Προς το περιεχόμενο

Πρώτες εικόνες του Nokia 800 Windows Phone


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγουρα η επιλογη λογισμικου ειναι προσωπικο θεμα του καθενος μας. Τί ψαχνει ο καθενας απο την συσκευη του και τί απαιτησεις εχει. Ειχα δοκιμασει περυσι το hd7 και αν και μου αρεσε το λογισμικο, ειχε παρα πολλες ελλειψης, και ειχα γινει κολλητος με τον φορτιστη. Εδω και δυο εβδομαδες ομως, εχω το HTC Radar, και εχω να πω τα καλυτερα στο συνολο. Φωτογραφικη/βιντεο αψογα. Οθονη, φοβερη. Λογισμικο, γρηγορο με λιγες μικρες ελλειψης πια σε θεματα εφαρμογων (ολα τα βασικα πια υπαρχουν, tapatalk(board express), whatsapp, farmakeia, kik messenger, κα). Και τελος, το πιο βασικο για μενα σε μια συσκευη "κινητης τηλεφωνιας", η μπαταρια ειναι φοβερη! Μιλαω, facebook, whatsapp, tapatalk, twitter, καιρος και email ολα ανοιχτα, ραδιοφωνο οταν ειμαι εξω, και αυτη την στιγμη εχω 16% απο την Κυριακη βραδυ που το φορτισα. Φυσικα, οπως ολα τα κινητα μου, το κλεινω αργα το βραδυ, 1-2 τη νυχτα και το ανοιγω κατα τις 7:30-8 το πρωι.

 

Για να προλαβω σχολια σας, εχω περασει πολλα android απο τα χερια μου (απο τις πρωτες μερες του HTC Magic, μεχρι και τα τελευταια δυπυρινα), ολα τα iphone εκτος του 4s, δυο palm pre, και πολλα blackberry, που δεν το αλλαζω, εχοντας αυτη τη στιγμη το 9900. Προσωπικα πιστευω οτι τα win7 ηρθανε για να μεινουνε. Εχουνε κανει πολυ μεγαλυτερη αναπτυξη στο λογισμικο τους σε ενα χρονο, απο οτι ειχε κανει το android, ή ακομα χειροτερα το iOS. Τελικα παντως, ειναι θεμα προσωπικης επιλογης και γουστου, στο τί θα καταληξει ο καθενας, αναλογα με τις προσδοκιες και τις αναγκες του. Το σιγουρο ομως ειναι οτι για ολους μας, ειναι καλυτερα να υπαρχουνε πολλες επιλογες, απο θεμα ανταγωνισμου, παρα δυο, οι οποιοι αποφασιζουνε μεταξυ τους τα τί και πώς. Εμεις ειμαστε οι κερδισμενοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...