Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, alexandrosgi είπε

Είσαι σίγουρος? Εμένα μου ζήτησαν 10 στο πεζοδρόμιο και 20 να την ανεβάσουν σε όροφο και ήταν και μονταρισμένη κιόλας!

Εκτός αν είσαι εκτός Αθήνας οπότε δεν γνωρίζω για τα μεταφορικά

Όχι, Αθήνα βρίσκομαι... Και λέω είναι δυνατόν; Και μου λένε είμαστε κατάστημα και γι αυτό έχει αυτή την χρέωση.. Ενώ online λέει πάνω από 249ε δωρεάν μεταφορικά (αλλά στο σαιτ σου λέει να πάρεις τηλέφωνο γιατί δεν μπορείς να την παραγγείλεις online τη συγκεκριμένη). Γενικά καμία λογική! Προφανώς και δε θα την πάρω όταν ζητάνε το 10% σχεδόν της τιμής για μεταφορικά εντός Αττικής...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2115

  • ilpapacha

    1953

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

9 ώρες πριν, panossubs7 είπε

Γνωρίζει κάποιος για συμβατή σούβλα με Weber Spirit II E-310, να προετοιμαστούμε για Πάσχα; Γιατί όπως πάει για μπαλκόνι μας βλέπω και φέτος...

Αυτή από Leroy έχει αναφερθεί ξανά αλλά δεν υπάρχει απάντηση ξεκάθαρη. Ταιριάζει; Την έχει δοκιμάσει κανείς;

https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/axesouar-psistarias/kit-psistarias-ugraeriou-naterial-81873760

Ταιριάζει με πατέντα. Χρειάζεσαι ένα μεταλλικό (ανάποδο) Π για να βιδωθεί το μοτερ στη ψησταριά και επειδη η σούβλα είναι τετράγωνη, χρειάζεται τρόχισμα εκεί που θα ακουμπάει στην ψησταριά για να γυρνάει.

Με μια επίσκεψη σε σιδερά και ένα 20αρι, θα είσαι οκ.

Βέβαια, αν είχα την επιλογή του Amazon που αναφέρθηκε παρακάτω, θα έπαιρνα αυτή χωρίς πολλά πολλά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, geor92 είπε

Όλα καλά με τη weber 210 - Μίλησα με Κωτσόβολο και μου έκαναν πολύ καλύτερη τιμή από το απαράδεκτο Praktiker! 🥰

E πες και σε μας εδω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SagoniasSlutRos είπε

E πες και σε μας εδω

Ζήτησα να μου κάνουν προσφορά και πήγε στα 439ε χωρίς έξοδα αποστολής κλπ.. Ιδανικά ήθελα τη e-310 αλλά στα 500κάτι.. Απ τη στιγμή που δεν τη βρίσκω κάπου σε αυτά τα επίπεδα, νομίζω η e-210 στα 439ε δεν είναι κακή επιλογή... Τι λες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, geor92 said:

Ζήτησα να μου κάνουν προσφορά και πήγε στα 439ε χωρίς έξοδα αποστολής κλπ.. Ιδανικά ήθελα τη e-310 αλλά στα 500κάτι.. Απ τη στιγμή που δεν τη βρίσκω κάπου σε αυτά τα επίπεδα, νομίζω η e-210 στα 439ε δεν είναι κακή επιλογή... Τι λες;

Πάρα πολύ καλή σου έκαναν...αν δεις και το ιστορικό του skroutz, δεν έχει υπάρξει χαμηλότερη τιμή! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, geor92 είπε

Ζήτησα να μου κάνουν προσφορά και πήγε στα 439ε χωρίς έξοδα αποστολής κλπ.. Ιδανικά ήθελα τη e-310 αλλά στα 500κάτι.. Απ τη στιγμή που δεν τη βρίσκω κάπου σε αυτά τα επίπεδα, νομίζω η e-210 στα 439ε δεν είναι κακή επιλογή... Τι λες;

Mια χαρα τιμη ειναι, δεν θα βρεις καλυτερη σε αυτα τα λεφτα. Ο κολλητος μου εχει τη genesis 210 και ειναι πολυ κομπλε. Σκεψου παιρνει 2 κιλα παϊδακια με τη μια πανω ανετα. 

Την 310 δεν σου την εδιναν πιο φθηνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Mια χαρα τιμη ειναι, δεν θα βρεις καλυτερη σε αυτα τα λεφτα. Ο κολλητος μου εχει τη genesis 210 και ειναι πολυ κομπλε. Σκεψου παιρνει 2 κιλα παϊδακια με τη μια πανω ανετα. 

Την 310 δεν σου την εδιναν πιο φθηνα;

Δεν υπάρχει διαθέσιμη και ούτε τους βγαίνει στο σύστημα ότι θα την έχουν στο μέλλον. Οπότε η 210 είναι μια καλή επιλογή σ αυτά τα χρήματα.. 

Ναι η έκπτωση είναι αρκετά καλή αλλά γενικά ο Κωτσόβολος με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο.. και μία συμβουλή μου είναι όταν ζητάτε μία προσφορά για ένα προιόν και τελικά το αγοράσετε (αλλά ακόμα και όχι) μετά να ξαναμιλάτε με το ίδιο άτομο γιατί έτσι "χτίζεις" τη σχέση.. Μου έκανε και σε ένα iPhone έκπτωση (50 ευρώ - μη φανταστείτε) αλλά νταξει.. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά τελικά αποφάσισα να αφήσω την landman με τον καυστήρα υπερύθρων και να πάω σε napoleon 425. Μίλησα με home και περιμένουν τον άλλο μήνα παραλαβές. Πιστεύετε αξίζει η διαφορά των 350 euro για το πλαϊνό μάτι που δίνει η 425 xt

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, pan_paid είπε

Καλησπέρα παιδιά τελικά αποφάσισα να αφήσω την landman με τον καυστήρα υπερύθρων και να πάω σε napoleon 425. Μίλησα με home και περιμένουν τον άλλο μήνα παραλαβές. Πιστεύετε αξίζει η διαφορά των 350 euro για το πλαϊνό μάτι που δίνει η 425 xt

Και εγώ αυτήν πήρα τελικά και σίγουρα το πλαΙνό infrared θα σε βοηθήσει πολύ στο να μαγειρεύεις εκτός κουζίνας ( απόσβεση τα 350€ δε ξέω αν θα κάνεις αλλά αν τα έχεις δώστα)

Επίσης- αν δε κάνω λάθος- ο πωλητής του homing μου χε πει ότι η 425xt έχει διπλό καπάκι ενώ η απλή 425 δεν έχει οπότε, έχεις πολλαπλό κέρδος σε χρόνους θερμοκρασίες και κατανάλωση αερίου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, pan_paid είπε

Καλησπέρα παιδιά τελικά αποφάσισα να αφήσω την landman με τον καυστήρα υπερύθρων και να πάω σε napoleon 425. Μίλησα με home και περιμένουν τον άλλο μήνα παραλαβές. Πιστεύετε αξίζει η διαφορά των 350 euro για το πλαϊνό μάτι που δίνει η 425 xt

Αν μπορείς να κάνεις την υπέρβαση για το πλαϊνό μάτι infrared, εννοείται ότι αξίζει. Δεν πρόκειται να το μετανιώσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...