Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S II με μόλις 2 δολάρια στην Αυστραλία !


REDODIN7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τρεχάτε τώρα να το πάρετε πριν περάσουμε σε δραχμές.

 

android.png

Μια και το εθεσες καθησα για πλακα και υπολογισα πως αν ειχαμε δραχμουλες θα εκανε 148.567 δρχ :shock:

 

Με τη παλια ισοτιμια γιατι αν βγουμε προβλεπω να πηγαινει 800 δρχ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι έχει??? Για δες κανενα bench test συγκρισης iphone 4S και galaxy s2 και μετά έλα απο εδώ να τα ξαναπούμε.

Τι να μας πει ρε γατακι alexandros4 το i-phone σε τεχνολογια τι να κλα.... κατεβαζεις εσυ δωρεαν τραγουδια χωρις jailbrake? και αν το κανει κιολας! εγω με το music box pro εχω οτι κομματι θελω σε τριαντα

δευτερα. Στελνεις με το μπρικι το iphone ταινιες 1080p σε αρχειο mkv οπως εγω σε κολλητους που εχουν S2 με wifi direct σε 6 λεπτα ενω εσεις με τι σαβουρα σας ουτε το bluetooth δεν δουλευει και αν δουλευε για να εστελνες 1080p θα ηθελες περιπου 7 ωρες δηλαδη θα ειχε αδειασει το μαραφετι σου απο μπαταρια ασε γιατι που να παιξει 1080p και ιδιαιτερα mkv αρχειο εσας παιζει κανα mp4 και αυτο με μετατροπες και ταλαιπωρια. Βαζω στο S2 να παιξει οτι γουσταρω χωρις μετατροπες με απολυτα smooth αναπαραγωγη αααα!!! και για να μην ξεχασω οταν στελνω ταινιες dvix των 700mb με wifi direct πανε σε 1 λεπτο ....θα μιλησετε και εσεις για τεχλολογια που αγοραζετε οθονες απο κορεα...για προγευμα σας εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να μας πει ρε γατακι alexandros4 το i-phone σε τεχνολογια τι να κλα.... κατεβαζεις εσυ δωρεαν τραγουδια χωρις jailbrake? και αν το κανει κιολας! εγω με το music box pro εχω οτι κομματι θελω σε τριαντα

