Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Maktheo είπε

Οσο δεν χρησιμοποιείτε την ψησταρια  την βαλβιδα της φιαλης την κλεινετε ή την αφηνετε μόνιμα ανοιχτή; για λόγους ασφαλείας εννοω.. 

Ξεκάθαρα κλειστή. Επίσης σε κάθε αλλαγή φιάλης να αλλάζετε και τη φλάντζα (τη ζητάτε κ τη δίνουν δωρεάν από εκεί που θα πάρετε φιάλη) και πάντα στην αλλαγή αλλά και συχνά-πυκνά έλεγχο για διαρροές και στη φιάλη και στην ένωση του σωλήνα με την ψησταριά για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο. Ο έλεγχος γίνεται είτε με ειδικό σπρέι είτε απλά με πυκνό σαπουνόνερο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2115

  • ilpapacha

    1953

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

1 ώρα πριν, ηνίοχος είπε

Βλέπω  γενικά μια στροφή ,   ειδικά το τελευταίο διάστημα  που   ψησταριές υγραερίου  αρχισαν  να μπαίνουν  για τα καλά στη ζωή μας , ποια είναι όμως αυτά χαρακτηριστικά που θα θελατε να εχει για να επιλέξετε μια ψησταριά , σίγουρα το κόστος είναι ενας  σοβαρός λόγος ,  παράλληλα βέβαια  είναι και σχετικό το πόσο κοστίζει αφου  αποδεδειγμένα δεν  ψήνουν  όπως θα είχε στο μυαλό αυτός που την αγόρασε , απ την άλλη βλέπω  ενα ρευμα   προς   τη weber  και την  broil king   για την πρώτη μαλιστα   βλέπω πως spirit   κρατάει  τα  ηνία σε σχεση  με την genesis σαφώς λόγο κόστους  αλλά απ την  άλλη  πως μπορεί να δικαιολογήσει κανείς τα 500 ευρώ της διαφοράς αναμεσα στα δυο μοντέλα της ίδιας εταιρίας  στις ίδιες ουσιαστικά διαστάσεις ,

Δηλαδή  αυτοί που επιλέγουν τη οικονομική λύση  το κάνουν γιατί  πίσω υπάρχει το όνομα  weber  ή γιατί καλύπτει  πραγματικά τις αναγκες τους  ,  στην άλλη μεριά αυτοί που επιλέγουν  μια genesis  το κάνουν γιατί εχουν την οικονομική δυνατότητα να πάρουν μια ψησταριά  για τις αναγκες τους  ή λειτουργούν με τη λογική της αιγλης που προσφέρει  αυτό το μοντέλο , 

Αν το παραπάνω στέκει σαν σκέψη τότε αυτός που καθορίζει την αγορά είναι η κάθε εταιρία με την πολιτικής της , Εαν ισχύει αυτό τοτε  είναι πολύ πιθανό να μην ξερουμε τις αναγκες μας  και ίσως να γινόμαστε «θύματα» τις αγοράς 

Αντίθετα στοιχειοθετώντας   τις απαιτήσεις  κατευθύνουμε την αγορά η οποία με τη σειρά της θα υποχρεωθεί να βρεί τους τρόπους.

Εσείς τι λέτε ;

Ως προς το πρώτο σκέλος όπως σε κάθε αγορά πρώτα βλέπουμε το ταβάνι της τσέπης μας και αποφασίζουμε. Το πρώτο πράγμα που κοιτάει κανεις είναι η αξιοπιστία γιατί δεν είναι μια αγορά που την κανεις κάθε μέρα και αρχικά βασίζεσαι σε reviews και εμπειρίες. Το όνομα σαφώς παίζει σημαντικό ρόλο αλλά οποίος βάλει δίπλα δίπλα μια φασόν θα καταλάβει διάφορες στην ποιότητα κατασκευής που δικαιολογούν εν μέρη την τιμή, εκεί που δεν δικαιολογείται η διαφορά είναι στα αξεσουάρ που είναι υπερτιμημένα όσο δεν πάει.Απο τη στιγμή που οι φασόν δεν έχουν τεράστια διαφορά τιμής είναι σχετικά ευκολο να ανεβεί κάποιος 150-200€ για να πάρει κάτι πιο δοκιμασμένο και με εγγύηση, ακόμα και αν θέλει να αναβαθμίσει την φασόν με μια ποιοτικότερη μαντεμενια σχάρα θα έρθει περίπου ίδια λεφτά με την επώνυμη. 

