Προς το περιεχόμενο

Το Android Market ξεπέρασε τις 500.000 εφαρμογές


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με το jailbreak δεν υπάρχουν περιορισμοί κάνεις τα πάντα αν και βέβαια με ios5 έχουν φύγει σχεδόν όλοι οι περιορισμοί.

 

μπορείς να στείλεις αρχείο μέσω bluetooth?γιατί ένας φίλος μου με ios5 χωρις jb,αδυνατεί...Και η λύση που προτείνει είναι να φτιάξει ftp server,για να το κατεβάσω απο εκεί...

ράδιο έχεις;γίνεται αλλαγή κάρτα μνήμης;γίνεται αλλαγή μπαταρίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Meraklis ενοίτε πάντα πως έτση και εμφανίσουμε τα παιχνιδια σε hd tv θα φένονται χειρότερα. Αν και βέβαια ο carmack δήλωσε όταν είχε βγει το ipad 1 πως έχει σχεδόν φτάσει σε επίπεδο γραφικών το 360. Τώρα όσων αφορά τα βίντεο στο youtube όλα τα παιχνίδια είναι αρκετά παλιά εκτός από fast five ενώ ο psx emulator lagari τρελά σε αντίθεση με τον ios που τρέχει μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το jailbreak δεν υπάρχουν περιορισμοί κάνεις τα πάντα αν και βέβαια με ios5 έχουν φύγει σχεδόν όλοι οι περιορισμοί.

Ναι ε; Αναφορά μυνηματος έχει, μπορείς να βαλεις σπασμένη εφαρμογή, παίζει μουσική που κατεβαζεις απο το νετ (χωρίς να πληρώσεις μέσω itunes ), ή απο το pc χωρίς να το περάσεις μέσω itunes; Μπορείς να παραμετροποιησεις το κινητό χωρίς jb; Παιδιά μη λεμε ότι θέλουμε. 2 χρονιά εχω iphone και γραφω οδηγούς που διαβάζουν πολοι σε φόρουμ τι patch απο cydia να βαλουν. Μονο τοτε είναι ευχαριστημένος ένας ανω του μετρίου χρήστης στο ios. Δεν αναφέρω πολλά αλλα.

Το κακο δεν είναι ότι το jb είναι απαραίτητο στο ios. Το κακο είναι ότι το έχει δυσκολέψει εκπληκτικά η apple, και πρακτικά μενεις σε παλαιές εκδόσεις ios, και αυτό για λιγους.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και μπορείς με το celeste και στέλνεις τα πάντα. Οσων αφορά την χωριτικοτητα και την μπαταρία αυτό έγινε για να κάνουν πιο λεπτη την συσκευή και αυτο από εδώ και πέρα θα ισχύει και σε όλες τις ανδροιδ συσκευες (nexus s motorazr nexus prime)

 

Ναι έχει και αναφορά παράδοσης απλά πριν τον αριθμο βαζεις * και έναν αριθμό ανάλογα τον πάροχο. Το jailbreak είναι πανεύκολο και ήδη εσπασαν και το ios 5 και δεν έχουν περάσει ούτε 2 βδομάδες μην λέμε ότι θέλουμε.

 

Και παίζει γίνεται να βάλεις τα πάντα χωρίς itunes απλά κατεβάζεις εναν καλό media player και έχεις όλα τα προνομια που έχουν οι χρήστες android. Μην το ψάχνεται παιδιά δεν υπάρχουν πια περιορισμοι στο ios κάνεις τα πάντα.

 

Ορίστε και τα λόγια του jobs για τους απατεώνες από την

Google

Ο ιστορικός ηγέτης της Apple είχε βάλει σκοπό της ζωής του να πολεμήσει το Android με κάθε μέσο. Ο Jobs θεωρούσε ότι το Android είναι μια "μεγάλη κλοπή" που έχει αντιγράψει ασύστολα το iOS.

