Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Link.png Site: Amistad

 

To ξερω ντροπη μου που μου ειχε ξεφυγει οταν βγηκε αλλα την ειδα χτες.Μια πολυ δυνατη ιστορια  και απο τις καλυτερες ταινιες με θεμα τους σκλαβους .Εξαιρετικη ερμηνεια απο Αntony Hopkins kai Djimon Hounsou,σε αξιοπρεπη επιπεδα  του McConaughey και ολου του υπολοιπου καστ .Οσοι δεν την εχετε δει πρεπει να το κανετε .

 

 

 

8/10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: Amistad

 

To ξερω ντροπη μου που μου ειχε ξεφυγει οταν βγηκε αλλα την ειδα χτες.Μια πολυ δυνατη ιστορια  και απο τις καλυτερες ταινιες με θεμα τους σκλαβους .Εξαιρετικη ερμηνεια απο Αntony Hopkins kai Djimon Hounsou,σε αξιοπρεπη επιπεδα  του McConaughey και ολου του υπολοιπου καστ .Οσοι δεν την εχετε δει πρεπει να το κανετε .

 

 

 

8/10

 

Συμπτωματικά, είναι η πρώτη ταινία που αντέγραψα και με την οποία άρχισα τη συλλογή μου. Τότε, τα δοξασμένα χρόνια, που «έσπαγα» με το dvd shrink τα κλειδώματα των νοικιάρικων απ' τα video club.

 

Όντως, πάρα πολύ καλή.

 

 

Πού δεν υπήρξε εξαιρετικός ο Hopkins; Και μόνο η παρουσία του, ανεβάζει ακόμα και τις μέτριες ταινίες, όχι μόνο τις αναμφίβολα καλές όπως η εν λόγω...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Non Stop

 

Αστεια ταινια, αμα δε μπορουν πλεον να γυρισουν ουτε τετοιου στυλ ταινιες αξιοπρεπως και με σεναριο να στεκει λιγο, αστα να πανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙ πιστεβετε πως αξιζει περισσοτερο  για κινηματογραφο spiderman ή x-men?

 

Το X-men είναι σίγουρα αρκετά ποιοτικότερη ταινία, λογικά το spiderman είναι πιο εντυπωσιακό οπτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...