Προς το περιεχόμενο

Homeland


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

εντωμεταξυ η αλλη ιστορια με τα λεφτα του τρομοκρατη (με τον τερματοφυλακα ντε :D)

τυχαιο ειναι που κι αυτη ειναι στην βενεζουελα (που ειναι κ ο μπροντι ντε; :D)

κατι θα παιχτει εκει

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

εντωμεταξυ η αλλη ιστορια με τα λεφτα του τρομοκρατη (με τον τερματοφυλακα ντε :D)

τυχαιο ειναι που κι αυτη ειναι στην βενεζουελα (που ειναι κ ο μπροντι ντε; :D)

κατι θα παιχτει εκει

 

 

 

Τιποτα δεν ειναι τυχαιο My friend σε καμια ταινια - σειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δεν ειναι τυχαιο My friend σε καμια ταινια - σειρα

 

 

Εγώ πιστεύω και ότι με τη Ντέινα θα παίξει κάτι σημαντικό...αν και τώρα απλά μας πρήζει. Όπως και στη 2ο season μας έδειχνε που εκανε μλκιες με τον πιτσιρικά...κάτι που τελικά ήταν σημαντικό για την εξέλιξη της ψυχολογικής ισσοροπίας του Μπρόντυ, με κομβικό σημείο όταν είδαν τη Κάρι μπροστά στην αστυνομία και δεν τους άφησε να μπουν

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ spoiler μιλάμε.Ισως θα έπρεπε να πάμε σε ένα thread που να επιτρέπει τα spoiler.Είναι λίγο αστείο το θέαμα έτσι.... :-D

 

Δεν ειναι καθολου αστειο ετσι. Για αυτον τον λογο υπαρχει κουμπακι spoiler. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι ο μόνος που ξενέρωσα που όλα αυτά ήταν ένα σχέδιο; Κυριολεκτικά όταν είδα την Κάρι στο σπίτι του Σάουλ και περίμενα να του τα χώσει......Ω θεέ μου τι ξενέρωμα.....Μου χάλασε τη διάθεση για συνέχεια....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε φίλε...ναι!
 
το ήξερα ότι η αγαπημένη μου σειρά δεν θα με απογοήτευε...!!
 
Εσπειρε το Season 3 episode 4 , το 5ο θα έχει τρελή δράση.
 
Εμεινα μαλάκας στο τέλος , τρελάθηκα , γουσταρα.
 
Το αστείο ξέρετε ποιο είναι?
 
αν ανατρέξετε στα

 

 

3 πρώτα επεισόδια , θα καταλάβετε ότι , σε πολλες φορες υποκρινότανε ...
Όχι ότι δεν είχε φρικάρει εκεί μέσα , αλλά πολλες φορές το έπαιζε τρελή , για να την φουλάρουνε φάρμακα και να δείξει ότι είναι τελέιως ανισσόροπη.

 

Αυτό που γούσταρα τρελά στην μέση του επεισοδίου , όταν ο Βίρτζιλ της είπε : " Say hello to your mom" , δειχνοντάς της ότι παίζει παράγκα

Carrie & Ιραν λοιπόν.....οι εξελίξεις θα είναι κατεγιστικές στα επόμενα επεισόδια , αναμένω με αγωνία.

 

 

Πραγματικά , ποιο έξυπνους πράκτορες απο το δίδυμο Σαουλ - Καρυ , δεν έχω δει σε ταινία/σειρά...

Πανέξυπνοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω οι ιρανοι να πεταξουν μια βομβα στο τελος και αντι να παει στο white house   να πεσει καταλαθος στο σπιτι του μπροντι και να τα κακαρωσουν μανα και κορη δεν υποφερονται....ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΑΖΟ;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω οι ιρανοι να πεταξουν μια βομβα στο τελος και αντι να παει στο white house   να πεσει καταλαθος στο σπιτι του μπροντι και να τα κακαρωσουν μανα και κορη δεν υποφερονται....ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΑΖΟ;; 

 H κόρη ναι, αλλά η μάνα Milfάρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να πώ ότι ξετρελάθηκα με το 5ο, στα γνωστά ρηχά νερά...

 

 

Τελικά το όλο πρηξ@#@# της Ντέινα ήταν για να καταλήξει να ρισκάρει η Κάρι την αποστολή της. Μας κοροιδεύουν κανονικότατα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον ΒΑΛΕ ΣΠΟΙΛΕΡ @romanticp πας και γράφεις το τι έγινε να 'ουμ :)

είμαι ο μόνος που ξενέρωσα που όλα αυτά ήταν ένα σχέδιο; Κυριολεκτικά όταν είδα την Κάρι στο σπίτι του Σάουλ και περίμενα να του τα χώσει......Ω θεέ μου τι ξενέρωμα.....Μου χάλασε τη διάθεση για συνέχεια....

 

2ον συμφωνώ μαζί σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...