Προς το περιεχόμενο

Mac OS X on x86 / Εγκατάσταση Mac OS X σε PC


tmavr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα στο προηγουμενο desktop μου ειχα βαλει hackintosh και ειχα πληρη συμαβατοτητα εκτος τις καρτας ethernet frown.gif και τωρα θελω να μαθω αν το laptop που εχω εχει πληρη συμβατοτηταπου μπορω να το μαθω δεν θυμαμαι πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στο προηγουμενο desktop μου ειχα βαλει hackintosh και ειχα πληρη συμαβατοτητα εκτος τις καρτας ethernet frown.gif και τωρα θελω να μαθω αν το laptop που εχω εχει πληρη συμβατοτηταπου μπορω να το μαθω δεν θυμαμαι πλεον

πες μας ποιο λαπτοπ εχεις να σου πουμε...! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε μια με το iatkos lion και πες μας τι εγινε...

 

Δεν θελω το iAktos θελω αν τρεχει την κανονικη πληρη εκδοση και οχι πιραγμενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!

Μια γρήγορη ερώτηση, το Snow Leopard (10.6.1-10.6.2) υποστηρίζεται από AMD επεξεργαστές; Έχω κατεβάσει την LeoHazard έκδοση που υποστηρίζει Intel/AMD επεξαργαστές, αλλά έχω τις επιφυλάξεις μου αν το laptop μου καταφέρει να το τρέξει. Μπορώ μάλιστα να σας δώσω και τ'απαιτούμενα specs, απλά διευκρινήστε μου ποια είναι τα ποιο σημαντίκα. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!

Μια γρήγορη ερώτηση, το Snow Leopard (10.6.1-10.6.2) υποστηρίζεται από AMD επεξεργαστές; Έχω κατεβάσει την LeoHazard έκδοση που υποστηρίζει Intel/AMD επεξαργαστές, αλλά έχω τις επιφυλάξεις μου αν το laptop μου καταφέρει να το τρέξει. Μπορώ μάλιστα να σας δώσω και τ'απαιτούμενα specs, απλά διευκρινήστε μου ποια είναι τα ποιο σημαντίκα. Ευχαριστώ!

 

Θα το τρεξει αλλα θα εχεις πολλα lag ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gigabyte MB Z68A-D3H-B3 αυτο το mobo ειναι συμβατο με την μεθοδο του kakewalk? τα υπολοιπα ειναι επεξεργαστης 2500κ ,μνημες corsair ddr3 1600mhz ,vga ati radeon 6780 shaphire 1 gb ddr5

 

Πυρ !! :D ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το τρεξει αλλα θα εχεις πολλα lag ομως

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα έχω lag μόνο και μόνο επειδή είναι AMD; Κατέβασα μια άλλη έκδοση την SnowLeo που εγγυάται την εγκατάσταση σε AMD επεξαργαστές. Ο επεξεργαστής μου είναι AMD Athlon II P320 Dual-Core Processor, κάρτα γραφικών ATI Mobility Radeon HD 5145, 4gb ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην λιστα με τα mobo του kakewalk οταν προσπαθω να φτιαξω usb boot osx lion δεν υπαρχει το mobo μου..να διαλεξω καποιο αλλο που μοιαζει?

 

Oui .. και μετά multibeast με το δικό σου.. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...