Προς το περιεχόμενο

Τα πιο "παραξενα" που σας εχουν συμβει στο insomnia


Red_4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 pm που δεν τα περιμενα από μελη που εκαναν εγγραφη μονο και μονο για να μου στειλουν pm.

 

το 1ο:

Είχε γινει αυτό το ποστ και έδωσε την επιστημονική μου άποψη http://www.insomnia.gr/topic/250374-%cf%80%cf%8e%cf%82-%ce%ba%ce%ac%ce%bd%ce%bf%cf%85%ce%bc%ce%b5-%ce%b3%ce%bb%cf%89%cf%83%cf%83%cf%8c%cf%86%ce%b9%ce%bb%ce%bf/page__st__30

1 χρόνο αργότερα ένα παιδάκι γράφτηκε στο φορουμ και μου ζητούσε να του το εξηγησω με απλά λογια. :-D

 

το 2ο:

Είχε να κανει με ενα ποστ που έκανα για το στρατό (προφανώς υποτιμητικό) και ένας τυπάς λιγακι στρατόκαυλος αν κατάλαβα καλά έκανε εγγραφή για να με βρίσει quotaροντας πόστ του 2008... Aκόμα δεν βρήκα το τοπικ που εκανα το ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το 2ο:

Είχε να κανει με ενα ποστ που έκανα για το στρατό (προφανώς υποτιμητικό) και ένας τυπάς λιγακι στρατόκαυλος αν κατάλαβα καλά έκανε εγγραφή για να με βρίσει quotaροντας πόστ του 2008... Aκόμα δεν βρήκα το τοπικ που εκανα το ποστ.

Και νομιζα οτι ειμαι ο μονος.

 

Στο μεταξυ μιλαμε για pms εκθεσεις, οχι απλα βρισιες 1-2-3 σειρες. Αν λεμε τον ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα καμια 10ρια σειρές, οι 8 βρισίδια βέβαια :-D Δυστυχώς δεν έδωσα συνέχεια για να δω αν θα στειλει κανα σεντόνι.. Ισως καμια φορα που βαριέμαι να απαντησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...