Για τις διάφορες σε entry και πιο premium μοντέλα δεν νομίζω ότι ο περισσότερος κόσμος να μπορεί να αντιληφθεί στο ψήσιμο (βάζω και τον εαυτό μου μέσα) και μένει στις entry γιατί ξεκίνησε πιο χαμηλά και έφτασε ή και ξεπέρασε το ταβάνι του με την entry επώνυμη ή απλά θεωρεί ότι παραπάνω λεφτά είναι υπερβολή και ας μπορεί να τις αγοράσει.

Θέμα αίγλης και prestige δεν πιστεύω να υπάρχει γιατί δεν είναι και κανένα αντικείμενο για show off . Υπάρχει απλά κόσμος που είτε αντιλαμβάνεται τις διάφορες και είναι διατεθειμένος να πληρώσει το premium ή απλά είναι κόσμος που έχει τη λογική θα πάρω ότι καλύτερο σηκώνει η τσέπη μου και η τσέπη του σηκώνει περισσότερα. 

Σε όλους τους κλάδους οι πρωτοπόροι καθορίζουν την αγορά και οι υπόλοιποι ακολουθούν και προσπαθούν να πάρουν μερίδιο αλλά σίγουρα η έξτρα τιμή της premium έναντι της entry κάπου αποτυπώνεται είτε σε ακριβότερα υλικά ή σε πιο αποδοτικό ψήσιμο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, pjjunior είπε

Εγώ παρήγγειλα Δευτέρα βράδυ Weber Spirit II E310 GBS και σήμερα παραλαμβάνω!

updt:

Επειδή κάποιος φίλος πιο πριν ρωτούσε για κάλυμμα, μόλις παρήγγειλα από Ali Express αυτό https://www.aliexpress.com/item/4000166319379.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.5f3e6af5rPzIZG&algo_pvid=0f7bac27-e13a-4115-8a53-c3dd16f2acb0&algo_expid=0f7bac27-e13a-4115-8a53-c3dd16f2acb0-0&btsid=0ab6f83115876324752263480e835f&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

και το θερμόμετρο αυτό https://www.aliexpress.com/item/Digoo-DG-FT2303-Three-Channels-Smart-Bluetoorh-BBQ-Thermometer-Kitchen-Cooking-Thermometer/32903811087.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.49984c4dHP4tzf

Όταν παραλάβω θα ανεβάσω εντυπώσεις. 

Ποια διασταση πηρες για την Weber Spirit II E310 GBS???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτήσω μιας και πολλοί πήραμε την Weber Spirit II E310 GBS προσφάτως.

Στο σακουλάκι ADD μου περίσσεψε μία ασφάλεια πίρου και μια βίδα με την ροδέλα της (edited).

Νομίζω ότι πρόκειται για additional hardware.

Είναι έτσι;

 

Επεξ/σία από ftso
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, ftso είπε

Να ρωτήσω μιας και πολλοί πήραμε την Weber Spirit II E310 GBS προσφάτως.

Στο σακουλάκι ADD μου περίσσεψε μία ασφάλεια πίρου και μια βίδα.

Νομίζω ότι πρόκειται για additional hardware.

Είναι έτσι;

Έτσι είναι, και μια ροδέλα αν δεν κάνω λάθος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστός Ανέστη και καλησπέρα

  Να ξεκινήσω με τις συστάσεις και να πω ότι είμαι ο Πάρης και δηλώνω πλήρως άσχετος με ψησίματα. Μία φορά δοκίμασα να βάλω κάρβουνα για να ψήσω και έκανα πάνω από μια ώρα να ανάψω την φωτιά, οπότε καταλαβαίνετε...

