Προς το περιεχόμενο

MEDIA MARKT BIRTHDAY 6th year MAROYSI


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50Hz για αυτο έχουν τέτοια τιμη... Και πάλι θέλει προσοχή γιατί μπορεί να γράφει 100 αλλα στην ουσία να είναι 50 όπως έχει γράψει συμφορουμίτης σε άλλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ισχυει οτι οι γερμανοι θα αποχωρησουν απο ελλάδα οπως εγραψε κυριακατικη εφημεριδα πριν λίγες μέρες αλλά στο με ταξύ κανουν εγκαινια.

 

 

εγκαίνια ή ξεπούλημα πριν απο την αποχώρηση...; οπως και να χει εμας μας συμφαίρει.Πάντως το έχω ακουσει κι εγώ απο εγκυρη πηγή οτι προς τον Μάρτιο θα τα σηκώσουν όλα και θα πάνε σπιτάκια τους.

Βέβαια μπορεί να ειναι μόνο φήμες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρα τους καλη. Απο οτι φαινεται η γερμανικη επιχηρηματικοτητα δεν ειναι και τοσο δυνατη οσο πιστευουν οι ιδιοι οταν δεν παιζουν μαυρα ταμεια και μιζες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγκαίνια ή ξεπούλημα πριν απο την αποχώρηση...; οπως και να χει εμας μας συμφαίρει.Πάντως το έχω ακουσει κι εγώ απο εγκυρη πηγή οτι προς τον Μάρτιο θα τα σηκώσουν όλα και θα πάνε σπιτάκια τους.

Βέβαια μπορεί να ειναι μόνο φήμες .

αν εδιναν και τιποτα πραγματικα φτηνα για να την γλυτχσουν μπορει και να του λυπομασταν, αλλα πραγματικη προσφορα μονο τον Γαλαξια θυμαμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εδιναν και τιποτα πραγματικα φτηνα για να την γλυτχσουν μπορει και να του λυπομασταν, αλλα πραγματικη προσφορα μονο τον Γαλαξια θυμαμαι...

 

Yπηρχαν στο περελθον κατα περιοδους καποιες οντως καλες προσφορες,που ομως οσο σφιγγουν οικονομικα τα πραγματα,αντι να είναι σε πιο συχνό ρυθμό,αντιθετως μειώνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπηρχαν στο περελθον κατα περιοδους καποιες οντως καλες προσφορες,που ομως οσο σφιγγουν οικονομικα τα πραγματα,αντι να είναι σε πιο συχνό ρυθμό,αντιθετως μειώνονται.

 

Μειωνεται το στοκ-->μενουν ψηλα οι τιμες-->δεν εχουν πωλησεις-->δεν εχουν μετρητο να παρουν καινουργιο στοκ και παλι απο την αρχη. Ολα αυτα γιατι οι τραπεζες παγωσαν τα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μειωνεται το στοκ-->μενουν ψηλα οι τιμες-->δεν εχουν πωλησεις-->δεν εχουν μετρητο να παρουν καινουργιο στοκ και παλι απο την αρχη. Ολα αυτα γιατι οι τραπεζες παγωσαν τα παντα.

 

Mα αυτές οι αλυσιδες καταστηματων είναι πολυεθνικές εταιριες με εδρα την Γερμανία (αν δεν κανω λαθος),δεν μιλαμε για καταστήματα εγχώρια,που οντως ισχύουν τα παραπάνω που σωστά αναφέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθουσαν τοσα χρονια να χτυπησουν τις τιμες internet με δανεικα και αυτοι.

Τα ΜΜ/Saturn εχουν μια σειρα 8-10 ταμεια και πια δεν εχουν καν ταμιες.

Στις λευκες συσκευες ηταν αδειος ο οροφος συνηθως. Εγω νομιζω οτι θα ειχαν και Ελληνες

συνεταιρους παντως.

 

Προσφορες νομιζω δε βαζουν γιατι ειχαν χασουρα στις γερες προσφορες. Μια SLR camera θυμαμαι

μου εδειξε στο συστημα ο πωλητης την εδιναν κατω 20€ απο οτι την αγορασαν. Εφόσον ολοι θα μπουν

μονο για τις προσφορες και δε θα χαλασουν 100-200-500€ extra γιατι να τις βαλουν? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...