Προς το περιεχόμενο

Grimm (2011)


eu@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...

Η σειρα παει για κοψιμο,μιας και κανει πολυ μικρα νουμερα, οποτε λογικα  θα προσπαθησουν να κλεισουν  οσες πιο πολλες τρυπες μπορουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρα παει για κοψιμο,μιας και κανει πολυ μικρα νουμερα, οποτε λογικα  θα προσπαθησουν να κλεισουν  οσες πιο πολλες τρυπες μπορουν.

Απο πού το βλέπεις αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο πού το βλέπεις αυτό?

 

Tσέκαρε το tvbythenumbers, έχεις πολλές πληροφορίες για ratings και για το αν πάνε για φούντο ή ανανέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω δει ακόμα τον κύκλο που άρχισε φέτος αλλά ο περσινός ήταν κάτω του μετρίου .

Απο την στιγμή που έγινε τόλμη και γοητεία είναι λογικό να πάει για κόψιμο η σειρά


http://www.cineramen.gr/aschima-nea-gia-tin-sira-grimm/

όπως πάνε τα πράγματα μας αποχαιρετά στο τέλος της σαιζόν :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη λογική που έχουν στην Αμερική να ανανεώνουν μια σειρά, αν πάει καλά για όσο πάει καλά, ανεξάρτητα αν οι δημιουργοί τους έχουν κάτι παραπάνω να γράψουν ή όχι, ξεχειλώνοντας έτσι τις σειρές δεν το καταλαβαίνω.
Κι επειδή οι περισσότερες τρώνε το κόψιμο μέσα στη χρονιά και όχι μετά από προγραμματισμό, οπότε δεν ξέρουν και οι δημιουργοί ότι πρόκειται για την τελευταία σεζόν, έχουμε πρόχειρα ή και καθόλου άλλες φορές κλεισίματα, δε σέβονται τα κανάλια το κοινό που για κάμποσα χρόνια ακολουθούσε τη σειρά ή το κανάλι.
Δεν έχω αρχίσει την τελευταία σεζόν, όμως ήταν πασιφανές ότι είχε αρχίσει να παρατραβάει, ήταν μια ωραία ιδέα στο ξεκίνημα, το έστρωσαν στην πορεία ακόμα περισσότερο, από ένα σημείο και μετά επαναλαμβανόταν όμως.

Πρέπει να μάθουν στην Αμερική να βάζουν το τέλος πριν καταστρέψουν αγαπημένες σειρές, με το να τις αρμέγουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι και αλλιώς 5η σεζόν είναι! καιρός είναι να τελειώνει (απο θέμα ιστορίας και όχι θεαματικότητας). εμένα όμως προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι και αλλιώς 5η σεζόν είναι! καιρός είναι να τελειώνει (απο θέμα ιστορίας και όχι θεαματικότητας). εμένα όμως προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ!

Και μενα κυριως λογω ηθοποιων,ειναι πολυ καλοι αλλα και αγαπητοι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σενάριο είναι τέτοιο, που προσωπικά δε θα με κούραζε αν βγαίνανε και άλλες σεζόν.

Η ιστορία με τα κλειδιά έχει μείνει στάσιμη καιρό τώρα. Όχι ότι έχουν ασχοληθεί και πολύ μ' αυτά...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία ξεκίνησε.

 

 

Μακάρι να την πάρει σπίτι του την Άνταλιν και να ζήσουν αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα. Πάντα την προτιμούσα :devil: 

 

 

Η Spoilerιά σου βγήκε! χαχαχ

Ούτε εμένα με έχει κουράσει το σενάριο αλλα το βλέπω να πηγαίνει και για άλλη σεζόν, εκτός απο...

 

τα κλειδιά, είναι και τα 2 παιδιά τα οποία φαίνεται να έχουν σοβαρές δυνάμεις, το ένα του nick (αγέννητο) και το άλλο του chief.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ευκολα θα το δεχομουν σαν το νεο ''Supernatural'' μιας και το γνωστο και αγαπημενο με εχει πια κουρασει υστερα απο τοσα χρονια.Ανετα το εβλεπα ακομη 5 χρονια σαν απλο υβριδιο μεταξυ υπερφυσικου και αστυνομικης σειρας οπως ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...