 

 

 

Είναι χαρακτηριστικά τα λόγια που αναφέρει ο Walter Isaacson στη βιογραφία του Jobs: "Θα πολεμήσω το Android μέχρι να αφήσω την τελευταία μου πνοή. Αν χρειαστεί, θα ξοδέψω και τα 40 δισ. δολάρια που έχει η Apple στην τράπεζα για να διορθώσω αυτό το λάθος. Θα καταστρέψω το Android, γιατί είναι ένα κλεμμένο προϊόν. Μέχρι και πυρηνικό πόλεμο μπορώ να κάνω γι' αυτό το λόγο!"

 

 

 

Να σημειώσουμε ότι ο επί σειρά ετών CEO της Google ήταν μέλος του διοικητικού συμβουλίου της Apple. Όταν το Android άρχισε να κερδίζει μερίδιο, ο Jobs έδειξε την πόρτα της εξόδου στον Eric Schmidt. "Δε θέλω τα λεφτά σου. Ακόμα κι αν μου δώσεις 5 εκατομμύρια δολάρια, δε θα τα πάρω. Έχω πολλά λεφτά. Θέλω να σταματήσεις να χρησιμοποιείς τις ιδέες μου στο Android", φέρεται να είπε ο Jobs στον Schmidt πριν από ένα περίπου χρόνο σε κατ' ιδίαν συνάντηση.

 

 

 

Έχει, πάντως, ενδιαφέρον το γεγονός ότι η Apple δεν έχει στραφεί ευθέως κατά της Google. Η τακτική της εταιρείας είναι να "κυνηγάει" δικαστικά τις εταιρείες που χρησιμοποιούν το λειτουργικό της Google, όπως η Samsung και η HTC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο psx emulator lagari τρελά σε αντίθεση με τον ios που τρέχει μια χαρα.

ο psx emulator που εχει στο βιντεο ειναι ο psx4droid ο οποιος οντως λαγκαρει αλλα ο fpsx τρεχει υπερβολικα πολυ smooth!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και μπορείς με το celeste και στέλνεις τα πάντα. Οσων αφορά την χωριτικοτητα και την μπαταρία αυτό έγινε για να κάνουν πιο λεπτη την συσκευή και αυτο από εδώ και πέρα θα ισχύει και σε όλες τις ανδροιδ συσκευες (nexus s motorazr nexus prime)

 

τι λες;εγώ σε λέω που δεν μπορείς να βάλεις after market μπαταρία και εσύ με λες για το design.Καμία σχέση όμως

 

και πως νιώθεις που έδωσες 800 ευρώ και για να στείλεις ένα αρχείο πρέπει να χακάρεις όλο το κινητό;Εγώ θα νιωθα κοροϊδεμένος πάντως γιατί με 300 ευρώ και με λιγότερα θα κανα ακριβώς τα ίδια.

Και όσο για την υποστήριξη πλέον όλα τα κινητά θα χουν 12-15 μήνες επίσημη υποστήριξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και μπορείς με το celeste και στέλνεις τα πάντα. Οσων αφορά την χωριτικοτητα και την μπαταρία αυτό έγινε για να κάνουν πιο λεπτη την συσκευή και αυτο από εδώ και πέρα θα ισχύει και σε όλες τις ανδροιδ συσκευες (nexus s motorazr nexus prime)

 

Ναι έχει και αναφορά παράδοσης απλά πριν τον αριθμο βαζεις * και έναν αριθμό ανάλογα τον πάροχο. Το jailbreak είναι πανεύκολο και ήδη εσπασαν και το ios 5 και δεν έχουν περάσει ούτε 2 βδομάδες μην λέμε ότι θέλουμε.

 

Και παίζει γίνεται να βάλεις τα πάντα χωρίς itunes απλά κατεβάζεις εναν καλό media player και έχεις όλα τα προνομια που έχουν οι χρήστες android. Μην το ψάχνεται παιδιά δεν υπάρχουν πια περιορισμοι στο ios κάνεις τα πάντα.

 

Ορίστε και τα λόγια του jobs για τους απατεώνες από την

Google

Ο ιστορικός ηγέτης της Apple είχε βάλει σκοπό της ζωής του να πολεμήσει το Android με κάθε μέσο. Ο Jobs θεωρούσε ότι το Android είναι μια "μεγάλη κλοπή" που έχει αντιγράψει ασύστολα το iOS.