  Έχω βάλει πείσμα όμως να το αλλάξω αυτό. Για τον λόγο αυτό και έχοντας διαβάσει το 80% του thread, είμαι από σήμερα κάτοχος μιας Broil King Gem 320 η οποία νομίζω καλύπτει τις ανάγκες μου και αποτελεί ένα καλό value for money. 

   Φυσικά και ως νεωψ θα έχω αρκετές ερωτήσεις και ελπίζω σε μια ανοχή απο μερους σας.

  Η 1η έχει ως εξής.

   O τεχνικός που την έφερε αφού εγκατέστησε την μπουκάλα, έβαλε τις σχάρες κλπ, την άναψε στο τέρμα με κλειστό καπάκι και μου είπε να την αφήσω έτσι για κανένα 25 λεπτό και μόλις κρυώσει να περάσω με λάδι τις σχάρες. Διαβάζω τώρα στο manual ότι καις την ψησταριά ΧΩΡΙΣ τις σχάρες για 10 λεπτά, ενώ τις σχαρες τις πλένεις με λίγο νερό και μετά τις περνάς με λάδι (δεν χρειάζεται να καούν δηλαδή). Υποθέτω ότι δεν παίζει πρόβλημα που δεν έγιναν τα πράγματα όπως ακριβώς λέει το manual, αλλά είπα να ρωτήσω να μου φύγει η ιδέα.

 

Ευχαριστώ πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ηνίοχος είπε

Βλέπω  γενικά μια στροφή ,   ειδικά το τελευταίο διάστημα  που   ψησταριές υγραερίου  αρχισαν  να μπαίνουν  για τα καλά στη ζωή μας , ποια είναι όμως αυτά χαρακτηριστικά που θα θελατε να εχει για να επιλέξετε μια ψησταριά , σίγουρα το κόστος είναι ενας  σοβαρός λόγος ,  παράλληλα βέβαια  είναι και σχετικό το πόσο κοστίζει αφου  αποδεδειγμένα δεν  ψήνουν  όπως θα είχε στο μυαλό αυτός που την αγόρασε , απ την άλλη βλέπω  ενα ρευμα   προς   τη weber  και την  broil king   για την πρώτη μαλιστα   βλέπω πως spirit   κρατάει  τα  ηνία σε σχεση  με την genesis σαφώς λόγο κόστους  αλλά απ την  άλλη  πως μπορεί να δικαιολογήσει κανείς τα 500 ευρώ της διαφοράς αναμεσα στα δυο μοντέλα της ίδιας εταιρίας  στις ίδιες ουσιαστικά διαστάσεις ,

Δηλαδή  αυτοί που επιλέγουν τη οικονομική λύση  το κάνουν γιατί  πίσω υπάρχει το όνομα  weber  ή γιατί καλύπτει  πραγματικά τις αναγκες τους  ,  στην άλλη μεριά αυτοί που επιλέγουν  μια genesis  το κάνουν γιατί εχουν την οικονομική δυνατότητα να πάρουν μια ψησταριά  για τις αναγκες τους  ή λειτουργούν με τη λογική της αιγλης που προσφέρει  αυτό το μοντέλο , 

Αν το παραπάνω στέκει σαν σκέψη τότε αυτός που καθορίζει την αγορά είναι η κάθε εταιρία με την πολιτικής της , Εαν ισχύει αυτό τοτε  είναι πολύ πιθανό να μην ξερουμε τις αναγκες μας  και ίσως να γινόμαστε «θύματα» τις αγοράς 

Αντίθετα στοιχειοθετώντας   τις απαιτήσεις  κατευθύνουμε την αγορά η οποία με τη σειρά της θα υποχρεωθεί να βρεί τους τρόπους.

