Προς το περιεχόμενο

Αγορά τηλεόρασης μέχρι 500 ευρω


outlaw star

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλος θέλει να αγοράσει τηλεόραση μεταξύ 37 και 42 ιντσών και διαθέτει το παραπάνω ποσό..

Ψάχνοντας σε διάφορα ξένα φόρουμς, σκέφτεται να αγοράσει plasma, με το σκεπτικό ότι πλέον

δεν έχουν τα προβλήματα του παρελθόντος και ότι έχουν καλύτερες γωνίες θέασης απο τις lcd..

εσείς τι γνώμη έχετε?? επίσης προτείνετε κάποιες λύσεις εάν γνωρίζετε σε αυτά τα χρήματα..

thanx a lot :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδες την ψηνω και εγω αυτη την τηλεοραση, αξιζει οντως? κατι διαβασα για τις plasma και για ''στρωσιμο'' και αποφυγη στατικων εικονων για καποιες ωρες στην αρχη, ισχυουν αυτα και τωρα η ηταν για τις παλιες?

thanks anyway :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στην δικια μου που ειναι και παλιο μοντελο δεν της εκανα ουτε 'στρωσιμο" ουτε τιποτα και ΚΕΝΤΑΕΙ !!!!

 

Προχωρα αφοβα στην αγορα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όντως καλή! Νομίζω αυτή είχε πάρει ένας φίλος τις προάλλες και μου άρεσε πολύ η εικόνα της.

 

Δες εδώ και πολλές κριτικές φίλε από το Reevoo του Getitnow: http://www.getitnow.gr/prod/eikona-ihos/tileoraseis/panasonic-tx-p42u30e/prod1140369pp/ Είναι χρήσιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ξερεις οτι μην περιμενεις κανενα τρελο contrast..σε αυτα τα χρηματα.επισης τα 600hz ειναι μεγαλο ψεμα μαρκετινκ..ειναι sub field και δεν εχει σχεση με το ρυθμο ανανεωσης αλλα ποσο γρηγροα αναβοσβηνουν τα κελια της..καμια σχεση δηλαδη αλλα ο κοσμος σου λεει ουαου 600hz αντι των ακριβων lcd που ειναι 200αρες..και ομως η plasma ειναι μεχρι 120hz και οχι παραπανω.

 

επισης προσεξε στην τοποθετηση γιατι επειδη εχει γυαλι αντανακλαει.αν στρωθει η τελεοραση ακομα καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ξερεις οτι μην περιμενεις κανενα τρελο contrast..σε αυτα τα χρηματα.επισης τα 600hz ειναι μεγαλο ψεμα μαρκετινκ..ειναι sub field και δεν εχει σχεση με το ρυθμο ανανεωσης αλλα ποσο γρηγροα αναβοσβηνουν τα κελια της..καμια σχεση δηλαδη αλλα ο κοσμος σου λεει ουαου 600hz αντι των ακριβων lcd που ειναι 200αρες..και ομως η plasma ειναι μεχρι 120hz και οχι παραπανω.

 

επισης προσεξε στην τοποθετηση γιατι επειδη εχει γυαλι αντανακλαει.αν στρωθει η τελεοραση ακομα καλυτερα.

Nice post :)

Καλά το 600Hz ήταν too good too be true, το υποψιαζόμουν.

Επίσης, δεν ήξερα ότι έχει γυαλί και όχι μία antiglare επιφάνεια. <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για αγορά τηλεόρασης μέχρι 500 ευρώ.

Σκεφτόμουν για LCD αλλά δεν ξέρω αν μια plasma θα ήταν καλύτερη.

ψάχνω για κάποια μεταξύ 30" εως 40" κατα προτίμηση 40".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...