Προς το περιεχόμενο

Μήνυση για εξύβριση


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

EΔΕ = ΚΑΛΥΨΗ

 

μην μπλεκετε με μπατσοσκυλα,εκτος και αν εχετε την ψυχραιμια και την ετοιμοτητα να αντιδρασετε με πονηρια σε καθε περιπτωση ωστε να μην βγειτε εσεις οι χαμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EΔΕ = ΚΑΛΥΨΗ

 

μην μπλεκετε με μπατσοσκυλα,εκτος και αν εχετε την ψυχραιμια και την ετοιμοτητα να αντιδρασετε με πονηρια σε καθε περιπτωση ωστε να μην βγειτε εσεις οι χαμενοι.

Χούντα έχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θα σκάσεις 100 ευρά μινιμουμ για να καταθέσεις την μήνυση ( γιατί από δικηγόρο πάει παραπάνω ) θα πληρώσεις και ένα 500άρικο την παράσταση στη δίκη, γιατί σε εξύβρισαν ( τουτέστιν σε είπαν μ@λ@κ@ ?! ). Στο τέλος θα σου ζητήσουν συγνώμη μέσα στην αίθουσα, θα αναγκαστείς να την δεχτείς ( γιατί αν δεν, παίζει να τους αθωώσει ο δικαστής ) και 20 μέτρα από τα δικαστήρια θα σε ξαναπούνε και θα έχεις χάσει και 500 έουρος...και εκεί να σε δώ αν θα ξανακάνεις μήνυση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθικη αποζημιωση ζητας?Η οικονομικη και η ψυχικη θα ειναι μεγαλη ζημια.Ο απο πανω ειπε το ενα σκελος,το οτι θα σε βαλουν στο ματι και μπορει να σε "τρελανουν"(εχουν αυτοι τροπους απειρους...) το σκεφτεσαι?

 

Ου μπλεξεις αδερφε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 500ε για παρασταση ειναι υπερβολη για ενα πταισματοδικειο/ειρηνοδικειο τι ειναι...150-250 θα ταν πιο λογικα.

να τον τρεξει ζηταει μπας και βρει εστω και στα χαρτια το δικιο του...Να ξερει την επομενη φορα οτι δεν θα κανει οτι γουσταρει επειδη εχει αστυνομικη ταυτοτητα.

απειρους τροπους?δωσε ινφο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά ο διοικητής ήταν στο γραφείο του και βγαίνει στο ξεκάρφωτο και λέει να πάω στο κρατητήριο γιατί φωνάζω...

Τότε τον πιάνει ο πατέρας του "αντίδικου" από το μπράτσο φιλικά και του λέει "μην νευριάζετε κύριε διοικητά,έτσι κάνουν όλα τα ανάπηρα για να πάρουν λεφτά".

Επειδή εγώ κουτσαίνω ελαφρά από το ένα πόδι με έβγαλε ανάπηρο,δηλαδή βγαίνω έξω και τσακώνομαι για να παίρνω λεφτά.Αυτό είναι αρκετά προσβλητικό.

 

Επίσης αυτό που έκανε ο διοικητής ποινικό αδίκημα νομίζω...

Ούτε καν ενημέρωση είχε για το τι έγινε,εκτός και αν είχε ενημερωθεί από την οικογένια με κανα τηλ...

 

Σε μια μικρή πόλη δεν είναι και δύσκολο να μάθεις τι είναι κάθε οικογένεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα αυτά τα θέλω να κάνω μήνυση γιατί με βρίσανε και με κοροϊδέψανε ένα πράγμα μου φέρνουνε στο μυαλό

 

 

195782_109238875822577_2983850_n.jpg

ΑΛΕΞΗ, ΕΣΥ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα αυτά τα θέλω να κάνω μήνυση γιατί με βρίσανε και με κοροϊδέψανε ένα πράγμα μου φέρνουνε στο μυαλό

 

 

195782_109238875822577_2983850_n.jpg

ΑΛΕΞΗ, ΕΣΥ??

 

Εγώ νόμιζα ότι θα με πείτε Νταλάρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πατέρας ενός που τσακώθηκα ήταν αστυνομικός επί χούντας.

Επίσης η κόρη του έκανε βίζιτες και είχε γκόμενο τον διοικητή για κάποιο διάστημα...

 

Ο διοικητής επί μία εβδομάδα μου έστελνε ανθρώπους να μου πουν ότι θα με τρελάνει στις αγωγές και να πουλήσω ότι κτήμα έχω γιατί θα μου τα πάρει όλα!!!Κλασσικός χέστης μπάτσος...

 

Ωραίο σενάριο, δεν αφήνεις τις μηνύσεις να γυρίσεις μία ελληνική cult ταινία να βγάλεις κανά φράγκο; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...