Εσείς τι λέτε ;

Εγώ όταν μου μπήκε η ιδέα να πάρω ψησταριά υγραερίου διέθετα καμία 350€. Είχα βρει λοιπόν μια outback νομίζω σε προσφορά από UK αλλά για να τη φέρω εδώ ήθελα 100-150€ ακόμα. Άρχισα το ψάξιμο και είδα ότι στην Ελλάδα  με κάνα 600€ έπαιρνα τη spirit. Άρχισα να διαβάζω reviews κλπ κλπ. Λέω θα πάρω τη spirit, δέκα χρόνια εγγύηση κλπ. Να την έφερνα απ' έξω δεν άξιζε. Άξιζε μόνο η genesis αλλά έπρεπε να ανέβω ακόμα 200-250€ οπότε λέω άστο. Πόση να δω από κοντά τη spirit κατά πόσο είναι στιβαρή κατασκευή. Εκεί είδα τη genesis και κατάλαβα πόσο καλύτερη κατασκευή είναι απλά ανοίγοντας το καπάκι. Νομίζω είναι άλλο υλικό και διπλό, άρα κρατάει καλύτερα θερμοκρασία κλπ κλπ. Οπότε λέω αυτή θα πάρω. Μια φορά τα 10-15 χρόνια να δώσω 850€ για την κ@υλα μου το αξίζω. Ήταν στην ουσία το δώρο που έκανα στον εαυτό μου για τον επαναπατρισμό.

ΥΓ υπήρχε στο μαγαζί και η summit αλλά πήγαινε πολλαπλάσια τιμή.

ΥΓ επόμενη αγορά θα είναι ένα smoker σε μερικά χρόνια.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, PHadji είπε

Χριστός Ανέστη και καλησπέρα

  Να ξεκινήσω με τις συστάσεις και να πω ότι είμαι ο Πάρης και δηλώνω πλήρως άσχετος με ψησίματα. Μία φορά δοκίμασα να βάλω κάρβουνα για να ψήσω και έκανα πάνω από μια ώρα να ανάψω την φωτιά, οπότε καταλαβαίνετε...

  Έχω βάλει πείσμα όμως να το αλλάξω αυτό. Για τον λόγο αυτό και έχοντας διαβάσει το 80% του thread, είμαι από σήμερα κάτοχος μιας Broil King Gem 320 η οποία νομίζω καλύπτει τις ανάγκες μου και αποτελεί ένα καλό value for money. 

   Φυσικά και ως νεωψ θα έχω αρκετές ερωτήσεις και ελπίζω σε μια ανοχή απο μερους σας.

  Η 1η έχει ως εξής.

   O τεχνικός που την έφερε αφού εγκατέστησε την μπουκάλα, έβαλε τις σχάρες κλπ, την άναψε στο τέρμα με κλειστό καπάκι και μου είπε να την αφήσω έτσι για κανένα 25 λεπτό και μόλις κρυώσει να περάσω με λάδι τις σχάρες. Διαβάζω τώρα στο manual ότι καις την ψησταριά ΧΩΡΙΣ τις σχάρες για 10 λεπτά, ενώ τις σχαρες τις πλένεις με λίγο νερό και μετά τις περνάς με λάδι (δεν χρειάζεται να καούν δηλαδή). Υποθέτω ότι δεν παίζει πρόβλημα που δεν έγιναν τα πράγματα όπως ακριβώς λέει το manual, αλλά είπα να ρωτήσω να μου φύγει η ιδέα.

Ευχαριστώ πολύ. 

Καλα ψησιματα να εχεις φιλε μου!!!

Αυτο που σου ειπε να κανεις. Και γενικα μετα απο καθε ψησιμο και αφου κανεις τη πυρολυση και σβηνεις τους καυστηρες περασε λιγο λαδι απο τη μαντεμενια σχαρα . Λιγο ομως ....

Μη διστασεις να ρωτησεις οτι θελεις.

Εδω ειναι το αποτελεσμα απο ψησιμο ψωμιου πανω σε πετρα για πιτσα.

Αποτελεσμα εκπληκτικο , συμφωνα με τους δοκιμασαντες....

IMG_1669.JPG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, aenaos15 είπε

Καλα ψησιματα να εχεις φιλε μου!!!

Αυτο που σου ειπε να κανεις. Και γενικα μετα απο καθε ψησιμο και αφου κανεις τη πυρολυση και σβηνεις τους καυστηρες περασε λιγο λαδι απο τη μαντεμενια σχαρα . Λιγο ομως ....

