Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Nexus : Το πρώτο Android 4.0 smartphone με οθόνη Super HD AMOLED


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

135mm ύψος? Έλεος, τι παντόφλα είναι αυτή.

Θα βγει και με λουράκι για να το φοράς στο ποδι. Είναι και λίγο κυρτό, μια χαρά θα κάθεται. :)

 

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω θα συμφωνησω με αρκετους εδω μεσα γαμαει σαν κινητο-δυνατοτητες αλλα παρα ειναι μεγαλη η οθονη. Κατα τη γνωμη μου το πιο σωστο μεγεθος ειναι 3.7 οπως το Desire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

και επειδή πολλοί θα μείνουν στον τίτλο που είναι παραπλανητικός, να αναφερθεί οτι από λάθος ο Alex πείρε Nexus με developer ICS το γύρισε πίσω και πείρε κανονικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Using the camera exposed a major flaw in Ice Cream Sandwich, namely the lack of USB mass storage support (only media / picture transfer protocols are available). We can only hope this standard functionality will be restored in the very near future.

 

fail αν ισχυει :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Μπαταρία??

Πολύ δύσκολα τα πράγματα. Με "καλή" χρήση του κινητού (bluetooth και WIFI) δεν βγάζεις την ημέρα με τίποτα.

Πολυ καλύτερο τηλεφωνο απο το Iphone3GS που είχα , αλλα η μπαταρια με εχει αγανακτησει και δεν μπορω να φανταστω να το βαλου GPS (TomTom)

 

 

 

 

 

 

:cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τσεκαρε λίγο τις εφαρμογές σου μήπως κάποια δεν το αφήνει να κλείσει. Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος σε αυτόν τον τομέα, όπως και πολλοί άλλοι βασικά.

Άσχετο, αλλά έχει βγει mod που μικραινει ή εξαφανίζει τα κάτω κουμπακια οπότε εκμεταλλεύεται κανείς ολόκληρη την οθόνη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...