Προς το περιεχόμενο

Grimm (2011)


eu@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνω το Grimm εχει πολυ συμπαθεις ηθοποιους και χαρακτηρες και ενω στην αρχη ηταν χλιαρου ενδιαφεροντος και θα του εβαζα καπου 6,5 τωρα το θεωρω 8,5. Εχει και πλοκη και χιουμορ και καλες συνισταμενες για νa γινει επιτυχια σαν το Supernatural.

 

Εξαλλου 15.600 χρηστες στο imdb του εχουν δωσει 7,5 και επειδη παρακολουθω τις ψηφους του κοσμου σε σειρες απο την πρωτη τους σεζον τακτικοτατα δεν ειναι καθολου ασχημη βαθμολογια.

 

http://www.imdb.com/title/tt1830617/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αυτόν τον καιρό θέλω να ξεκινήσω κάποια σειρά αλλά δεν βρίσκω κάποια ενδιαφέρον περίπτωση είδα αυτής το τρειλερ και μου άρεσε μπορώ να πω...είχα ξεκινισει το walikingdead αλλα μας την έκανε ενα χρόνο και έχει φάει από τώρα άκυρο απο μένα.Ελπίζω να μην είναι σαν το supernatural γιατί δεν ήταν και πολύ του γούστου μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά είναι παιδική αλλα εγω την βλέπω ευχάριστα. Οι χαρακτήρες είναι απίστευτα συμπαθητικοί όλοι και χαίρομαι να τους βλέπω ρε παιδί μου. Η πλοκή πάει τα ζώα μου αργά, κάποια επεισόδια δεν έχουν λόγο ύπαρξης (σε 2-3 είχα μείνει πραγματικά μαλάκας με την εξέλιξη - με την κακή έννοια). Σίγουρα δεν θα την πρότεινα αλλα εγω την βλέπω ευχάριστα καθαρά και μόνο για τους πρωταγωνιστικούς χαρακτήρες. Δυστυχώς οι σειρές φαντασία είναι για τον π... οι περισσότερες, οπότε σε σύγκριση με άλλες. Η μόνη εξαίρεση είναι το Game OF ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως η σειρά δεν είναι κάτι το φοβερό αλλα οι χαρακτήρες είναι πολύ συμπαθητικοί και την βλέπεις άνετα,δεν είναι βαρεμάρα!

Τα τελευταία episodes της σεζόν είχαν το μεγαλύτερο ενδιαφέρον με "κορυφή" το τελείωμα της :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σας ευχαριστώ παιδιά θα την ξεκινήσω και εγώ αύριο.

 

συνέχεια :

μετά από 10 επεισόδια που έχω δει μπορώ να πω ότι βλέπεται άνετα μιας και από την αρχή καταλαβαίνεις περί τίνος πρόκειται και έτσι αν σε ενδιαφέρει προχωράς τα επεισόδια είναι αυτοτελή μέχρι τώρα κάτι το οποίο είναι καλό. :) αυτά.

Επεξ/σία από maxdore217
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Έχω δει και εγώ όλα τα επεισόδια...

Στην αρχή και εμένα μου φαινόταν πολύ απλή η σειρά και σκεφτόμουν αν πρέπει να την παρακολουθήσω ή όχι...

όμως από κάποια στιγμή και μετά απέκτησε τρομερό ενδιαφέρων και πραγματικά πολλά από τα επεισόδια που στηνν αρχή έλεγα γιατί υπήρξαν μετά τους δίνει λόγω ύπαρξης.

Οι ηθοποιοί είναι για εμένα πολύ καλά επελεγμένοι και ο Μονρό είναι φυσικά όλα τα λεφτά.

Εγώ θα την πρότεινα την σειρά να την δει κάποιος αλλά θα του εξηγούσα να κάνει υπομονή στα πρώτα επεισόδια..!

Τα τελευταία επεισόδια είναι σούπερ...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει και εγώ όλα τα επεισόδια...

Στην αρχή και εμένα μου φαινόταν πολύ απλή η σειρά και σκεφτόμουν αν πρέπει να την παρακολουθήσω ή όχι...

όμως από κάποια στιγμή και μετά απέκτησε τρομερό ενδιαφέρων και πραγματικά πολλά από τα επεισόδια που στηνν αρχή έλεγα γιατί υπήρξαν μετά τους δίνει λόγω ύπαρξης.

Οι ηθοποιοί είναι για εμένα πολύ καλά επελεγμένοι και ο Μονρό είναι φυσικά όλα τα λεφτά.

Εγώ θα την πρότεινα την σειρά να την δει κάποιος αλλά θα του εξηγούσα να κάνει υπομονή στα πρώτα επεισόδια..!

Τα τελευταία επεισόδια είναι σούπερ...!

 

Ναι ο ηθοποιος που κανει τον Μονρω ειναι εκπληκτικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Νομιζω πως ναι... Απλα θελει υπομονη στα πρωτα επεισοδια. Αλλωστε, το παραμυθε υφος της πρωτης σεζον, θα αλλαξει αρκετα στη δευτερη με τη σειρα να γινεται πιο σοβαρη. Μου θυμιζει τα ξεκινηματα του Supernatural, που πηρε πανω του σιγα σιγα και οσο περνουσαν οι πρωτες σεζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...