Μη διστασεις να ρωτησεις οτι θελεις.

Εδω ειναι το αποτελεσμα απο ψησιμο ψωμιου πανω σε πετρα για πιτσα.

Αποτελεσμα εκπληκτικο , συμφωνα με τους δοκιμασαντες....

IMG_1669.JPG

Ευχαριστώ πολύ.

 

Αρα δεν παίζει πρόβλημα με τον τρόπο που έγινε... Καλό αυτό.

Η φωτογραφία σου μου δίνει την πάσα να πω ότι ψωμί και πίτσες θα είναι αυτά που η η ψησταριά μου θα ψήνει πιο συχνά μιας κι έχω μεράκι με την άρτοποιηση. Ειδικά οταν είδα σήμερα ότι στο τέρμα φτάνει γύρω στους 350 βαθμούς στο θερμόμετρο. Σίγουρα θα βγάζει πίτσα κάτω από 8 λεπτά. 
 

Με αλεύρι ολικής είναι το ψωμί που έχεις κάνει ;

 

Ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά και του χρονου. Να χαιρόμαστε τους γιωργηδες. Σήμερα έκανα το πρώτο μου ψήσιμο. Στα θετικά

-ευκολία 

-νοστιμιά (δεν βρήκα διάφορες με τα Καρβουνα) 

Στα αρνιτηκα είναι οτι εψησα 3 κιλα Κρέατα και η ψησταρια απο κάτω εγινε μες τα λίπη την καθαρίσα λιγο. Ετοίμασα και την σκαρα για την επόμενη φορά με λαδι. Σαν νέος άνοιγα συνέχεια το καπάκι και έχανε την θερμοκρασία. Θα τα μαθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, PHadji είπε

Ευχαριστώ πολύ.

Αρα δεν παίζει πρόβλημα με τον τρόπο που έγινε... Καλό αυτό.

Η φωτογραφία σου μου δίνει την πάσα να πω ότι ψωμί και πίτσες θα είναι αυτά που η η ψησταριά μου θα ψήνει πιο συχνά μιας κι έχω μεράκι με την άρτοποιηση. Ειδικά οταν είδα σήμερα ότι στο τέρμα φτάνει γύρω στους 350 βαθμούς στο θερμόμετρο. Σίγουρα θα βγάζει πίτσα κάτω από 8 λεπτά. 
 

Με αλεύρι ολικής είναι το ψωμί που έχεις κάνει ;

Ευχαριστω

Επειδη εχω κι εγω τρελα με τις ζυμες γενικα , τετοια πιτσα και ψωμι δεν θα εχεις ξαναδοκιμασει!!!

Απαραιτητο εργαλειο η πετρα για πιτσα.

Ειναι 33% ολικης , 33% σικαλεως και  το υπολοιπο αλευρι  για ζυμωτο , δηλαδη το κιτρινο.

Επεξ/σία από aenaos15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, SagoniasSlutRos είπε

Εγώ όταν μου μπήκε η ιδέα να πάρω ψησταριά υγραερίου διέθετα καμία 350€. Είχα βρει λοιπόν μια outback νομίζω σε προσφορά από UK αλλά για να τη φέρω εδώ ήθελα 100-150€ ακόμα. Άρχισα το ψάξιμο και είδα ότι στην Ελλάδα  με κάνα 600€ έπαιρνα τη spirit. Άρχισα να διαβάζω reviews κλπ κλπ. Λέω θα πάρω τη spirit, δέκα χρόνια εγγύηση κλπ. Να την έφερνα απ' έξω δεν άξιζε. Άξιζε μόνο η genesis αλλά έπρεπε να ανέβω ακόμα 200-250€ οπότε λέω άστο. Πόση να δω από κοντά τη spirit κατά πόσο είναι στιβαρή κατασκευή. Εκεί είδα τη genesis και κατάλαβα πόσο καλύτερη κατασκευή είναι απλά ανοίγοντας το καπάκι. Νομίζω είναι άλλο υλικό και διπλό, άρα κρατάει καλύτερα θερμοκρασία κλπ κλπ. Οπότε λέω αυτή θα πάρω. Μια φορά τα 10-15 χρόνια να δώσω 850€ για την κ@υλα μου το αξίζω. Ήταν στην ουσία το δώρο που έκανα στον εαυτό μου για τον επαναπατρισμό.