δευτερα. Στελνεις με το μπρικι το iphone ταινιες 1080p σε αρχειο mkv οπως εγω σε κολλητους που εχουν S2 με wifi direct σε 6 λεπτα ενω εσεις με τι σαβουρα σας ουτε το bluetooth δεν δουλευει και αν δουλευε για να εστελνες 1080p θα ηθελες περιπου 7 ωρες δηλαδη θα ειχε αδειασει το μαραφετι σου απο μπαταρια ασε γιατι που να παιξει 1080p και ιδιαιτερα mkv αρχειο εσας παιζει κανα mp4 και αυτο με μετατροπες και ταλαιπωρια. Βαζω στο S2 να παιξει οτι γουσταρω χωρις μετατροπες με απολυτα smooth αναπαραγωγη αααα!!! και για να μην ξεχασω οταν στελνω ταινιες dvix των 700mb με wifi direct πανε σε 1 λεπτο ....θα μιλησετε και εσεις για τεχλολογια που αγοραζετε οθονες απο κορεα...για προγευμα σας εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτός ήταν ο λόγος που δε το πλησιασα το μήλο η μαμημενοι περιορησμοι του σε τέτοια θέματα. :-( θυμάμαι ακόμα των σκηνή που καθομουν στον gernano κ το επεξεργαζομουν,όταν ήρθε ένας φουριοζος τυπος μέσα.διάλογος." Στέλιο θέλω να εκτύπωσης της φωτογραφίες ρε " να της εκτυπωσουμε"(ο τυπος με ύφος 100 καρδιναλιον βγάζει το μήλο) ειρωνικό ύφος πωλητή. "Απο που θες να της εκτυπωσης?" Απο εδώ" "πως?" "Τι πως ρε μ@λ@κ@ " εν ολιγης,με usb δεν γινόταν, με καρτα μνήμης δεν έπαιρνε,με bt "έλα Αλέκο τι έκδοση ειπες είναι το bt σου???? Τελικά τον έβαλε να κάνει μία διαδικασία που εγώ τουλάχιστον δε την έκανα ούτε για αστειο,κάτι περάσματα η φώτο στο my tone κάτι προγράμματα για να της περάσει στον υπολογιστή κ συν αυτο τον υποχρέωσε να πάρει ysb στικ για να της μεταφέρει για εκτύπωση. Αλλα ήταν αποθεωση όταν του είπε απορρηνενος,"με μπλου τουθ ρε μαλακά δε γίνεται??? " "ναι αμε,ανοιξε το κ ψαξε να το βρεις το μηχάνημα" κ τον άφησε ένα 5 λεπτο να ψάχνει στης ρυθμίσεις. Η διαλογοι είναι αυτούσιοι καλέ μου αντμιν μην κανείς πάλι παρατήρηση εν φταιω γω O:-).... ούτε ασχοληθηκα με μήλο ουτε με αχλαδι εδώ που τα λέμε,αρκετές απαγορευσης έχουμε δεν χρειαζόμαστε κ αλλες. Κ ο λόγος που δε θα απόκτησω επίσης.εκτός κ αν κάνει την υπέρβαση,αλλα δίχως τον συνχωρεμενο "τα κουκιά του είναι μετρημενα " που λένε στο χωριό μου.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστησαν μια τεντα μπροστα στον ουρανοξυστη,τραγικό αλλά επιδειξη αδυναμιας η sammy δεν περιμενα να δω τοσο γυφτε κινηση άσε που μου θυμίζει κομπλεξική χαζογκόμενα που μασάει σπαστικά τσίχλα έτσι κάνει η samsung.πως έχει καταντήσει έτσι αυτή η εταιρεία. Και το μαγαζί της Samsung πάντος είναι σαν fast foodadiko δίπλα στον κολοσσό για να μην πω οτι τα μέχρι και τα McDonalds (στο ενδιάμεσο) έχουν καλύτερο κατάστημα.Γιαυτό πας στο Samsung Store, το "Αγοράζεις", το πουλάς, βάζεις και λίγα από την τσέπη σου και ΤΣΟΥΠ να το το οικονομικότατο 4S!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια το iphone πόσο εχει? Yποψιάζομαι οτι και να πουλήσεις το galaxy στο ebay μαλλον θα χρειαστει να βάλεις και κανενα 150αρακι από την τσέπη σου τουλάχιστον για να παρεις το iphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστησαν μια τεντα μπροστα στον ουρανοξυστη,τραγικό αλλά επιδειξη αδυναμιας η sammy δεν περιμενα να δω τοσο γυφτε κινηση άσε που μου θυμίζει κομπλεξική χαζογκόμενα που μασάει σπαστικά τσίχλα έτσι κάνει η samsung.πως έχει καταντήσει έτσι αυτή η εταιρεία. Και το μαγαζί της Samsung πάντος είναι σαν fast foodadiko δίπλα στον κολοσσό για να μην πω οτι τα μέχρι και τα McDonalds (στο ενδιάμεσο) έχουν καλύτερο κατάστημα.Γιαυτό πας στο Samsung Store, το "Αγοράζεις", το πουλάς, βάζεις και λίγα από την τσέπη σου και ΤΣΟΥΠ να το το οικονομικότατο 4S!

 

+1

 

Πραγματικά πολύ γυφτέξ + κομπλεξική κίνηση απο την Samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Πραγματικά πολύ γυφτέξ + κομπλεξική κίνηση απο την Samsung

 

Γιατι ρε παιδια κομπλεξικη;

Oταν τα εχει ακριβα της τα χωνουμε, οταν μας τα χαριζει παλι μας χαλαει, καταναλωτες ειμαστε και κοιταμε το συμφερον μας, ας σφαχτουν μεταξυ τους οι εταιριες, εμας τι μας νοιαζει;

Καλο στην τσεπουλα μας κανει..

