Προς το περιεχόμενο

Crazy Sundays 9/10/11


genious1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το e-shop θα κλείσει, ναι. Όλοι το γνωρίζουμε. Θα τελειώσουν όμως μαζί και τόσοι υπάλληλοι που θα μείνουν στο δρόμο! Οπότε όχι, δεν θα χαρώ με το κλείσιμο τους...

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντος αμα δεν ειχα λαπτοπ θα τον επερνα τον asus ειναι κορυφη για τα χαρακτιριστικα του στα 579 ευρω!!

 

το χουμε ξαναπει πολλάκις...ποιος καλύπτει την εγγύηση μετα... ειδικα τα asus ειναι συνηθως παραεισαγωγη.

 

Το e-shop θα κλείσει, ναι. Όλοι το γνωρίζουμε. Θα τελειώσουν όμως μαζί και τόσοι υπάλληλοι που θα μείνουν στο δρόμο! Οπότε όχι, δεν θα χαρώ με το κλείσιμο τους...

 

εχεις απολυτο δίκιο... θυμαμαι την τελευταια φορα που ειχα βρεθει σε καταστημα, ήταν πολυ αναστατωμενοι οι υπαλληλοι. Το ξεραν μάλιστα προτού ανακοινωθεί επισημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χουμε ξαναπει πολλάκις...ποιος καλύπτει την εγγύηση μετα... ειδικα τα asus ειναι συνηθως παραεισαγωγη.

 

 

 

εχεις απολυτο δίκιο... θυμαμαι την τελευταια φορα που ειχα βρεθει σε καταστημα, ήταν πολυ αναστατωμενοι οι υπαλληλοι. Το ξεραν μάλιστα προτού ανακοινωθεί επισημα.

 

 

ειναι off topic και μακαβριο αυτο που θα πω αλλα μακαρι να ειναι οι μοναδικοι μεσα σε αυτο το forum που θα ειναι χωρις δουλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ένα δεύτερο άκυρο: πάει πολύς καιρός που λέγεται αυτο " to e-shop πάει για κλείσιμο" . Μήπως έχασε την διαδρομή προς το λουκέτο και τελικά μήπως μόνο φήμες όλα είναι αυτά? Λέω τώρα εγώ.... :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πεταξω ενα ακυρο;

Διεθνη εγγυηση δεν εχει το asus;

 

νομιζω 1χρονο ειναι η διεθνης της

αλλο ενα θεμα ειναι αν ειναι π.χ αμερικανικο το καλυπτουν εδω ?

Ή αν καει καμια mobo θα ζητανε εισητηρια οτι εισαι αμερικανος τουριστας οπως αλλες εταιριες?

 

αν και μαλλον αυτο ειναι

http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/2925118_-k73sv-ty137v-asus.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ένα δεύτερο άκυρο: πάει πολύς καιρός που λέγεται αυτο " to e-shop πάει για κλείσιμο" . Μήπως έχασε την διαδρομή προς το λουκέτο και τελικά μήπως μόνο φήμες όλα είναι αυτά? Λέω τώρα εγώ.... :whistle:

Βρε κολλημα να κλεισει το e-shop σονι και καλα , μακαρι να ειναι φημες για να μην μεινουν τοσοι ανθρωποι στο δρομο.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ένα δεύτερο άκυρο: πάει πολύς καιρός που λέγεται αυτο " to e-shop πάει για κλείσιμο" . Μήπως έχασε την διαδρομή προς το λουκέτο και τελικά μήπως μόνο φήμες όλα είναι αυτά? Λέω τώρα εγώ.... :whistle:

 

με 18 μύρια σε προμηθευτές και 22 μύρια σε τράπεζες εσύ τι λές ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες το laptop είναι εξαιρετικό, έχω το 15άρι με τον i7 και τη 540 και το πήρα στα 699 πάει σφαίρα σε όλα (ειδικά στα games), αν το ήξερα θα χτύπαγα αυτό χαλαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξ, μη φανταστείς τπτ το wow, μια τυπικύ οθόνη laptop με τα γνωστά μειονεκτήματα στις γωνίες θέασης.

Σε χρώματα πάντως είναι σούπερ και lag δεν είδα σε games so far.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...