Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια ερώτηση για την Naterial Kenton 4b επειδή διάβασα καλά λόγια αλλά μπερδεύτηκα λίγο με το ψήσιμο των ψωμιών και την χάλια  κατανομή θερμότητας...αξίζει τα χρήματα της ή να βρω καμμία Broil king gem?

Επεξ/σία από livaspy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2115

  • ilpapacha

    1953

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

Στις 7/4/2021 στις 2:48 ΜΜ, xenos3 είπε

Πάρε τηλ. Πήρε ένας γνωστός μου και του είπαν ότι υπάρχουν στο Μαρούσι και με αποστολή, παρότι δεν δείχνει (εγώ την πήρα από άλλο κατάστημα και παραλαβή, παρότι δεν με βόλευε).

Από περιέργεια ενημέρωσε με για το αποτέλεσμα.

Είχες δίκιο και σε ευχαριστώ. Την παρήγγειλα τηλεφωνικά αν και έχει 47e μεταφορικά για Γιάννενα. 

Για την kenton με τους 4 καυστήρες πιστεύετε  χρειάζεται 3η έξτρα σχάρα  ή 2η εχτρά πλάκα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Athanasop είπε

Είχες δίκιο και σε ευχαριστώ. Την παρήγγειλα τηλεφωνικά αν και έχει 47e μεταφορικά για Γιάννενα. 

Για την kenton με τους 4 καυστήρες πιστεύετε  χρειάζεται 3η έξτρα σχάρα  ή 2η εχτρά πλάκα? 

την έχει ο γαμπρός μου και πήρε άλλη μια σχάρα. τώρα έχει σύνολο δυο σχάρες και μια πλάκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Athanasop είπε

Είχες δίκιο και σε ευχαριστώ. Την παρήγγειλα τηλεφωνικά αν και έχει 47e μεταφορικά για Γιάννενα. 

Για την kenton με τους 4 καυστήρες πιστεύετε  χρειάζεται 3η έξτρα σχάρα  ή 2η εχτρά πλάκα? 

Γιατί τόσα πολλά για Γιάννενα? Εγώ ότι έχω πάρει με τέτοια μέγεθος max 20€ ήταν τα μεταφορικά.. 47 μου φαίνονται πολλά.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες μια βοήθεια σχετικά με την Kenton με τους 3 καυστήρες, αν κάποιος την έχει...

Φαίνεται να έχει μια σχάρα και μια πλάκα. Η σχαρα έχει διαστάσεις (μάλλον) 41,5 χ 37. Η πλακα τι διαστάσεις έχει, γιατί δε φαίνεται κάπου αυτή η πληροφορία...

Επίσης θα ήθελα να μάθω εάν περιλαμβάνεται ρυθμιστής και λάστιχο στη συσκευασία

Επεξ/σία από tsounis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tsounis είπε

Παιδες μια βοήθεια σχετικά με την Kenton με τους 3 καυστήρες, αν κάποιος την έχει...

Φαίνεται να έχει μια σχάρα και μια πλάκα. Η σχαρα έχει διαστάσεις (μάλλον) 41,5 χ 37. Η πλακα τι διαστάσεις έχει, γιατί δε φαίνεται κάπου αυτή η πληροφορία...

Επίσης θα ήθελα να μάθω εάν περιλαμβάνεται ρυθμιστής και λάστιχο στη συσκευασία

Απ ότι φαίνεται η πλάκα είναι η παρακάτω

https://www.leroymerlin.gr/gr/garden/psistaries-bbq/axesouar-psistarias/shara-plancha-81873761

Για το λάστιχο και τον ρυθμιστή, αν δεν σου απαντήσει κάποιος που την έχει ήδη, μπορείς να κάνεις ένα τηλέφωνο στο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, @pnea1973 είπε

Γιατί τόσα πολλά για Γιάννενα? Εγώ ότι έχω πάρει με τέτοια μέγεθος max 20€ ήταν τα μεταφορικά.. 47 μου φαίνονται πολλά.. 

Κι ομως κι εγω που ρωτησα για επαρχια 48 ευρω μεταφορικα μου ειπαν, ακομη και για την πιο μικρη με τους 2 καυστηρες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε όλους!!! Διαβάζω καιρό το θέμα αν κ δεν έχω ( ακόμη) ψησταριά! Επειδή δεν γνωρίζω καθόλου αλλά τψρα πια ψήνομαι 😂να αγοράσω έχω ίσως μια αστεία απορία....

οι υγραερίου από θέμα ασφαλείας τι λένε;;; 
για να προλάβω εννοώ σοβαρές εταιρίες όπως Weber κτλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, thomasko7 είπε

Καλησπερα σε όλους!!! Διαβάζω καιρό το θέμα αν κ δεν έχω ( ακόμη) ψησταριά! Επειδή δεν γνωρίζω καθόλου αλλά τψρα πια ψήνομαι 😂να αγοράσω έχω ίσως μια αστεία απορία....

οι υγραερίου από θέμα ασφαλείας τι λένε;;; 
για να προλάβω εννοώ σοβαρές εταιρίες όπως Weber κτλπ.

Ψήνω σε υγραερίου τα τελευταία 12 χρόνια και δεν υπάρχει κανένα θέμα ασφάλειας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tsounis είπε

Παιδες μια βοήθεια σχετικά με την Kenton με τους 3 καυστήρες, αν κάποιος την έχει...

Φαίνεται να έχει μια σχάρα και μια πλάκα. Η σχαρα έχει διαστάσεις (μάλλον) 41,5 χ 37. Η πλακα τι διαστάσεις έχει, γιατί δε φαίνεται κάπου αυτή η πληροφορία...

Επίσης θα ήθελα να μάθω εάν περιλαμβάνεται ρυθμιστής και λάστιχο στη συσκευασία

Δεν περιλαμβάνεται. Είναι έξτρα 10Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ρυθμιστής με μανόμετρο.¨Εχει καποια χρησιμότητα;Στο leroy στοιχιζει ο ρυθμιστής 10,9 και έχει και αλλον ένα με μανόμετρο στα 11,9 + 6 ε το λάστιχο.Κάνουν και οι 2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μανομετρο δείχνει τη πιεση της μπουκαλας τπτ περισσοτερο.

παντως εναν κοπο να κανεις λίγες σελίδες πιο πισω είχε ξαναειπωθει  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...