Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Knock Knock

 

2/10

 

[1 βαθμό για τον Keanu που είναι κουκλί και άλλον 1 βαθμό για τις όμορφες κορασίδες. Κατά τ'άλλα η ταινία αδιάφορη ως και εκνευριστική σε αρκετά σημεία. Πάει για delete βέβαια.]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Straight out of Compton

 

Δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός γιατί γνωρίζω και γουστάρω το συγκεκριμένο είδος μουσικής και μάλιστα εκείνης της εποχής

 

8,5

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Victor Frankenstein

 

Ωραία εικόνα,  ωραία σκηνοθεσια, άψογη μουσική , ενα 7ρακι απο μενα το τσίμπησε για πλακα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Creed

 

Δεν σταματησα να cringaρω σε ολη την ταινια  :fear:

 

 

ειδικα στην σκηνη που μαζευει ολη την αλητεια απο τον δρομο και πανε παρεα με μηχανες να δουνε τον rocky ιιιιιιιχ ανατριχιλα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα Deadpool και δεν περιγράφω αλλο. Πολύ καλό απλά!!!

 

Και The Second Marigold Hotel χθες το βράδυ, μπορω να πω φαινόταν για μια ταινία που δεν θα την διαλεγα από μονος μου, αλλα την πέτυχα στη Nova μόλις είχε αρχίσει και την είδα, και ηταν τελικά πολύ καλή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα deadpool και εγω σήμερα (μισο εισιτήριο χεχε)

μου αρεσε. και πολυ πιθανό να το ξαναδώ οταν βγει σε "dvd"

 

κωμωδία, αλλα με τον δικο της τροπο. 

πολυ αιμα βια sex βυζια μπινελίκια οποτε εννοείται ανω των 16 τουλαχιστον/.

 

πολλα παιξιματα με το κοινο που εβλεπε την ταινια + εαν πατε να την δειτε εχει ενα μικρο bonus μετα τους τιτλους τελους. οχι κατι τρελο αλλα αστειο.

 

9,3/10 - ign

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2η φορά Deadpool απόψε. Πάλι απολαυστικό ;) ένα κι ένα τα references. Και η σκηνή μετά το τέλος πλάκα είχε [δεν την είχα δει την 1η φορά].

Το κοινό αυτή τη φορά με απογοήτευσε...δεν φάνηκε να τα 'πιάνει' κάποια αστεία και κάποια references. Στα ζευγαρακια ειδικά οι κοπέλες ιδιαίτερα συγκρατημένες ενώ τ'αγόρια απολάμβαναν και φαινόταν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In the heart of the sea

 

Δεν έχω ιδέα για την πραγματική ιστορία ή το βιβλίο. Ωραία ταινία εποχής. Είχε την αγωνία του. Ωραία ηχητικά, μουσική, εικόνες. Λιγο σκοτεινή τεχνικά. Ωραίο ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2η φορά Deadpool απόψε. Πάλι απολαυστικό ;) ένα κι ένα τα references. Και η σκηνή μετά το τέλος πλάκα είχε [δεν την είχα δει την 1η φορά].

Το κοινό αυτή τη φορά με απογοήτευσε...δεν φάνηκε να τα 'πιάνει' κάποια αστεία και κάποια references. Στα ζευγαρακια ειδικά οι κοπέλες ιδιαίτερα συγκρατημένες ενώ τ'αγόρια απολάμβαναν και φαινόταν.

Λογικο 2η φορα που πηγες να κοιτας τα ζευγαρακια και τις αντιδρασεις τους.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικο 2η φορα που πηγες να κοιτας τα ζευγαρακια και τις αντιδρασεις τους.. :P

Έχει φάση να παρατηρείς και τις αντιδράσεις του κοινού ;)

Σε όλες τις ταινίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Deadpool πριν λιγο. Η ταινια ηταν απλα φοβερη για το ειδος της, ο χαρακτηρας του Deadpool ειχε αποδωθει γαματα (ψυχασθενικο καθαρμα) απο τα λιγα crossovers που τον ειχα πετυχει. Mια μικρη ενσταση για τη Negasonic, αλλα fuck that, η ταινια ηταν τελεια ακομα και με αυτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...