Προς το περιεχόμενο

Homeland


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γούστα είναι αυτά βέβαια, αλλά όποιος δεν καταλαβαίνει γιατί λυσσάει ο κόσμος για το Homeland, καλό είναι να το γυρίσει στον Σουλεϊμάν τον Μεγαλοπρεπή.

 

Άκου εκεί μόνο γκριμάτσες ο τιτανομέγιστος Σαούλ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τιτανομεγιστος...



επισης 

 

ελπιζω να μην εχει καποια σχεση αυτο το αρθρο με την εμμονη σας...

 

http://www.businessweek.com/articles/2012-12-13/homelands-carrie-mathison-workplace-hero 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως θα συμφωνήσω με τον viper όσον αφορά ΜΟΝΟ το θέμα της υποκριτικής. Δεν λέω ότι είναι επίπεδα κομπάρσων του ρετιρέ, αλλά πρέπει να βάλουμε πολύ χαμηλά τον πήχυ, για να κάνουμε την Κάρυ, τον Σαούλ και τον Μπρόντυ καλούς ηθοποιούς. (Τον δε Μπρόντυ τον είδα πρόσφατα στο Band of Brothers και ώρες ώρες με μπέρδευε στο ποια σειρά έβλεπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιτανομεγιστος...

 

επισης 

 

ελπιζω να μην εχει καποια σχεση αυτο το αρθρο με την εμμονη σας...

 

Ούτε εγώ καταλαβαίνω την εμμονή σας αλλά προσπαθώ...

 

 

και μιας που τα γουσταρετε καμενα...

Μ'αρεσει που πραγματικα πιστευεις οτι εχει γινει δικια μας εμμονη. Φαινεται οτι σου εχει μπει για τα καλα στο μυαλο σου, κατι που το κανει...wait for it....δικια σου εμμονη.  :)

 

Sellers,τον Σολ και τον Μπροντυ τους εχω δει και σε αλλα εργα-σειρες. Ειναι καλοι ηθοποιοι. Τερατα ηθοποιας δεν θα τους πω φυσικα αλλα ειναι καλο ηθοποιοι. Οπως και η Καρυ( που το εδειξε περισσοτερο πρεπει να πω στην πρωτη σεζον). Η σειρα απο περσι ειχε καποια δυνατα σημεια. Οι κυριοι πρωταγωνιστες ηταν ενα απ' αυτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Sellers,τον Σολ και τον Μπροντυ τους εχω δει και σε αλλα εργα-σειρες. Ειναι καλοι ηθοποιοι. Τερατα ηθοποιας δεν θα τους πω φυσικα αλλα ειναι καλο ηθοποιοι. Οπως και η Καρυ( που το εδειξε περισσοτερο πρεπει να πω στην πρωτη σεζον). Η σειρα απο περσι ειχε καποια δυνατα σημεια. Οι κυριοι πρωταγωνιστες ηταν ενα απ' αυτα. 

 

Μη πέφτεις στη παγίδα ρε συ και απαντάς. Τρολάρει ο Sellers, αποκλείεται να έγραφε στα σοβαρά τέτοιες μπούρδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρεσει που πραγματικα πιστευεις οτι εχει γινει δικια μας εμμονη. Φαινεται οτι σου εχει μπει για τα καλα στο μυαλο σου, κατι που το κανει...wait for it....δικια σου εμμονη.  :)

 

Sellers,τον Σολ και τον Μπροντυ τους εχω δει και σε αλλα εργα-σειρες. Ειναι καλοι ηθοποιοι. Τερατα ηθοποιας δεν θα τους πω φυσικα αλλα ειναι καλο ηθοποιοι. Οπως και η Καρυ( που το εδειξε περισσοτερο πρεπει να πω στην πρωτη σεζον). Η σειρα απο περσι ειχε καποια δυνατα σημεια. Οι κυριοι πρωταγωνιστες ηταν ενα απ' αυτα. 

no...

 

επισης 

η σειρα εχει καποια καλα στοιχεια αλλα δεν ηταν η αποκαληψη της χρονιας που διαφημιζουν καποιοι εδω μεσα...

 

πιστευω οτι ηταν σαφες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρότατα τα γράφω.

 

Το ξέρω και με λυπεί αυτό. Απλά ήθελα να σοθ δώσω μια ευκαιρία να τα πάρεις πίσω. Δεν την άρπαξες όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναλέω, πως δεν είπα ότι είναι κακοί. Είπα ότι για μένα δεν είναι στο δυσθεώρητο επίπεδο που τους έχετε. Αν κάποιος μου πει πες μου γιατί να δω το Homeland, δεν θα του πω ''γιατί παίζουν τέλειοι ηθοποιοί''. Γιατί μετά μπορεί να με ρωτήσει ''και γιατί να δω Breaking Bad''? Και τώρα που εκθείασα έτσι τον Lewis, τι να κάνω για τον Cranston? Ή για τον Grammer στο Boss? Κωλοτούμπες? Οπότε καλοί είναι, αλλά όχι και για σφαίρες. (Υπήρχε ο Cranston στις υποφηψιότητες, και το πήρε ο Lewis.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ερμηνεία της Danes είναι πολύ υψηλού επιπεδου. Ο Lewis απλά παίζει καλά.

δεν ειμαστε τρελοι για να καταλαβουμε αν οντως εκανε την τρελη...

 

sry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαστε τρελοι για να καταλαβουμε αν οντως εκανε την τρελη...

 

sry

 

Δε χρειάζεται να είσαι τρελός για να το καταλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...