Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 20,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2115

  • ilpapacha

    1953

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

2 ώρες πριν, ilpapacha είπε

Έχω μια προχθεσινή με κάτι λουκάνικα και κηπευτικά…

6CE8B299-44E2-4006-A951-506453AEED3E.jpeg.b21de3309f7e4ceebea6f1393ecc2865.jpeg

 

35 λεπτά πριν, ηνίοχος είπε

Ζουμερά παϊδάκια  

Screenshot_2021-12-02-10-27-10-356_com.miui.gallery.jpg

 

3 ώρες πριν, plasTOST είπε

Αφήστε τις φώτο με κουκούλες και ανεβάστε καμία φώτο με ψητά :) 

 

Καλημέρα παιδιά! Δηλαδή μήπως να ξαναρχίσουμε τις κουβένετς περί κουκούλας γιατί αρχίζω και πεινάω και ζηλέυω με τις φωτογραφίες σας! 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, oceanakis είπε

 

 

Καλημέρα παιδιά! Δηλαδή μήπως να ξαναρχίσουμε τις κουβένετς περί κουκούλας γιατί αρχίζω και πεινάω και ζηλέυω με τις φωτογραφίες σας! 😀

θες να τα κουκουλώσεις  Ε;   :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εβγαλα φώτο την κουκούλα που είχα παρει απο amazon.de (link here).

είναι με κατεβασμένο το αριστέρο ράφι και έχει τα αντιστοιχα σκρατς για να μαζευει ωραια.

Γενικά πολύ ποιοτικό κάλυμα και ύφασμα. Τιμή οκ. Α ξεχασα απ κάτω ειναι η spirit II 😛

261715611_1118389478898106_5905031842063672876_n.jpg

Επεξ/σία από mixomoras
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα τελικά ο Κώτσος έκανε τον κότσο και δεν την έστειλε. ανά 2 ημέρες άλλαζε ημέρα αποστολής. Την είχα ψιλιαστεί και είχα κάνει κράτηση μία kenton στα leroy και πήγα σήμερα και την παρέλαβα. Την έστησα και διαπίστωσα ότι δεν έχει μέσα ρυθμιστή! Η προηγούμενη που είχα πο ήταν μία φθηνή από praktiker είχε τον ρυθμιστή της και λάστιχο κλπ. Οπότε αύριο πρέπει να πάρω ρυθμιστή.

Σαν κατασκευή μου φάνηκε καλή. Οπότε το σαβκο θα την κάψουμε και θα έχει και φώτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ep1 είπε

Σε εμένα τελικά ο Κώτσος έκανε τον κότσο και δεν την έστειλε. ανά 2 ημέρες άλλαζε ημέρα αποστολής. Την είχα ψιλιαστεί και είχα κάνει κράτηση μία kenton στα leroy και πήγα σήμερα και την παρέλαβα. Την έστησα και διαπίστωσα ότι δεν έχει μέσα ρυθμιστή! Η προηγούμενη που είχα πο ήταν μία φθηνή από praktiker είχε τον ρυθμιστή της και λάστιχο κλπ. Οπότε αύριο πρέπει να πάρω ρυθμιστή.

Σαν κατασκευή μου φάνηκε καλή. Οπότε το σαβκο θα την κάψουμε και θα έχει και φώτο.

γτ δε βαζεις τον παλιο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, plasTOST είπε

Με τι αιτιολογία?

Λάθος αποθήκης. Να σημειώσω ότι την είχα πληρώσει. Μου επέστρεψαν λεφτά και μου πρόσφεραν μία δωρο κάρτα αλλά δεν την δέχτηκα και σαν αντίποινα έστειλα αίτημα για διαγραφή του λογαριασμού μου και των προσωπικών δεδομένων! Χαχα! Και σήμερα με πήραν για να με ψήσουν με 30% στην επόμενη αγορά αλλά και πάλι δεν δέχτηκα. Εννοείται αύριο θα φύγει αναφορά στον συνήγορο.

