Προς το περιεχόμενο

Grimm (2011)


eu@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε γενικές γραμμές είναι αξιόλογη σειρά και αυτό γιατί  πιστεύω κυρίως ότι είναι σταθερή! ( δηλαδή έχει αρκετά καλά επεισόδια ) μπορεί να μην είναι κορυφαία αλλά δεν σε απογοητεύουν. 

 

Λίγο με φοβίζει ( μήπως το κάνει τα επεισόδια βαρετά ) βέβαια η μάνα του που απ'ότι φαίνεται θα έχει συμμετοχή από εδώ και εμπρός.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντος όταν

η Άνταλιντ έβγαλε το μπουφάν και είδε τον Νίκ... χαχαχ έλιωσα στο γέλιο!! γαμώ τις φάσεις!!

βλέπεις την σειρά σε καμία περίπτωση δεν είναι βαρετή, έχουν βάθος οι χαρακτίρες και μου αρέσει και το όλο σκηνικό με τα wesen.

Τελικά το μενταγιών-κλειδί. τι ρόλο βαράει ακριβός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είχαν εξηγήσει πιο παλιά.

 

She reveals that the key is one of seven keys that belonged to seven knights who were ancestors to the Grimms. They worked for the seven families in the twelfth century. After sacking Constantinople in the Fourth Crusade, they took the treasure back, made a map on the seven keys, and each took a key. The keys, when put together, reveal the location of a treasure. The treasure is supposed to be an artifact so powerful that, if held by the seven royal families, it would allow them to rule the world.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επεισόδιο ήταν ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!! μου άρεσε τόσο πολύ!! και έτσι οπως έστησαν το όλο σκηνικό!!! τέλειο! ανυπομονώ για το επόμενο!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερουμε πόσες σαιζόν θα έχει το Grimm ?

Οπως καθε σειρα,καθε χρονο αξιολογειται η επιτυχια της και αν κριθει,ανανεωνεται.Η συγκεκριμενη ανακοινωθηκε στις 19 Μαρτιου οτι ανανεωθηκε και για 4η σεζον. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

ειχα καιρο που ηθελα να την αρχισω αλλα επειδη βλεπω τοσες πολλες μαζεμενες ειπα να την αφησω και ετσι χθες 8 00 η ωρα το πρωι  ειπα να βαλω να δω τον πιλοτο με αποτελεσμα να με βρει το αλλο πρωι και χωρις να το καταλαβω ειχα τελειωσει ολη την πρωτη σεζον,δεν μπορουσα να σταματησω με τιποτα,σημερα ετοιμαζομαι για τον δευτερο μαραθωνιο :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα το 22.... Έχω πάθει κοκομπλόκο!!!! Τι λες τώρα;;!! Δεν παίζει να γίνανε όλα αυτά! Δεν πιστεύω αυτά που είδα! Ω ρε πως περιμένουμε τώρα τοεπόμενο; Ε; Πώς;

Τι να περιμένουμε; Το τελευταίο της σεζόν ήταν! Έλεος ρε! Τι μας φτιάξανε;

Την τρέλα μου μέσα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδια δεν το εχω δει τη σειρα, βλεπω το Supernatural και μου αρεσει (ειδικα μεχρι την 5η), λετε να μου αρεσει και αυτη;

 

αδερφε αμα σου αρεσε το Supernatural τοτε σιγουρα θα το λατρεψεις,εχουν αρκετα κοινα,δωστου μια ευκαιρια και θα δεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...