Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Dell Ultrasharp U2311H !!!


johnrock1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εγω εχω το εξης θεμα που δεν ξερω αν ειναι προβλημα η αν ετσι ειναι το panel της οθονης.Σε λευκο φοντο ειναι σαν να ειναι λερωμενη δηλαδη πως εχεις σκονη η εχεις περασει ενα πανι με νερο κ εχει αφησει λιγη βρωμα κ κανει σαν μικρα κρυσταλακια.το εχει κανενας αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια εγω εχω το εξης θεμα που δεν ξερω αν ειναι προβλημα η αν ετσι ειναι το panel της οθονης.Σε λευκο φοντο ειναι σαν να ειναι λερωμενη δηλαδη πως εχεις σκονη η εχεις περασει ενα πανι με νερο κ εχει αφησει λιγη βρωμα κ κανει σαν μικρα κρυσταλακια.το εχει κανενας αυτο?

δεν ειναι προβλημα αυτο,ετσι ειναι το πανελ

και σε μενα τα ιδια κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι κ να ναι ειναι σπαστικο κ καλο ειναι να το ξερουν οσοι ενδιαφερονται να παρουν την οθονη.Κατα τα αλλα ειναι μια πολυ καλη οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μετά από λίγο καιρό το συνηθίζεις πάντως, το έχουν αρκετές IPS νομίζω αυτό, ακόμα και Eizo 1500 euro...

 

http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1307605881

 

(στα αρνητικά "Dirty Screen Look")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαντασου να ειχα δωσει 1500 ευρω κ να ειχε αυτο το θεμα,θα τους την εφερνα καπελο...Γιατι ομως το κανει αυτο,δεν εχουν σκεφτει οτι αν το δει ο κοσμος θα εχει θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω σε μια φαση ειχα σκαλωσει με αυτα τα κρυσταλλακια που λετε σαν να εχει σκονη αλλα τωρα πλεον το συνηθησα ουτε καν με πειραζει....

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διπλάσιο από όσο χρειάζεται :P

Μπορει κ 44 δεν θυμαμαι θα το δω το απογευμα κ θα σου πω.Οσο κ να ειναι το brightness τα κρυσταλακια δεν φευγουν φανταζομαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ίσως να γίνονται λιγότερο αντιληπτά...

 

ο μόνος τρόπος για να φύγουν τελείως είναι να βγάλεις το AG coating αλλά λογικά χάνεις την εγγύηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Πλέον της τελευταίες δυο εβδομάδες εχω παρατηρήσει οτι στα δεξιά της οθόνης αχνοφαίνεται μια μαύρη γραμμή εμφανίστηκε στα καλά καθούμενα ούτε χτυπήθηκε ουτε καθαρίστηκε με υγρο που δεν έπρεπε .Δείτε και την φωτογραφία αν και δεν φαίνεται πολύ καλα ,δεν ξέρω τι να κανω απο οτι θυμάμαι πρέπει να εχουν μείνει λίγοι μήνες ακομη για την εγγύηση εάν ισχύει αξίζει να την στείλω ;

 

post-124828-0-89958900-1391375401_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...