Προς το περιεχόμενο

Τι αλλο?Αναβαθμιση.......


R.E.M.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπαρχει στην ωρα της εγκαταστασης και την ωρα του φορτωματος. Καλυτερα 1 παιχνιδι μονο μεσα που παιζεις πιο πολυ και το phtoshop επισης θα φορτωνει τα παντα σφαιρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημερα παιδια.

 

Ενα θα σας πω.Απο τις 11 του μηνα που εχω παρει το μηχανημα τραβιεμαι ανελεητα.......

 

Εχω στησει Windows καμια 15αρια φορες μιας και το μηχανημα βγαζει θεμα....δηλαδη αν το αφησω πολλες ωρες ανοικτο βγαζει μπλε οθονη......ΔΕΝ φανταζεστε νευρα 2 βδομαδες τωρα.....τελικα το ΞΑΝΑΠΗΓΑ στο πλαισιο.....και μετα απο ελενχο μιας μερας μου λενε καναμε update στο firmware του SSD και ειναι ενταξει.Τους λεω κρατηστε το γιατι την μπλε οθονη μπορει να την βγαλει μετα απο 1 ωρα ή μετα απο 10 ωρες....Μα μου λενε εχει περασει ολα τα τεστ.....(σιγα τα τεστ λεω εγω).Τι τεστ μπορουν να κανουν σε μια μερα οταν θελει ποσες ωρες για να κανει το καθενα???

 

Τεσπα.Τελικα τους επεισα να το κρατησουν και χτες που τους ξανα πηρα τηλ μου ειπαν τελικα οτι αλλαζουν τον SSD.....ε τι να πω.....σκετη ταλαιπωρια.1500 ευρω και πρωτη φορα ταλαιπωριεμαι τοσο με καινουριο μηχανημα.Δεν το εχω χαρει καθολου και εχω ξενερωσει πληρως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...