Προς το περιεχόμενο

LG P500 OPTIMUS ONE να το πάρω ?


stelrp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα,

 

Μου δίνουν με επιδότηση δωρεάν το LG P500 OPTIMUS ONE (κοστίζει στα 149ευρώ)

 

δεν είχα ποτέ smartphone και ψάχνω κάτι απλό εύχρηστο, με καλή οθόνη και μικρό,

δυνατότητα πλοήγησης και ανάγνωση email, word, excel αυτά και πολλά είναι.

 

Να το πάρω, ή υπάρχει κάποια καλύτερη πρόταση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχω και είναι αρκετά καλό κινητό, σίγουρα υπάρχουν κι άλλα καλύτερα αλλά και ακριβότερα. Στα ίδια χρήματα παίζει και το Samsung Galaxi Mini αλλά δε μου αρέσει η ανάλυση της οθόνης και το ZTE Blade το οποίο μου φάνηκε λίιιγο πιο αργό από το LG (αλλά ίσως να ήταν λίγο φορτωμένο το συγκεκριμένο). Αν το πάρεις πάντως δε θα μετανιώσεις, μια χαρά κινητό είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποια εταιρία έχεις σύνδεση..? Γιατί αν είσαι στην WIND αξίζει να δώσεις άλλα 30€ και να πάρεις το HUAWEI IDEOS X5 PRO..! Είναι κλάσεις ανώτερο για τα λεφτά του και χτυπάει κινητά των 250+ ευρώ..Αλλά σαν επιλογή και το Optimus One την κάνει την δουλειά του για αυτά που υπόσχεται...Απλά δεν έχει αρκετά μεγάλη οθόνη και με μεγάλη ανάλυση για να σε βολεύει στο excel, internet κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το Blade και το optimus one και σου λεω οτι αν παρεις το optimus θα το μετανιωσεις. Πεταμα χρηματων. Μικρη οθονη χαλια αναληση παρα πολυ αργο και πλαστικουρα. Στα 132 θα σου προτινα το Blade αν δεν θες να δωσεις αλλα, αλλα προσωπικα θα εδινα αλλα 25 και θα περνα το Huawei Ideos x5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...