Προς το περιεχόμενο

Απεβίωσε ο Steve Jobs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 377
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

R.I.P.

Ενδιαφερον θα εχει η περαιτερω εξελιξη της Apple, αφου και μονο η παρουσια του Jobs ανεβαζε το προφιλ και κυρος της εταιρειας στην αγορα.

Αν και δεν κανει να συζηταμε τετοια πραγματα δεδομενου της στιγμης νομιζω οτι θα εχει τεραστια πτωση.

Τελικα ο καρκινος ειναι πολυ γ@μημενη αρρωστια, καλο ταξιδι να εχει και καλη δυναμη στους δικους του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα νέος έφυγες, τελικά όσα λεφτά και αν έχεις αν σε χτυπήσει η κωλοαρρώστια δεν γλιτώνεις.

Κρίμα γιατί ήταν από τους λίγους ανθρώπους που μπορούσαν πραγματικά να σε εκπλήξουν με τις ιδέες τους και σίγουρα θα βλέπαμε πολλά στο μέλλον από αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανέξαρτητα του τι ψωνίζει,υποστιρίζει,γουστάρει κανείς δεν πιστεύω ότι θα βρεθεί έστω και ένας που να πει ότι ο Jobs δεν ήταν από αυτούς που άλλαξαν τον τρόπο που ζούμε, και δεν αναφέρομαι στο iphone φυσικά αλλά σε όσα έχει προσφέρει αυτά τα χρόνια

 

από τι πέθανε είπανε?

 

Καρκίνο στο πάγκρεας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες τελευταια μαμαει ο καρκινος ή ειναι ιδεα μου;

 

μεσα σε 2 μηνες εχει φυγει απο αυτο ο Θειος μου και η Θεια μιας πολυ στενης μου φιλης.. εχει και ενας κολλητος του πατερας μου και προσπαθει να το παλεψει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάπου εδώ κλείνει ένα πολύ μεγάλο κεφάλαιο της πληροφορικής... ας αναπαυθεί εν ειρήνη ο άνθρωπος. Έφυγε και νέος από την κωλο-αρρώστεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες τελευταια μαμαει ο καρκινος ή ειναι ιδεα μου;

 

μεσα σε 2 μηνες εχει φυγει απο αυτο ο Θειος μου και η Θεια μιας πολυ στενης μου φιλης.. εχει και ενας κολλητος του πατερας μου και προσπαθει να το παλεψει..

Δυστηχως ναι

 

Ασχετα αν δεν τον ηξερα το jobs μου γαμηθηκε η ψυχολογια γιατι σκεφτομε τι μανα μου που ειναι πανω κατω στην ιδια ηλικια.

Το ειχε και ο πετερας μου αλλα αυτος την γλυτωσε εξαιτιας της μανα μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...