Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Συνάδελφος μου είπε ότι μπορεί να μην γινόταν και σωστή καύση του αερίου και να μύριζε τόσο έντονα. Δεν ξέρω τι να πω. Ακόμα και λουκάνικα/πανσέτες που είχαμε παραγγείλει παρότι φαινόταν (και ήταν βασικά) σωστά ψημένα είχαν πολύ βαριά γεύση αερίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2113

  • ilpapacha

    1952

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

8 λεπτά πριν, shodan είπε

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Συνάδελφος μου είπε ότι μπορεί να μην γινόταν και σωστή καύση του αερίου και να μύριζε τόσο έντονα. Δεν ξέρω τι να πω. Ακόμα και λουκάνικα/πανσέτες που είχαμε παραγγείλει παρότι φαινόταν (και ήταν βασικά) σωστά ψημένα είχαν πολύ βαριά γεύση αερίου.

Οχι δεν τιθεται τετοιο θεμα μην το σκεφτεσαι καν. Δεν μυριζει τιποτα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ep1 είπε

Καλησπέρες,

Δηλαδή ο λαός εδώ;!

λέει Weber spirit E310 δαγκωτό;!!  :-)

Φαίνεται σε ποιότητα και αποτέλεσμα η 2πλάσια τιμή της από την kenton;

Εννοείται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, ep1 είπε

Καλησπέρες,

Δηλαδή ο λαός εδώ;!

λέει Weber spirit E310 δαγκωτό;!!  :-)

Φαίνεται σε ποιότητα και αποτέλεσμα η 2πλάσια τιμή της από την kenton;

Κι ομως αγαπητε μου φαινεται,

προ ημερων πηγα να παρω την kenton, ειχα μαλιστα κοψει ηδη χαρτι με τον υπαλληλο για να παω να την πληρώσω-παραλαβω επειδη εμεναν 2 κομματια μονο, παραδιπλα ηταν η 310... ε την ειδα, τη συγκρινα και ειπα θα περιμενω την 310...

 

κ εχθες τη χτυπησα, δευτερα ερχεται, το άλλο ΣΚ θα γινει κολαση θα μαζευτουμε καμια 15 ατομα να την εγκαινιασουμε... (τηρουμενων ολων των μετρων :P )

4 λεπτά πριν, ilpapacha είπε

τσιμπημενες κ παλι βεβαια (και συγκριτικα με το ιστορικο)

δεν εχω καταφερει να τις δω κ καπου απο κοντα αλλα πρεπει να ειναι αντιστοιχες με Weber

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, ep1 είπε

Καλησπέρες,

Δηλαδή ο λαός εδώ;!

λέει Weber spirit E310 δαγκωτό;!!  :-)

Φαίνεται σε ποιότητα και αποτέλεσμα η 2πλάσια τιμή της από την kenton;

Με πορδές δεν βάφονται αυγα. Αν δεν το σηκώνει η τσέπη προφανώς πας σε kenton αλλα μη συγκρίνουμε τωρα ανόμοια πράγματα. Το κακο με το ίντερνετ είναι οτι τα βλέπουμε σε φωτο κ απλα διαβάζουμε τεχνικά χαρακτηριστικά δυστυχώς ομως δεν αρκούν αυτα τα 2. καλο είναι να πηγαίνουμε απο κοντα να τα βλέπουμε να τα χουφτωνουμε για να καταλάβαινουμε αν αξιζει υο χ2 χ3 χ10 που ζητάνε σε λευτα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sndev είπε

Με πορδές δεν βάφονται αυγα. Αν δεν το σηκώνει η τσέπη προφανώς πας σε kenton αλλα μη συγκρίνουμε τωρα ανόμοια πράγματα. Το κακο με το ίντερνετ είναι οτι τα βλέπουμε σε φωτο κ απλα διαβάζουμε τεχνικά χαρακτηριστικά δυστυχώς ομως δεν αρκούν αυτα τα 2. καλο είναι να πηγαίνουμε απο κοντα να τα βλέπουμε να τα χουφτωνουμε για να καταλάβαινουμε αν αξιζει υο χ2 χ3 χ10 που ζητάνε σε λευτα..

χουφτωστην χουφτωστην!! 😂😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης να σας πω οτι 26 -29 λεει το σιτε της camping Θα παιξουν προσφορές

https://www.bbq-campingaz.gr/ εχετε το νου σας 

πληροφοριακα ειναι αρκετες κλασεις πανω απο τις Kenton Κ 1 κλικ κάτω απο τις weber πολυ value for money

2 λεπτά πριν, paylidis είπε

Και εγω τη χουφτωσα και καταλαβα... 😂

γιαυτο αν θυμασαι καποτε επεμενα μη πετας λευτα σε kenton ΑΝ σε παιρνει η weber κ ευτυχως για σενα περιμενες προσφορα. προσωπικα δε περιμενα με τπτ να εχει τετοια πτωση τιμης

στο ψησιμο θα καταλαβεις τη διαφορα με το καλημέρα ακομα κ στο καθαρισμα 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sndev είπε

γιαυτο αν θυμασαι καποτε επεμενα μη πετας λευτα σε kenton ΑΝ σε παιρνει η weber κ ευτυχως για σενα περιμενες προσφορα. προσωπικα δε περιμενα με τπτ να εχει τετοια πτωση τιμης

στο ψησιμο θα καταλαβεις τη διαφορα με το καλημέρα ακομα κ στο καθαρισμα 

Παιδια για να το λετε εχετε δικιο, την ειδα απο κοντά και το καταλαβα... Τα εδωσα απλόχερα και ας με βρηκαν σε δυσκολη φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, paylidis είπε

τσιμπημενες κ παλι βεβαια (και συγκριτικα με το ιστορικο)

δεν εχω καταφερει να τις δω κ καπου απο κοντα αλλα πρεπει να ειναι αντιστοιχες με Weber

Η σειρά της Rogue συγκρίνεται με την αντίστοιχη Genesis. Η σειρά Spirit, συγκρίνεται με την σειρά Freestyle (θα έρθουν μέχρι τέλος του χρόνου, λογικά).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, aris71 είπε

Για την Weber 310 υπάρχει καμιά καλή πρόταση για κουκούλα?

ευχαριστώ

να παρεις τη ποιο φθηνή που θα βρεις σε praktiker leroy εαν κ εφοσον νομιζεις οτι θες κουκούλα. προσωπικά τη θεωρώ περιττη και κουραστική 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, ilpapacha είπε

ω να σου....... και την πηρα πριν 2 μηνες :). 100 ευρωπουλακια κατω, not bad για οποιον θελει

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...