Προς το περιεχόμενο

Κανένα free domain?


oGiorgos8amasSwsei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καμιά σελίδα που να δίνει τσάμπα domain name? η να έχει πολλές επιλογές ρε παιδί μου, να μην είναι πχ.

subdomainname.myfirstsite.com

subdomain.my-net.cu

 

κάτι τέτοια άθλια , θέλω κάτι σε Free domain Ή

subdomain.server.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αυτό είναι το μόνο πρόβλημα? Πρώτα απ' όλα, έχουν το δικαίωμα να σου πάρουν το domain όποτε θέλουν. Η google δεν επιτρέπει τη χρήση τους στα Google Apps και πραγματικά δεν έχω δει ποτέ κάποιον να έχει καλές θέσεις ή αξιοπιστία με .tk domain. Για 18€ τη διετία δεν αξίζει καν να μπεις στον κόπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αυτό είναι το μόνο πρόβλημα? Πρώτα απ' όλα, έχουν το δικαίωμα να σου πάρουν το domain όποτε θέλουν. Η google δεν επιτρέπει τη χρήση τους στα Google Apps και πραγματικά δεν έχω δει ποτέ κάποιον να έχει καλές θέσεις ή αξιοπιστία με .tk domain. Για 18€ τη διετία δεν αξίζει καν να μπεις στον κόπο...

 

Κοίτα! Αν δεν είσαι διατεθειμένος να δώσεις 10ευρώ το χρόνο για ένα domain! Τότε ούτε σοβαρό θα είναι το site ούτε θα θες και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπα μακρια, δε θα σε βρίσκει κανένας μια και έγιναν de-index απο το google.

 

http://ifeed.gr/%CE%B7-google-%CE%AD%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%B5-ban-%CF%8C%CE%BB%CE%B1-%CF%84%CE%B1-co-cc-domains-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF-%CE%B5%CF%85%CF%81%CE%B5%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%BF-%CF%84%CE%B7/

 

Ψαξτε για καμια προσφορά σε .in & eu με 2-3€ το χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το co.cc δεν δίνει domains αλλά subdomains. To co.cc ειναι σαν το server.com, οποτε το subdomain1.co.cc ειναι το ίδιο με το subdomain1.server.com

 

@oGiwrgos

αν βρεις κάποια προσφορά σε domain eu, χτύπα το, αλλιώς δώσε 10 ευρώ το χρόνο και πάρε το domain που θες ή τελος αν δεν θες να δωσεις λεφτά πάρε το δωρεάν tk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...