Με κούρασε ο Κώτσος.

2 λεπτά πριν, sndev είπε

γτ δε βαζεις τον παλιο?

Επειδή έδωσα το παλιό bbq σε ένα γείτονα και δεν γίνεται τώρα να του ζητήσω τον ρυθμιστή. Είναι κανούργια μόδα το bbq να μην έχει ρυθμιστή μέσα; Ούτε οι πιο ακριβές όπως weber κλπ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, ep1 είπε

Και σήμερα με πήραν για να με ψήσουν με 30% στην επόμενη αγορά αλλά και πάλι δεν δέχτηκα. Εννοείται αύριο θα φύγει αναφορά στον συνήγορο.

Τώρα την έχει 694-30% αν είχες και την έκπτωση???!!!!!! Τρελό Deal :) 

Την έχει διαθέσιμη στην Χαλκίδα !

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, ep1 είπε

Και σήμερα με πήραν για να με ψήσουν με 30% στην επόμενη αγορά

Παρε καμια τηλεοραση OLED με την εκπτωση

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ep1 είπε

Επειδή έδωσα το παλιό bbq σε ένα γείτονα και δεν γίνεται τώρα να του ζητήσω τον ρυθμιστή. Είναι κανούργια μόδα το bbq να μην έχει ρυθμιστή μέσα; Ούτε οι πιο ακριβές όπως weber κλπ;

 

Οι πιο επώνυμες εταιρίες συμπεριλαμβάνουν λάστιχο και ρυθμιστή. Γενικά πάντως το αν τα περιέχουν ή όχι, αναφέρεται στην ιστοσελίδα συνήθως.

Για την προσφορά στην Spirit η αλήθεια είναι ότι έπαιξαν Κωτσόβολος και Praktiker μόνο, αν δεν κάνω λάθος. Οπότε είναι πολύ πιθανό να βγήκε για περιορισμένο αριθμό τεμαχίων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SagoniasSlutRos είπε

Παρε καμια τηλεοραση OLED με την εκπτωση

 

Ξέρεις τι; Όσο δελεαστική αν είναι η έκπτωση δεν θα τους περάσει. Επειδή μου ανέφεραν πλαγίως να μην το συνεχίσω με καταγγελία. Που σημαίνει ότι θα έχουν γίνει και άλλες τέτοια περιστατικά. Θεωρώ ότι είναι αθέμιτος ανταγωνισμός αυτό που κάνουν. Πήρα από αυτούς και όχι από Praktiker για παράδειγμα.

Οπότε δεν θα την δεχτώ και θα επιμείνω για διαγραφή λογαριασμού και θα προχωρήσω για καταγγελία. Πρέπει να μάθουν φέρονται επαγγελματικά.

Τέλος το offtopic.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, ilpapacha είπε

Σε έβγαλε σε κάποια επίσημη σελίδα της Weber; Έλαβες κάποιο email, απο domain της Weber, με την επιβεβαίωση της καταχώρησης;

Μπορείς να κάνεις κι ένα τηλέφωνο στην Kyso, να τους ρωτήσεις αν έχει γίνει η καταχώρηση.

εγω που πηρα και τους ρωτησα εχθες μου ειπαν να μην κανω κανενα registration σε κανεναν site της Weber. απλα να κρατησω την αποδειξη αγορας κ ειμαι οκ. (ή να τη βγαλω καμμια φωτοτυπια η/και να την βγαλω φωτο, σκαναρω κλπ). Για καποιο λογο δεν δεχοντε ηλεκτρονικα Registrations. 

Επισης μου ειπαν οτι αν αλλαξω ρυθμιστη απο τον μαμισιο χανεται η 10 ετης εγγυηση! Σε σχετικη ερωτηση σχετικα με τη νεα φιαλη PRIME που παιρνει 37αρι.

Επεξ/σία από logica1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...