Προς το περιεχόμενο

Διαγραφή αρχείου


JimxxZe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

είχα κατεβάσει ένα αρχείο απο το σάιτ της σχολής και απο εκείνη τη στιγμή δεν μπορώ να το διαγράψω!

Μου εμφανίζει μήνυμα "δεν είναι δυνατή η εύρεση του αρχείου"

Εχω δοκιμάσει με το Unlocker τίποτα,το ίδιο και με κανα 2 άλλα παρόμοια προγράμματα που βρήκα

έκλεισα το explorer.exe πάλι τίποτα

μπήκα με safe mode πάλι δεν μπορούσα να το διαγράψω (win 7 έχω)

 

Μπήκα στο σάιτ πάλι,κατέβασα το αρχείο και όταν το βάζω στο ντέσκτοπ δεν γίνει αντικατάσταση απο μόνο του... κάνω μετανομασία των αρχείων και γίνετε! μπορώ να τα διαγράψω και τα 2 αρχεία(και αυτό που έχει πρόβλημα) αλλά όταν κάνω ανανέωση του ντέσκτοπ το προβληματικό αρχέιο που δεν διαγράφεται επανεμφανίζεται.....

 

Τι άλλο να κάνω;; τι σκατά έχει πάθει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχείο κειμένου ήταν (word).

Στο mail της σχολής μου και δεν άνοιγε στον firefox και έλεγε οτι επρεπε να το αποθηκεύσω προκειμένου να το ανοίξω,

και πάτησα αποθήκευση ως δεσμός και όλα οκ,το άνοιξα το διάβασα και το έκλεισα. μετά καταλάθος πάτησα πάλι αποθήκευση και το ακύρωσα και μετά απο αυτό παρουσιάστηκε το πρόβλημα, στις ιδιότητες στην επέκταση αρχείου γράφει "." τελεία.

 

Και τώρα παρουσιάστηκε και άλλο αρχείο που δεν μπορώ να διαγράψω.. πάλι απο το μαιλ αλλα διαφορετικό αρχείο... τι θα γίνει??? θα γεμίσει ο δίκος με τέτοιες μαλακίες;;; δεν διαγράφοντε με τίποτα!

 

δεν είναι το θέμα ο τύπος του αρχέιου κάτι σκατά παίζει με την εντολή αποθήκευση ως δεσμός και όταν το αποθηκεύω κάποιες φορές το ίδιο αρχέιο δημουργείται αυτο το πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχείο κειμένου ήταν (word).

Στο mail της σχολής μου και δεν άνοιγε στον firefox και έλεγε οτι επρεπε να το αποθηκεύσω προκειμένου να το ανοίξω,

και πάτησα αποθήκευση ως δεσμός και όλα οκ,το άνοιξα το διάβασα και το έκλεισα. μετά καταλάθος πάτησα πάλι αποθήκευση και το ακύρωσα και μετά απο αυτό παρουσιάστηκε το πρόβλημα, στις ιδιότητες στην επέκταση αρχείου γράφει "." τελεία.

 

Και τώρα παρουσιάστηκε και άλλο αρχείο που δεν μπορώ να διαγράψω.. πάλι απο το μαιλ αλλα διαφορετικό αρχείο... τι θα γίνει??? θα γεμίσει ο δίκος με τέτοιες μαλακίες;;; δεν διαγράφοντε με τίποτα!

 

δεν είναι το θέμα ο τύπος του αρχέιου κάτι σκατά παίζει με την εντολή αποθήκευση ως δεσμός και όταν το αποθηκεύω κάποιες φορές το ίδιο αρχέιο δημουργείται αυτο το πρόβλημα

 

 

Οντως δεν εχει σχεση το ειδος αρχειου.

Και εγω τα ιδια τραβαω.

Κανε αυτο που προτεινε ο φιλος nikomas50 και πες μας...

 

Off-Topic: Στην υπογραφη σου χωραει και το Real Ice ως ομοηχο...Ως νοημα δεν κολλαει βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους τα ξεφορτώθηκα!

Μπήκα με Linux cd live και τα διέγραψα.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις

 

υ.γ πρώτη φορά μπήκα με λίνουξ,πω ρε φίλε είναι γαμάτα,κάποια στιγμή θα ξεφορτωθώ τα κωλοwindows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...