Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, alexandrosgi είπε

Πέρα από το μήκος της σούβλας πρέπει να δεις αν ταιριάζουν και τα στηρίγματα εφόσον θες να την τοποθετήσεις εκεί αλλιώς θα πρέπει να κάνεις πατέντες μετά. Δεν ξέρω αν αυτή που λες έχει τις αντίστοιχες τρύπες να ταιριάζουν. Ρώτα τους πάντως

Αφού για τις Kenton είναι οι σούβλες, λογικά θα κάνουν 

Το ξαναλέω, οι υπάλληλοι στα Leroy δεν έχουν επαφή με το αντικείμενο, όσες φορές ρώτησα πράγματα για τις ψησταριές άλλα ντ' άλλων μου έλεγαν, δε νομίζω να μπορούν να απαντήσουν σε τέτοια ερωτήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2098

  • ilpapacha

    1940

  • sndev

    1075

  • ηνίοχος

    566

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στην παρέα. Σκέφτομαι να πάρω την πρώτη μου ψησταριά υγραερίου και έχω καταλήξει στην kenton naterial με τους 3 καυστήρες που δίνουν τα le roy. Είναι καλή ψησταριά για αρχάριο χρήστη; Επίσης θα ήθελα να μου προτείνεται τα βασικά εξαρτήματα που πρέπει να πάρω. Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από kontreraspan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καθε 2-3 σελιδες καποιος γραφει για εξαρτηματα και αξεσουαρ. Διαβαστε μερικες σελιδες πισω και σιγουρα θα βρειτε πολλες απαντησεις.

Η ψησταρια ναι ειναι καλη για αρχη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SagoniasSlutRos είπε

Παιδια καθε 2-3 σελιδες καποιος γραφει για εξαρτηματα και αξεσουαρ. Διαβαστε μερικες σελιδες πισω και σιγουρα θα βρειτε πολλες απαντησεις.

Η ψησταρια ναι ειναι καλη για αρχη.

Η επανάληψη είναι μήτηρ πάσης μαθήσεως :P 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Σε περίπτωση που ενδιαφέρεται κάποιος και λόγω έλλειψης καινούργιων στην αγορά, πουλάω την τούμπανη travelQ μου γιατί τελικά θα παω σε μεγάλο μοντέλο και για το πατρικό μου 💪

Βίντεο με ψησίματα:

https://www.dropbox.com/s/g265xd94fr2ou5t/2021-03-25 11.00.19.mov?dl=0

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Παιδια καθε 2-3 σελιδες καποιος γραφει για εξαρτηματα και αξεσουαρ. Διαβαστε μερικες σελιδες πισω και σιγουρα θα βρειτε πολλες απαντησεις.

Η ψησταρια ναι ειναι καλη για αρχη.

Οκ. Θα ανατρέξω στις προηγούμενες σελίδες. Επίσης, πόσο ασφαλές είναι η μπουκάλα να είναι ακριβώς κάτω από τον καυστήρα; Έχει κάποιος την αντίστοιχη ψησταριά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, kontreraspan είπε

Καλησπέρα στην παρέα. Σκέφτομαι να πάρω την πρώτη μου ψησταριά υγραερίου και έχω καταλήξει στην kenton naterial με τους 3 καυστήρες που δίνουν τα le roy. Είναι καλή ψησταριά για αρχάριο χρήστη; Επίσης θα ήθελα να μου προτείνεται τα βασικά εξαρτήματα που πρέπει να πάρω. Ευχαριστώ.

Την Kenton την έχουν αρκετά παιδιά και θεωρείται καλή ψησταριά, για το ποσό που δίνεις.

Για τα πρώτα αξεσουάρ που θα χρειαστείς, δες μια ένα προηγούμενο ποστ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kontreraspan είπε

Οκ. Θα ανατρέξω στις προηγούμενες σελίδες. Επίσης, πόσο ασφαλές είναι η μπουκάλα να είναι ακριβώς κάτω από τον καυστήρα; Έχει κάποιος την αντίστοιχη ψησταριά;

Mπες λερου και θα βρεις βουρτσες σπατουλες κλπ κλπ

Πολλοι κατασκευαστες βαζουν την μπουκαλα στο ντουλαπι απο κατω. ΑΝ θες να αισθανεσαι πιο ασφαλης, ακουμπησε την διπλα να μπορεις να την κλεισεις πιο αμεσα αν χρειαστει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Mπες λερου και θα βρεις βουρτσες σπατουλες κλπ κλπ

Πολλοι κατασκευαστες βαζουν την μπουκαλα στο ντουλαπι απο κατω. ΑΝ θες να αισθανεσαι πιο ασφαλης, ακουμπησε την διπλα να μπορεις να την κλεισεις πιο αμεσα αν χρειαστει.

Σε ευχαριστώ. Επίσης, πόσο σοβαρές μπορεί να είναι οι φλόγες που μπορεί να βγάλει μία ψησταριά υγραερίου; Καθώς θα την έχω μόνιμα σε μπαλκόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανεις όρεξη να γραψει σε ενα ποστ 4-5 βασικες πληροφοριες να ζητήσουμε να μπει καρφιτσομενο να μην αναλωνομαστε στα ιδια κ στα ιδια?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, kontreraspan είπε

Σε ευχαριστώ. Επίσης, πόσο σοβαρές μπορεί να είναι οι φλόγες που μπορεί να βγάλει μία ψησταριά υγραερίου; Καθώς θα την έχω μόνιμα σε μπαλκόνι.

Aν την καθαριζεις συχνα, δεν εχει προβλημα. Αν την αφησεις να πιασει ενα δαχτυλο παχος λιπος, μπορει να σου αρπαξει. Σε καθε περιπτωση, καλο ειναι να υπαρχει πυροσβεστηρας κοντα. Διαβασε τις οδηγιες και δεν θα εχει θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, DimosthenisG είπε

Τα μαντεμενια lodge είναι καλή ιδέα για την σχάρα? Για σαγανάκι?

Τι πρόβλημα να έχει;

https://www.skroutz.gr/c/1080/frying-pans/m/35083/Lodge/f/454185/saganaki.html?o=lodge+σαγανακι

Κανένα απολύτως

Επεξ/σία από ilpapacha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...