αριθμό σας. Μήπως έχετε προμηθευτεί την ψησταριά σας από χώρα διαφορετική της Ελλάδας;

- Ναι απο Γερμανία

- Καταλαβαίνουμε. Δυστυχώς η οδηγία που έχουμε από την κεντρική εταιρία είναι πως η εγγύηση των μοντέλων είναι countrywide, δηλαδή οι εγγυήσεις ισχύουν για τη χώρα αγοράς κάθε φορά. Αν παρατηρήσετε και στο Napoloen.com για κάποιες χώρες υπάρχουν και διαφορετικές καλύψεις ανάλογα το μέρος της ψησταριάς, δηλαδή ο Καναδάς, με τη Γερμανία και την Ελλάδα δεν έχουν ακριβώς τις ίδιες καλύψεις. Συνεπώς, για θέματα εγγύησης θα πρέπει να απευθυνθείτε στη χώρα αγοράς (Γερμανία) για να καλυφθεί το δωρεάν κόστος. Εμείς μπορούμε πάντα να εξυπηρετήσουμε σε πιθανές επισκευές, με το αντίστοιχο κόστος σε εργασία και ανταλλακτικό.

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Evgenios_V είπε

Ερώτηση προς ειδικότερους...

Προσπάθησα να εγγράψω την ψησταριά στο napoleon.gr και δεν παίρνει τον σειριακό αριθμό...ξέρει κανεις γιατί?

Μπηκες σε λαθος site. :P

 

image.png.817bde72690f3d2b61a6d629084f93e8.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AristidisZ είπε

το έχει εδώ με 22.90€ (+2.5 μεταφορικά), δε το ξέρω το μαγαζί αλλά έχει paypal, οπότε είσαι ψιλό οκ

Μπορεί να έχει 8 λίρες στην Αγγλία, αλλά δεν είναι να μπλέκεις τώρα

Στη Γερμανία έχει 15€, βάλε και τα μεταφορικά, μία η άλλη έρχεται

αυτό σας κάνει ;

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...