Προς το περιεχόμενο

Νέα αναβάθμιση για το Samsung Galaxy S II


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παράλληλα με την επιλογή για 3χ3, 4χ4 θα ήθελα να είχε και για 5χ5 μιας και με τη 4.3 οθόνη, θα είναι εύκολο στη χρήση.

Υπάρχει moded touchwiz με 5x5.

Εγώ εγώ launcher pro plus 7x8 .. :) ,είναι να μη γελάω όταν διαβάζω για τρίκυκλα 3x3;

 

android.png

 

qqlauncher ΑΠΛΑ ΚΟΡΥΦΕΟΣ ΣΤΟ SII

Τι καλύτερό ειδες σε αυτον απο τον launcher pro; Εγώ δεν ειδα τίποτα καλύτερό.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει moded touchwiz με 5x5.

Εγώ εγώ launcher pro plus 7x8 .. ,είναι να μη γελάω όταν διαβάζω για τρίκυκλα 3x3;

 

 

Τι καλύτερό ειδες σε αυτον απο τον launcher pro; Εγώ δεν ειδα τίποτα καλύτερό.

Να πω την αλήθεια κ εγώ ούτε 2 ώρες δε τον κρατησα,περασα ξανά τον go για μια ακόμη δοκιμή,ομόλογο ότι ο go είναι ο ποιο απαιχτος αυτή την στιγμη,έχουν κάνει τρομερή δουλειά,όπως επίσης κ στο πληκτρολόγιο,swype QWERTY κ t9 κλασσικό σε ένα,ιεροσυλο ξειεροσυλο αντιστεσα το swype της Samsung με αυτό.

 

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 2 καλύτεροί είναι 1) launcher pro και 2) go launcher.

Καθένας έχει + και - Στην αρχή πιστευα ότι ο 2ος ήταν καλύτερός. Έχει περισσότερα θέματα, αναβαθμίζεται συνεχώς κλπ. Επίσης σε γκάλοπ τον προτιμούν περισσότεροι χρήστες. Είναι 1ος με διάφορα και μετα έρχεται ο launchpro. Ο 1ος έχει να αναβαθμιστεί απο τον καιρο του νωε.. , αλλα έχει κάποια ενσωματομενα widget εξαιρετικά και με ωραία θέματα, είναι ο ποιο smooth μετα τον original. Βασικοτατο αυτό. Μονο γι αυτό διαγράφω ολους τους άλλους. Επίσης έχει ένα χαρακτηριστικό που δεν έχει κανένας άλλος (ναι τους εχω δοκιμάσει ολους και είναι πολοι..) . Αν σκοπευεις να αλλάξεις pixel density για να βαλεις πχ πολλά εικονίδια, είναι ο μονός που μικραίνει σωστά τα widgets για να χωρέσουν σε μια γραμμή, αν επιλέξεις την κατάληξη επιλογή στις ρυθμίσεις. Βάλτε πχ 8 γραμμές σε οποιοδήποτε αλλο launcher, και το ένα widget θα πέφτει πανω στην άλλη γραμμή που θα είναι κάποιο αλλο widget. Ψάχνω να βρω αλλο launcher που να το κανει, αλλα δεν υπάρχει. Πραγματικά περίεργο.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O touchwiz ειναι ο default launcher που εχει μεσα

 

Εν Νομίζω,ο touchwiz που βρήκα έχει ένα ψευδοθριντη που όταν κανείς κυλιση στο μενού στο βγάζει στυλ κυβο,ο go launcer ex που έχω είναι ο μόνος που πραγματικά αλλάζει όλο το κινητό,αλλα τα winget του είναι για κλάματα :-(

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εν Νομίζω,ο touchwiz που βρήκα έχει ένα ψευδοθριντη που όταν κανείς κυλιση στο μενού στο βγάζει στυλ κυβο,ο go launcer ex που έχω είναι ο μόνος που πραγματικά αλλάζει όλο το κινητό,αλλα τα winget του είναι για κλάματα :-(

android.png

Δεν καταλαβα τι εννοεις. Touchwiz λεγεται ο default laucnher της samsung. Fact :)

Αν δωσεις ευκαιρια στον Go Launcher δεν θα μεινεις δυσαρεστημενος. Οκ, εχει τα δικα του widget pου οντως δεν λενε και τιποτα, αλλα μπορεις να βαλεις αλλα widget ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβα τι εννοεις. Touchwiz λεγεται ο default laucnher της samsung. Fact

Αν δωσεις ευκαιρια στον Go Launcher δεν θα μεινεις δυσαρεστημενος. Οκ, εχει τα δικα του widget pου οντως δεν λενε και τιποτα, αλλα μπορεις να βαλεις αλλα widget

 

Υπάρχει launcer που ονομάζεται έτσι κ είναι πανομοιοτυπος με τον υπάρχον της σαμι,η διάφορα τους είναι ότι όταν πας μενού δεν κάνει κυλιση δεξιά αριστερά στης εφαρμογές αλλά προς τα κάτω,οπως είπα κ τώρα τον go έχω,απλα σε αυτόν δε μου αρέσουν τα εικονιδια στα θέματα του. Ψάχνοντας βρήκα ένα που ονομάζεται sense 3.0 αυτόν πάω να δοκιμασω τώρα.

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...