Προς το περιεχόμενο

Homeland


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είμαι σε φάση άρνησης..

 

βγάλτε απ'τη μέση όλη την πρεσβεία ρε πούστη μου,όχι τη Φάρα..

 

:fear:  :cry: :mad: :fear:  :cry: :mad: :fear:  :cry: :mad:  :fear: 

Πιστεύω ο Κουίν να σώσει την παρτίδα,τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη σειρά που παίζεται αυτή την περίοδο.

 

Ακόμα καλύτερη η σαιζόν αυτή δίχως τις κλάψες και τα ρομάντζα των προηγούμενων - full action!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια , είχα γνωρίσει , όσο σπούδαζα Αγγλία , μια Ιρανή(Ιρανό μπαμπα) και Ελληνίδα Μαμά.

 

Δεν ήξερε ελληνικά , Αφού είχε μεγαλωσει στην Αυστρία (τρελά λεφτά). Η κοπέλα έμοιαζ τρομερά με την Ναζανιν Μπονιάντι(γνωστή ως Φάρα) , με την διαφορά ότι είχε πράσινα μάτια!!!

 

Δεν υπάρχουνε πιο όμορφες γυναίκες απο τις Ιρανές , σας μιλάω ειλικρινα , είναι πολύ κρίμα ότι στο ΙΡάν υπάρχουνε τέτοιοι νόμοι , και κυκλοφορούνε με μπούργκες απο την Ισλαμιστική επανάσταση του 79 και μετά.

 

 

Μελανούρια που δύσκολα βρίσκεις στην Ευρώπη και τρομερές φάτσες , και αρκετά προσγειωμένες γιατί παρόλο που έχουνε ξεφύγει απο τον Ταλιμπανισμό , παραμένουν Μουσουλμάνες , εννοώντας ότι κάποιες σωστές παραδόσεις τις έχουν , δεν το δίνουν στο πιάτο , απο την άλλη δεν πέφτουν και 5 φορες στο πάτωμα την ημέρα.

 

 

Φτού σου κοπελάρα μου !!

 

nazanin-boniadi-the-designs-for-the-cure

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 είναι πολύ κρίμα ότι στο ΙΡάν υπάρχουνε τέτοιοι νόμοι , και κυκλοφορούνε με μπούργκες απο την Ισλαμιστική επανάσταση του 79 και μετά.

 

 

Περιμένουμε να μοιράσουν freedom οι αμερικάνοι μπας και γυρίσει ο τροχός .

 

Εγώ μια φορά είχα γνωρίσει έναν ιρανό ηθοποιό φιλοξενούμενο στην Ελλάδα, με κέρασε όπιο, αλλά μάλλον φόλα ήταν, δεν την άκουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν τρελαινόμαστε κιολας. Σπινοφ με την ζωή της Φάρα προτιμώ και το μοναχικό ερωτικό ταξίδι της από το Ιράν στο Μινσκ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...