 

 

 

Είναι χαρακτηριστικά τα λόγια που αναφέρει ο Walter Isaacson στη βιογραφία του Jobs: "Θα πολεμήσω το Android μέχρι να αφήσω την τελευταία μου πνοή. Αν χρειαστεί, θα ξοδέψω και τα 40 δισ. δολάρια που έχει η Apple στην τράπεζα για να διορθώσω αυτό το λάθος. Θα καταστρέψω το Android, γιατί είναι ένα κλεμμένο προϊόν. Μέχρι και πυρηνικό πόλεμο μπορώ να κάνω γι' αυτό το λόγο!"

 

 

 

Να σημειώσουμε ότι ο επί σειρά ετών CEO της Google ήταν μέλος του διοικητικού συμβουλίου της Apple. Όταν το Android άρχισε να κερδίζει μερίδιο, ο Jobs έδειξε την πόρτα της εξόδου στον Eric Schmidt. "Δε θέλω τα λεφτά σου. Ακόμα κι αν μου δώσεις 5 εκατομμύρια δολάρια, δε θα τα πάρω. Έχω πολλά λεφτά. Θέλω να σταματήσεις να χρησιμοποιείς τις ιδέες μου στο Android", φέρεται να είπε ο Jobs στον Schmidt πριν από ένα περίπου χρόνο σε κατ' ιδίαν συνάντηση.

 

 

 

Έχει, πάντως, ενδιαφέρον το γεγονός ότι η Apple δεν έχει στραφεί ευθέως κατά της Google. Η τακτική της εταιρείας είναι να "κυνηγάει" δικαστικά τις εταιρείες που χρησιμοποιούν το λειτουργικό της Google, όπως η Samsung και η HTC.

 

android_iphone_thumb.jpg

 

 

συγγνωμη αλλα εγω δεν βλεπω καμια ομοιότητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκομα δεν εχετε καταλαβει οτι οι applakides απο τοτε που σκασανε το 800ευρω ειναι καταδικασμενοι να μιλανε για μια καποια "ποιοτητα"?

 

Εχουν βγει 100δες android κινητα, ναι αλλα το iphone "εχει καλυτερη ποιοτητα κατασκευης". Eπιχειρημα που πεθανε απο την στιγμη που το τηλεφωνο εχει ετικετα "Αssembled in China".

Πεθανε η καραμελα με τις πολυ περισσοτερες εφαρμογες του apple store, ναι αλλα το apple store "εχει πιο ποιοτικες εφαρμογες".

Ο αλλος μιλαει για ποιοτικα games στο apple store. Οσο ποιοτικα και ναναι οι ιντσες της οθονης θα ειναι για παντα 3.5'', αρα στο θεμα gaming ηδη ειναι πισω απο πολλες υλοποιησεις android.

 

Συντομα, η apple θα κανει και πιο ποιοτικη ανακυκλωση στα τηλεφωνα της...

 

Αν λαβουμε υποψιν την εξελιξη του apple store και αυτην του android market, πολυ συντομα θαρρω οτι θα ληξει διαπαντως και η καραμελα της ποιοτητας του apple store απο μερικους.

 

Οχι δεν ειμαι φανμποι του android, ειμαι φανμποι της τσεπης μου αφενος και αφεταιρου φανμποι της κοινης λογικης. Η οποια δεν λεει πως το πιο ακριβο ειναι de facto και πιο ποιοτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Meraklis κανεις μεγάλο λάθος τα high end android smartphones κυμαίνοντα στα ίδια λεφτά με το iphone 4s. Από την στιγμη που το jailbreak δεν μειώνει καθόλου την ταχύτητα της συσκευής δεν με ενδιαφέρει καθόλου το ίδιο πράμα είναι και ουτε οι εγγύηση δεν καταστρέφεται ετση και πάθει κατι (1 στο ένα εκατομύρριο) το κάνεις restore και το πας να στο φτιάξουν μου είχε συμβεί και δεν πηραν χαμπάρι τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και μπορείς με το celeste και στέλνεις τα πάντα. Οσων αφορά την χωριτικοτητα και την μπαταρία αυτό έγινε για να κάνουν πιο λεπτη την συσκευή και αυτο από εδώ και πέρα θα ισχύει και σε όλες τις ανδροιδ συσκευες (nexus s motorazr nexus prime)

