Προς το περιεχόμενο

Homeland


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπα, μεγα λαθος αγαπητε dkni,

εγω τις σειρουλες μου τις βλεπω παντα (ή σχεδον) την ιδια μερα που παιζονται στο αμερικα και

συνηθως βραδυ αργα κ αφου κλεισουν τα παντα,

οποιος δεν εχει χρονο ας μην ξαναδει, ετσι δεν αξιζει,

το 3ο επεισοδιο παντως μου αρεσε αρκετα,

οπως ειπα κ σε εναν συναδελφο που δεν εχει αρχισει την σεζον,

ξεκινα απ το 3ο :P :D

 

Aυτο που προσπαθει να σου πει ειναι οτι την βαρεθηκε τοσο πολυ που σε λιγο θα επαιζε και σκακι ενω εβλεπε.Καθολου ασχημο.. B) :cool:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχχαχα, μωρε ναι, αλλα δεν συμφωνω με αυτον τον τροπο παρακολουθησης, αυτο ειπα εγω,

αφου την βαρεθηκε ας την παρατησει, δεν ειναι υποχρεωτικο τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

To σημερινό φινάλε αφιερωμένο σ' όλη τη γκρίνια.

............................................................... Sincerely, the Writers

 

 

 

 

 

   Μόνο αυτό άξιζε απο όλο το επεισόδιο...για ακόμα μια φορά είδαμε τη Κάρι να τρελαίνεται στο ψυχιατρείο και τη Ντέινα να μ@#@$ζεται. Στα αλήθεια who cares τι κάνει η Ντέινα; Καλα το ότι τα βλαμμένα πέταξαν το Samsung S4 έξω απο το παράθυρο (αντι χχμμμ να βγάλουν τη SIM?)...το οποίο στη τελική μπορούσαν να το πουλήσουν και να βγάλουν και 5 φράγκα.

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το 4ο

αν εξαιρέσουμε την παντελώς αδιάφορη ιστορία της κόρης. Μετά από τόσες φορές που το 'χει κάνει, πάντα με πιάνει αδιάβαστο σε twist.

 

 

Μακάρι να συνεχίσει να ανεβάζει στροφές. Πάντως στις 2 πρώτες σεζόν δεν είχαμε μπει σε τέτοια κουβέντα καν, οπότε πρέπει να πάει πολύ καλά από δω και πέρα για να μείνει στο ίδιο επίπεδο και να περιμένω την 4η σεζόν με ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ωραιο επεισοδιο αλλα δεν καταλαβα ποτε καταστρωσανε αυτο το σχεδιο.

 

 

 

 

Υπάρχουν πολλές εκδοχές, εγώ προσωπικά πιστεύω ότι έγινε κάπου εκεί στη φάση που πήγε να τη δεί ο Σόλ, όπου του είπε "Φάκ Γιού Σόλ". Γενικώς δεν μπήκε εκεί με τη θέλησή της, και όντως ήθελε να βγεί έξω. Τώρα γιατί το τράβηξε τόσο πολύ στα άκρα με τη συνάντηση με τον δικηγόρο μου κάνει εντύπωση. Αφού ήθελε να τον δει...γιατί ψαχνόταν για αυτοκίνητο να το σκάσει και γιατί πήγε στον άκυρο γκόμενο;

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νομίζω σκόπιμα

 

 

το αφήνουν κάπως θολό ή στον θεατή να υπολογίσει πότε.

Εγώ πάλι περισσότερο δεν κατάλαβα αν όλα ήταν μέρος του σχεδίου (που θα ήταν εύκολη απάντηση) ή κάποιες επιμέρους αποφάσεις δεν τις ήξερε καν η Carrie, απλά είχε την εντολή "go with it/act naturally" μέχρι να έρθουν οι τρομοκράτες σε επαφή μαζί της. Γιατί σε διάφορες φάσεις είχε αντιδράσεις που δεν έμοιαζαν ή δεν είχαν νόημα να τις προσποιείται.

 

Ίσως σε επόμενο επεισόδιο μπουν σε λεπτομέρειες.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρε ο Alpha , το δειχνει απο Δευτερα

Not bad move απο την 2η κιολας σεζον

 

Και την πρωτη σεζον εδειξε. Δεν περιμενα οτι θα δειξει και την 2η

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...