Προς το περιεχόμενο

Homeland


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Ακομα κ στο διωξιμο να τον ειχαν though , δεν θα ηξερε ο director της CIA για κατι τετοιο? 

Επισης , αν ηταν ετσι δεν νομιζω οτι θα εδινε εντολη ο προεδρας να φυγουν ολοι απο εκει . Θα τους ειχε support απο την πρεσβεια

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Ακομα κ στο διωξιμο να τον ειχαν though , δεν θα ηξερε ο director της CIA για κατι τετοιο? 

Επισης , αν ηταν ετσι δεν νομιζω οτι θα εδινε εντολη ο προεδρας να φυγουν ολοι απο εκει . Θα τους ειχε support απο την πρεσβεια

 

 

 

Ο lockhart ως πρωην senator αν θυμασαι δεν ειναι και πολυ υπερ των black ops και των shady καταστασεων, ηθελε μια CIA καθαρη και συγχρονη οπως ελεγε τουλαχιστον στην S3, οποτε δεν μου φαινεται απιθανο να τον εχουν στην απεξω. Αλλη περιπτωση ειναι να εχει καθαρα δικο του σχεδιο ο Dar adal ισως θυσιαζοντας τον Quinn ο οποιος είχε γινει liability για αυτον λογο PTSD. Τριτη περιπτωση να ειναι με τους ταλιμπαν, δεν ξερω ειναι πολυ προφανες οπως το εδειξαν για να ισχυει.. :P Ελπιζω μονο να μη σκοτωσουν τον Quinn, μακραν ο καλυτερος χαρακτηρας στην σειρα για εμενα..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι περίεργος να δω το τελευταίο επεισόδιο και που θα καταλήξει.

 

 

Προσωπικά θεωρώ πως θα είναι μεγάλη μάπα να πάνε να ξαναφανε τον Χακανι γιατί ενώ τόσα χρόνια τον έψαχναν τώρα θα τον έχουν έτοιμο 2 φορές συνεχόμενες!

 

Αυτό που πιστεύω ότι θα γίνει ή που τέλος πάντων θα ήθελα να γίνει είναι να φανεί ότι όλα όσα έγιναν ήταν προσχεδιασμενα από τους Αμερικανούς και για αυτό ήταν και ο άλλος μαζί με τον Χακανι.

 

Και δεν αναφέρομαι απλά στα γεγονότα του συγκεκριμένου κύκλου αλλά γενικότερα σε ότι έχει να κάνει με τους Ταλιμπαν, τον Οσαμα, την 9/11 κτλ για να εξυπηρετουνται τα σχέδια των ΗΠΑ με πολέμους, anti terrorist laws κτλ έτσι ώστε να δέσει η ιστορία με τον τίτλο "Homeland" και την γενικότερη ιδέα που είχε όταν ξεκίνησε.

 

Και ο επόμενος και τελευταίος κύκλος να έχει να κάνει με την αποκάλυψη της συνωμοσίας κτλ.

 

Ε αν γίνει κάτι τέτοιο τότε η σειρά απλά θα σπειρει!

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ , το τελευταίο επεισόδειο , νταξ ένα πράγμα έχω να πώ απλά...

 

 

ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΙΤΕ !!!!:mad:

Για κανένα πουστη λόγο....!!:mad:

Περιμενω σαν μαλάκας να γίνει κανα τρελό σκηνικο να φάνε τον Χαρκάνι , ή να πεχτεί κανα τρελό παρασκήνιο στην CIA , και ξαφνικά ασχολούμαστε με τα ψυχολογικά/ οικογενεικά της Κάρι , τον θάνατο του πατέρα της , την χαμένη-νυμφομανή μάνα της , και την κόρη της.:wacko:

Ο νταρ Ανταλ αποκαλύπτει την μυστική συμφωνία με τον Χαρκάνι...ΕΕΕΕΕΛΛΛΛΑΑΑ Σοβαρα? :blink:

Και λέει στον Σολ να γίνει ξανα αφεντικό στην CIA , και ότι έχει το βίντεο.

Αντι να του πει κανα τρελό σκηνικό , ότι μας γάμησε τωρα , αλλα θα κάνουμε ντου αργότερα και θα του γαμήσουμε το σπιτάκι , ολόκληρη Αμερική έχει μεμψοιμιρίσει και μαλακίζετε!

Και τελος , απογοητευμένη η Κάρι φευγει , γιατί ο Σολ δεν ενδιαφέρεται για τα θύματα και δέχτηκε την συμφωνία τους Νταρ Ανταλ.

Μπραβο σας συγγραφεις! Μα τι διάλο , βαριόσασταν να σκεφτείτε καλύτερο τέλος σεζόν?:huh:

Οσο γάμησε ο κύκλος φέτος , το γαμήσατε στο τέλος!

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απαισιο το φιναλε θυμισε season 3, καλυτερα να το εκοβαν στο προηγουμενο.. Πραγματικα δεν εδειξαν τιποτα εκος αυτο που φανταζομουν οτι ο Dar Adal εχει καποιο δικο του σχεδιο, ο τυπος ειναι shady σιγουρα αλλα οχι taliban.. :P

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ντάξει προφανώς χτίζουν την 5η σεζόν αλλά για κανένα λόγο δεν το βάζεις τελευταίο επεισόδιο.

Νομίζω ήταν χειρότερο από κάθε άλλο επεισόδιο από όλες τις σεζόν. 

Κρίμα ότι έχτισε στα προηγούμενα επεισόδια το κατέστρεψαν έτσι απλά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το ειδα και εγω, ξενερα ο τελικος.

Αν και ηξερα οτι το homeland ποτέ δεν τερματιζει κυκλο με cliffhanger, περιμενα κατι καλυτερο απο την παραγωγη. Το προηγουμενο επεισοδιο θα ηταν καλο season φιναλε με μια μικρη αλλαγη στο τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ΟΚ το είδα κι εγώ. Έσπασαν ρεκόρ άχρηστων πλοτ σε επεισόδιο. Αποφάσισαν να επαναφέρουν την μάνα στο φινάλε. 3 χρόνια δεν μπορούσε να έρθει η καργιόλα, έπρεπε να χαλάσει το φινάλε. Ο director και το ουισκι ήταν σα να βλέπω μαθητική παράσταση: Γεια σου έφερα λαζάνια, δεν θες ε; θέλω, κατσε. θες ουισκι; προτιμώ μπύρα.έχει στο ψυγείο. Βαριέμαι θα πιω ουισκι. ΑΝΤΕΓΑΜΗΣΟΥΚΙΕΣΥΚΙΗΜΠΥΡΑΣΟΥ.

Νομίζω έπαθαν εγκεφαλικό οι συγγραφείς, δεν εξηγείται αλλιώς.

 

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως μεγιστη μαλακια το τελευταιο επεισοδιο, κοιτοθσα την ωρα και ελεγα δεν μπορει κατι θα γινει αλλα δεν. Μαλλον δεν εχουν καταληξει προςς τα που θα παει η επομενη σαιζον και αφησαν ολες τις πορτες ανοικτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...