 

Ναι έχει και αναφορά παράδοσης απλά πριν τον αριθμο βαζεις * και έναν αριθμό ανάλογα τον πάροχο. Το jailbreak είναι πανεύκολο και ήδη εσπασαν και το ios 5 και δεν έχουν περάσει ούτε 2 βδομάδες μην λέμε ότι θέλουμε.

 

Και παίζει γίνεται να βάλεις τα πάντα χωρίς itunes απλά κατεβάζεις εναν καλό media player και έχεις όλα τα προνομια που έχουν οι χρήστες android. Μην το ψάχνεται παιδιά δεν υπάρχουν πια περιορισμοι στο ios κάνεις τα πάντα.

 

Ορίστε και τα λόγια του jobs για τους απατεώνες από την

Google

Ο ιστορικός ηγέτης της Apple είχε βάλει σκοπό της ζωής του να πολεμήσει το Android με κάθε μέσο. Ο Jobs θεωρούσε ότι το Android είναι μια "μεγάλη κλοπή" που έχει αντιγράψει ασύστολα το iOS.

 

 

 

Είναι χαρακτηριστικά τα λόγια που αναφέρει ο Walter Isaacson στη βιογραφία του Jobs: "Θα πολεμήσω το Android μέχρι να αφήσω την τελευταία μου πνοή. Αν χρειαστεί, θα ξοδέψω και τα 40 δισ. δολάρια που έχει η Apple στην τράπεζα για να διορθώσω αυτό το λάθος. Θα καταστρέψω το Android, γιατί είναι ένα κλεμμένο προϊόν. Μέχρι και πυρηνικό πόλεμο μπορώ να κάνω γι' αυτό το λόγο!"

 

 

 

Να σημειώσουμε ότι ο επί σειρά ετών CEO της Google ήταν μέλος του διοικητικού συμβουλίου της Apple. Όταν το Android άρχισε να κερδίζει μερίδιο, ο Jobs έδειξε την πόρτα της εξόδου στον Eric Schmidt. "Δε θέλω τα λεφτά σου. Ακόμα κι αν μου δώσεις 5 εκατομμύρια δολάρια, δε θα τα πάρω. Έχω πολλά λεφτά. Θέλω να σταματήσεις να χρησιμοποιείς τις ιδέες μου στο Android", φέρεται να είπε ο Jobs στον Schmidt πριν από ένα περίπου χρόνο σε κατ' ιδίαν συνάντηση.

 

 

 

Έχει, πάντως, ενδιαφέρον το γεγονός ότι η Apple δεν έχει στραφεί ευθέως κατά της Google. Η τακτική της εταιρείας είναι να "κυνηγάει" δικαστικά τις εταιρείες που χρησιμοποιούν το λειτουργικό της Google, όπως η Samsung και η HTC.

Τελικά τι έκανε/κατάφερε ο "ιστορικός" σας ηγέτης?