Διοτι η Apple που πουλαει το 4S 700++ ειναι καλυτερη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να μας πει ρε γατακι alexandros4 το i-phone σε τεχνολογια τι να κλα.... κατεβαζεις εσυ δωρεαν τραγουδια χωρις jailbrake? και αν το κανει κιολας! εγω με το music box pro εχω οτι κομματι θελω σε τριαντα

δευτερα. Στελνεις με το μπρικι το iphone ταινιες 1080p σε αρχειο mkv οπως εγω σε κολλητους που εχουν S2 με wifi direct σε 6 λεπτα ενω εσεις με τι σαβουρα σας ουτε το bluetooth δεν δουλευει και αν δουλευε για να εστελνες 1080p θα ηθελες περιπου 7 ωρες δηλαδη θα ειχε αδειασει το μαραφετι σου απο μπαταρια ασε γιατι που να παιξει 1080p και ιδιαιτερα mkv αρχειο εσας παιζει κανα mp4 και αυτο με μετατροπες και ταλαιπωρια. Βαζω στο S2 να παιξει οτι γουσταρω χωρις μετατροπες με απολυτα smooth αναπαραγωγη αααα!!! και για να μην ξεχασω οταν στελνω ταινιες dvix των 700mb με wifi direct πανε σε 1 λεπτο ....θα μιλησετε και εσεις για τεχλολογια που αγοραζετε οθονες απο κορεα...για προγευμα σας εχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Για αυτο λοιπον εγω λεω εδω και καιρο πως το iphone απευθυνεται ΚΑΘΑΡΑ σε business χρηση.

Προσωπικα αν θελω να δω ταινια βλεπω στην LED μου, δεν θα κατσω να στραβωθω μπροστα σε ενα κινητο.

Δεν μπορω να κατανοησω πως καποιος μπορει να δωσει παραπανω απο 400e για να βλεπεισ τανιες στο κινητο του η να ακουει μουσικη απο αυτο η να παιζει παιχνιδια.

Για βαλε σε μια εταιρεια με καμια 100αρια ατομα να δουλεψουν με κατι εκτοσ iphone και να σου ζητανε exchnage, shared calendars κτλ κτλ και τοτε τα ξαναλεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δίνει σε προσφορά 2 δολάρια, τεράστια έκπτωση ,δεν σας άρεσε το ''μαγαζί'' και την βγάλατε λαϊκή και γύφτους;

Εσείς θέλετε να μπαίνετε σε μαγαζί δλδ και να σας πιάνουν το κ@#% και με τα 2 χέρια αρκει να ειναι κομψό και πολυτελείας ε;

Μαλιστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτο λοιπον εγω λεω εδω και καιρο πως το iphone απευθυνεται ΚΑΘΑΡΑ σε business χρηση.

Προσωπικα αν θελω να δω ταινια βλεπω στην LED μου, δεν θα κατσω να στραβωθω μπροστα σε ενα κινητο.

Δεν μπορω να κατανοησω πως καποιος μπορει να δωσει παραπανω απο 400e για να βλεπεισ τανιες στο κινητο του η να ακουει μουσικη απο αυτο η να παιζει παιχνιδια.

Για βαλε σε μια εταιρεια με καμια 100αρια ατομα να δουλεψουν με κατι εκτοσ iphone και να σου ζητανε exchnage, shared calendars κτλ κτλ και τοτε τα ξαναλεμε.

Αυτο πολυ λες πολυ απλα δεν ισχυει..Και με ios οσο και με android μπορεις να δουλεψεις σε επειχηρηση λογω των χιλιαδων προγραμματων που υπαρχουν στα stores..Και δεν νομιζω τα iphones Που βλεπουμε στα τραπεζια της καφετεριας να τα εχουν οι περισσοτεροι για σκοπουσ δουλειας..Απλα θελουνε να δειξουνε πως εχουνε Iphone και να ειναι μεσα στη μοδα..

Οσο για την Samsung Μια χαρα την εκανε..Λιγες μερες,λιγα κινητο (οποτε και μικρο κοστος)..Σκεφτειτε πως καποιος περνει το sii με 2 ευρω παει σπιτι..το δειχνει στους δικους του,στουσ φιλους του κτλπ...Μερικοι οταν θα το δοκιμασουν και θα χουν τα λεφτα θα πανε και θα το παρουν..Οποτε η samsung Με αλλα λογια εκανε εβα σωστο marketing..πραγμα που δεν προκεται να γινει ποτε στην Ελλαδα επειδη εδω κυριαρχει η μοδα στα κινητα..Ε..μπορει η apple να κανει κατι τετοιο εδω..αφου το Iphone εχει γινει πλεον σαν ενα δεδομενο κινητο που ειναι στην μοδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...