ΥΓ υπήρχε στο μαγαζί και η summit αλλά πήγαινε πολλαπλάσια τιμή.

ΥΓ επόμενη αγορά θα είναι ένα smoker σε μερικά χρόνια.

Συμφωνώ με τα παραπάνω. Είναι και ο λόγος που φρέναρα την παραγγελία της Spirit για την genesis 😀

Αν καταφέρω και βρω καμία προσφορά από έξω ή από Ελλάδα θα προβώ στην αγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Maktheo είπε

Οσο δεν χρησιμοποιείτε την ψησταρια  την βαλβιδα της φιαλης την κλεινετε ή την αφηνετε μόνιμα ανοιχτή; για λόγους ασφαλείας εννοω.. 

Εγω την κλεινω ,σιγα την δυσκολια ειναι πολυ ευκολη η προσβαση τουλαχιστον στην δικη μου .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παρέα και χρόνια πολλά σε όλους..

Αγόρασα πέρσι τον Αύγουστο την Blackbull Imperial 0506BLB μαζί με δύο μαντεμένιες πλάκες ψησίματος (δύο όψεων η μία επίπεδη και η άλλη με ραβδώσεις για τα λίπη), σούβλα με το μοτέρ και κάλυμμα  ψησταριάς (waterproof). Συνολική τιμή 580 

Μέχρι στιγμής είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από την χρήση της καθώς και από την κατασκευή της η οποία είναι στιβαρή και ανοξείδωτη (INOX).

Είναι τεράστια που σημαίνει ότι μπορείς να ψήνεις πολλά ταυτόχρονα και να είσαι έτοιμος γρήγορα όταν έχεις πολύ κόσμο να ικανοποιήσεις, αλλά και όταν είσαι με την οικογένειά σου (2,3,4 άτομα) μπορείς να ανάψεις τους 2 ή 3 καυστήρες από τους 5 και να κάνεις την δουλειά σου.

Η σούβλα με το μοτέρ και τα εξαρτήματα σε ικανοποιούν απόλυτα. Έχω ήδη απολαύσει αρκετές φορές κοντοσούβλι (χοιρινό και κοτόπουλο) έχω επίσης ψήσει κοτοπουλάκι ολόκληρο, εν'ω από κάτω έχω τις μαντεμένιες σχάρες και ψήνω κανένα λουκανικάκι για το τσίπουρο καθώς και πιπεριές ή μανιτάρια πλευρώτους για να συνοδέυσω το φαγητό μου.

Οι μαντεμένιες οι σχάρες είναι όλα τα λεφτά, γιατί δεν λερώνει ανεξέλεγκτα  και οδηγεί τα λίπη στις δύο τρύπες που έχει.(αν και έχει ολόκληρο συρτάρι που βγαίνει για τα λίπη)Επίσης δεν είνια βαμμένη, αλλά χυτή, το οποίο σημαίνει ότι ζεσταίνεται συνολικά ψήνει καταπληκτικά και πλένεται χωρίς κανένα πρόβλημα !!!

Σε αυτά τα χρήματα θα μπορούσα να αγοράσω μία επώνυμη, αλλά σίγουρα μικρότερη και όχι με τόσα παρελκόμενα ...

Επίσης έψαξα αρκετά και αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο είναι ότι αν χρειαστώ κάποια στιγμή ανταλλακτικά, αυτά θα υπάρχουν και  σε προσιτή τιμή.

Επειδή όμως οι φωτογραφίες μιλάνε μόνες τους σας παραθέτω μερικές γιατί αυτά μας αρέσουν  .......

IMG_3202.jpg

EFFECTS.jpg

IMG_2694.jpg

IMG_2993.jpg

IMG_2964.jpg

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...