Και μην ανησυχείς για την google, αλλού πρέπει να αρχίσετε να κοιτάτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάτι το οποίο δεν έχει γίνει κατανοητό από τους περισσότερους είναι ότι δεν φταίνε οι developers για το ότι οι εφαρμογές είναι "άσχημες" (κάτι το οποία δεν ισχύει και για τα πάντα)αλλά το UI του android. Δεν αναφέρομαι στον launcher ή στο drawer αλλά στο πως διαχειρίζεται τα default μέρη του app, όπως είναι τα buttons, popup windows, scrollers, settings windows. Μία εφαρμογή για παράδειγμα στο ίδιο τηλέφωνο αλλά με διαφορετικές Roms μπορεί να φαίνεται τελείως διαφορετική, στο ένα πιο προσεγμένη και στο άλλο τελείως απαρχαιωμένη. Μέχρι τώρα δυστυχώς δεν υπήρχε μία καλή προσοχή σε αυτά τα πράγματα από το android, με τον καινούργιο design όμως στο ICS φαίνεται να το έχουν φτιάξει αυτό, το οποίο σημαίνει ότι τα apps θα έχουν τα default τους κουμπιά Πιο stylized και πιο polished. Ακόμα πρόσθεσαν μερικά στοιχεία που κατά την γνώμη μου θα γίνουν πολύ Standar 1) το σύρσιμο αριστερά δεξιά για να μεταβείς σε διαφορετικά panels 2) Σύρσιμο για να κάνεις discard όπως είναι στο taskmanager/tabs, 3)Την μπάρα με Εργαλεία

 

Γενικά για το Ui πορείται να συγκρίνεται παιχνίδια στο iOs και android που έχουν ακριβώς το ίδιο UI οπότε δεν τίθεται θέμα δυνατοτήτων αλλά προθέσεων. Το iOs έχει και αυτό "standar" μέρη τα οποία είναι απλά πιο στιλιζαρισμένα αλλά στα παιχνίδια όλοι βάζουν custom διότι δεν ταιριάζουν με το style των παιχνιδιών. Συγκεκριμένα εάν θυμάμαι καλά το Ios έχει μπάρα πάνω με πάνω αριστερά το "back" πάνω δεξιά ένα ότι θες, ενώ μετά υπάρχει επιλογή μπάρας με διαφορετικές καρτέλες, όπως είναι στον Music player.

 

Συνέκρινα τις προάλλες τα settings σε Honeycomb ενός app και στο κινητό και είχαν τελείως διαφορετικό look, μόνο και μόνο με τα default, προφανώς πολύ καλύτερο στο honeycomb. Οπότε όσα κινητά έχουν ICS να περιμένουν μεγάλες διαφορές στα apps, Θα τους φανεί σαν να αναβαθμίστηκε το Market!!! lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Meraklis κανεις μεγάλο λάθος τα high end android smartphones κυμαίνοντα στα ίδια λεφτά με το iphone 4s. Από την στιγμη που το jailbreak δεν μειώνει καθόλου την ταχύτητα της συσκευής δεν με ενδιαφέρει καθόλου το ίδιο πράμα είναι και ουτε οι εγγύηση δεν καταστρέφεται ετση και πάθει κατι (1 στο ένα εκατομύρριο) το κάνεις restore και το πας να στο φτιάξουν μου είχε συμβεί και δεν πηραν χαμπάρι τίποτα.

what?

 

galaxy s 2 = 470€

 

iphone 4s = 800€ (και λιγα λεω)

 

μονο που το galaxy s 2 ειναι χιλιες φορες καλυτερο του 4s...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και μπορείς με το celeste και στέλνεις τα πάντα. Οσων αφορά την χωριτικοτητα και την μπαταρία αυτό έγινε για να κάνουν πιο λεπτη την συσκευή και αυτο από εδώ και πέρα θα ισχύει και σε όλες τις ανδροιδ συσκευες (nexus s motorazr nexus prime)

 

Ναι έχει και αναφορά παράδοσης απλά πριν τον αριθμο βαζεις * και έναν αριθμό ανάλογα τον πάροχο. Το jailbreak είναι πανεύκολο και ήδη εσπασαν και το ios 5 και δεν έχουν περάσει ούτε 2 βδομάδες μην λέμε ότι θέλουμε.

 

Και παίζει γίνεται να βάλεις τα πάντα χωρίς itunes απλά κατεβάζεις εναν καλό media player και έχεις όλα τα προνομια που έχουν οι χρήστες android. Μην το ψάχνεται παιδιά δεν υπάρχουν πια περιορισμοι στο ios κάνεις τα πάντα.

 

Ορίστε και τα λόγια του jobs για τους απατεώνες από την

Google

Ο ιστορικός ηγέτης της Apple είχε βάλει σκοπό της ζωής του να πολεμήσει το Android με κάθε μέσο. Ο Jobs θεωρούσε ότι το Android είναι μια "μεγάλη κλοπή" που έχει αντιγράψει ασύστολα το iOS.

