Προς το περιεχόμενο

Σβησιμο υπολογιστη.


Costas00F

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειναι και καλες αλλα δε θα επρεπε να του σβηνει. Αυτες ειναι θερμοκρασιες σε κατασταση idle?

 

Μπορεις να βγαλεις το fan απο τον επεξεργαστη, να καθαρισεις ψυκτρα και επιφανεια επεξεργαστη και να βαλεις καινουργια παστα?

 

Δες και στο bios μηπως εχεις δηλωσει να σου κλεινει μετα απο καποια θερμοκρασια.

 

Κανει καποιο μπιπ.... πριν κλεισει? Κολλαει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι και τεχνικος αλλα θα το παρω να το καθαρισουν αν φταιει το φαν,παντως να σου πω χθες βραδυ που ειχα βγαλει την μπαταρια δεν το εκανε καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το 50αρι το εχεις χωρις να κανεις καμια εργασια στο pc, ανεβαινει αρκετα παραπανω αν το ζορισεις. Δεν ειναι και τοσο normal. Θα σου ελεγα ανοιξε το και καθαρισε το αλλα αφου ειναι laptop αν δεν ξερεις καλυτερα μην το πειραξεις. Το shutdown προκυπτει οταν τον εχεις στην πριζα η με τη μπαταρια μονο;

 

edit:με προλαβατε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν το εχω στην πριζα και το ξεχασω για αρκετη ωρα χωρις να το βγαλω σβηνει,κοιτα υπαρχει καποιος τροπος να δω αν υπαρχουν προβληματα στο pc μου πχ κανα προγραμματακι ή κατι αναλογο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις προβλημα και χρησιμοποιησες καποιο προγραμμα για να το βρεις. Πρωτα απο ολα επειδη δε το εχουμε μπροστα μας, σιγουρεψου οτι δε μπαινει σε stand by mode, αλλα σιγουρα σβηνει..... ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις προβλημα και χρησιμοποιησες καποιο προγραμμα για να το βρεις. Πρωτα απο ολα επειδη δε το εχουμε μπροστα μας, σιγουρεψου οτι δε μπαινει σε stand by mode, αλλα σιγουρα σβηνει..... ετσι?

 

Απλα κανει shut down και μετα το ξεκιναω εγω,εψαξα μπας και βρω κανενα προγραμμα για ελεγχο του υπολογιστη για προβληματα δλδ αλλα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...