Προς το περιεχόμενο

Homeland


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

51 λεπτά πριν, MaNePi είπε

ειμαι ο μονος που το βλεπει και ο μονος που εχει ξετρελαθει με την σεζον και οπως αυτη πηγαινει??

Όχι, δεν είσαι ο μόνος. Η φετινή σεζον είναι πολύ ανώτερη από τις δύο τελευταίες τουλάχιστον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είμαι φανατικός. η αλήθεια είναι ότι δεν έχει τη δράση άλλων σεζόν αλλά διατηρεί αυτή την αγωνία και το σασπένς που περιμένεις από την αρχή της σεζόν να δεις τι θα γίνει.ειχε και φέτος τις κλασικές homelandιστικες ανατροπές οπότε είμαστε μια χαρά. Ξέρετε άλλες καλές κατασκοπευτικές σειρές πέρα από το the Americans; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, ant_ είπε

Mαλλον το βλεπετε με τιποτα ουισκακια μαζι αλλιως δεν μπορω να καταλαβω το ενθουσιασμο σας

η σειρα εχει το αρνητικο πως αρχιζει αργα, βαζει λιγο δραση σε μια στιγμη,τελιωνει το καθε επ με μια ατακα,αλλα παιρνει τα πανω της απ το 8 ας πουμε και μεχρι το 13 εισαι στην τσιτα.Κατι τετιο εκανε και το  BB σκηνοθετικα και ειμουν ετοιμος να το παρατησω.αλλα ευτηχως που δεν το κανα.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' εμέ είναι η πιό άνευρη season μέχρι τώρα, με επαναλαμβανόμενα μοτίβα καταστάσεων μικρότερης έντασης. Μιας και έχω δεί μέχρι εδώ θα πάω και παρακάτω ελπίζοντας να ανεβάσει λίγο ρυθμούς-ένταση-ενδιαφέρον.

@kopeli

Έχεις δεί Berlin station, Deutschland 83 ?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, koftis650 είπε

Κατ' εμέ είναι η πιό άνευρη season μέχρι τώρα, με επαναλαμβανόμενα μοτίβα καταστάσεων μικρότερης έντασης. Μιας και έχω δεί μέχρι εδώ θα πάω και παρακάτω ελπίζοντας να ανεβάσει λίγο ρυθμούς-ένταση-ενδιαφέρον.

@kopeli

Έχεις δεί Berlin station, Deutschland 83 ?  

Όχι! Για πες υπόθεση εν ολίγοις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/4/2018 στις 3:08 ΜΜ, ant_ είπε

παντως η σειρα ανανεωθηκε για ακομα ενα κυκλο που θα ναι και ο τελευταιος και θα ξεκινησει το 2019 .Απ το IMDB  ποιες σειρες συνεχιζουν   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξενερουα η σεζόν μέχρι στιγμής (είμαι στο 7 ή 8 ep). Για μένα καλές πέρα από τις 2 πρώτες σεζον (που ήταν κορυφη) ήταν αυτές στην Ασία (Αφγανιστάν κ που αλλού ήταν δε θυμάμαι), χωρίς να υστερούν αυτές στην Ευρώπη.

Επεξ/σία από mad-proffessor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...