 

 

 

Είναι χαρακτηριστικά τα λόγια που αναφέρει ο Walter Isaacson στη βιογραφία του Jobs: "Θα πολεμήσω το Android μέχρι να αφήσω την τελευταία μου πνοή. Αν χρειαστεί, θα ξοδέψω και τα 40 δισ. δολάρια που έχει η Apple στην τράπεζα για να διορθώσω αυτό το λάθος. Θα καταστρέψω το Android, γιατί είναι ένα κλεμμένο προϊόν. Μέχρι και πυρηνικό πόλεμο μπορώ να κάνω γι' αυτό το λόγο!"

 

 

 

Να σημειώσουμε ότι ο επί σειρά ετών CEO της Google ήταν μέλος του διοικητικού συμβουλίου της Apple. Όταν το Android άρχισε να κερδίζει μερίδιο, ο Jobs έδειξε την πόρτα της εξόδου στον Eric Schmidt. "Δε θέλω τα λεφτά σου. Ακόμα κι αν μου δώσεις 5 εκατομμύρια δολάρια, δε θα τα πάρω. Έχω πολλά λεφτά. Θέλω να σταματήσεις να χρησιμοποιείς τις ιδέες μου στο Android", φέρεται να είπε ο Jobs στον Schmidt πριν από ένα περίπου χρόνο σε κατ' ιδίαν συνάντηση.

 

 

 

Έχει, πάντως, ενδιαφέρον το γεγονός ότι η Apple δεν έχει στραφεί ευθέως κατά της Google. Η τακτική της εταιρείας είναι να "κυνηγάει" δικαστικά τις εταιρείες που χρησιμοποιούν το λειτουργικό της Google, όπως η Samsung και η HTC.

Δεν ειπα ότι το jb είναι δύσκολο, πανεύκολο είναι. Είπα ότι δεν υπάρχει όταν το θες. Ξαναλέω ότι εχω iphone 2 χρονιά, ξέρω τι λεω. Η apple κάθε 3 και λίγο σου πετάει και μια νεα εκδοσή ios. Σπάει η 5.0 ; δε 15 μερες βγάζει 5.01. Βελτιώσεις; τρίχες, καμία ασε τι λέει η apple. Ο λόγος είναι για να κόψει το jb. Οι hackers ΔΕΝ σπανε την 5.01 για να μη παει χαμένη η τρυπα που έχουν βρει αφού έχουν ηδη σπασει την ολόιδια 5.0. Πας και παιρνεις ένα iphone εσι και έχει την 5.01. Πως το σπας; Δεν το σπας. Τον πουλο.

Όταν κάποτε βγει καμία νεα εκδοσή με κάτι ουσιαστικό το ξανασπανε. Αμα δε βιαστείς (γιατί θα επαναληφθεί το παραπάνω σενάριό που επαναλαμβάνεται εδω και 2 χρονιά χωρίς καμία εξαίρεσή ), τον πουλο ξανα. ΣΤΟ IPHONE ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΠΡΟΗΓ ΕΚΔΟΣΉ ΠΟΥ ΣΠΆΕΙ, εκτός και την έχεις ξαναβάλει στο παρελθόν ή έχεις σωσει τα shsh.

Να γράφουμε αλήθειες. Διαβάσει και κόσμος που δεν ξερει. Ασε που συνήθως το jb δεν είναι πλήρες, και αν κλεισεις το κινητό δεν ξανα ανοίγει χωρίς pc. 6 μήνες το ειχα έτσι. Πριν το ios5 πολοι λεγανε δε χρειάζεται το jb. Τώρα λετε τα έχει όλα.. no way. Να μη συνεχίσω να γραφω..

Οι player που έχει το ios, εκτός itunes (cydia) είναι εντελώς για τον φουτσο συγκρινόμενοι με τον χειρότερό του android. Ένα xplayer θυμάμαι με γραφικά spectrum.

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...