Προς το περιεχόμενο

Ρέθυμνο- Δωρεάν φλασάρισμα slim και fat XBOX 360


carbon86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φλασάρω ΔΩΡΕΑΝ στο Ρέθυμνο slim και fat xbox 360 (περιλαμβάνεται και το καμικάζι χακ) με δικιά μου ευθύνη. Αναλαμβάνω δηλαδή να καλύψω όποια ζημιά συμβεί στην κονσόλα σας. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ.

 

ΥΓ Όποιος θέλει από διπλανή πόλη ευπρόσδεκτος.

email [email protected]

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου αρεσει πολυ. Δεν υπάρχει τιποτα υποπτο παντως αν ανησυχεις. Ο ενδιαφερομενος ερχετε και γινεται παρουσια του.

Ούτως ή άλλως δεν είμαι από Κρήτη. Δεύτερον, δεν έχω xBox. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Μπας και είστε αστυνόμικοι; :confused: :mrgreen:

 

Μάθε να γνωρίζεις τα δικαιώματά σου.

Προιόν που έχεις αγοράσει - λιανική ή χονδρική - είναι ΔΙΚΟ ΣΟΥ.

Ξέρεις τι σημαίνει αυτό?

 

Πως μπορώ να αγοράσω xbox και να το κάνω πατίνι. Να το βάλω στο skateboard, να το πετάξω από τον 3ο όροφο (αρκεί να μην τραυματίσω κάποιον), να το κάνω βίδες, να το βάλω στον δρόμο και να το πατήσω με το αυτοκίνητό μου μέχρι να διαλυθεί.

 

Και όλα αυτά γιατί είμαι ο τελικός χρήστης ενός ΑΓΑΘΟΥ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ.

Για τον ίδιο λόγο το φλασάρισμα/μοντάρισμα/τσιπάρισμα μιας κονσόλας είναι απολύτως νόμιμο.

Αυτό που είναι παρόνομο είναι να τρέχεις αντίτυπα πρωτότυπων παιχνιδιών που δεν κατέχεις.

Αν κατέχεις ένα παιχνίδι, είναι νόμιμο να κάνεις αντίγραφα ασφαλείας όσες φορές θέλεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάθε να γνωρίζεις τα δικαιώματά σου.

Προιόν που έχεις αγοράσει - λιανική ή χονδρική - είναι ΔΙΚΟ ΣΟΥ.

Ξέρεις τι σημαίνει αυτό?

 

Και τι σχέση έχει όλο αυτό το κατεβατό;

Αυτά που λες τα γνωρίζω.

Θεωρητικά μιλώντας αν ήταν αστυνόμοι μποροί να σου πρόσφερουν κάνα παιχνιδάκι να το δεχτείς και να σε πιάσουν.

 

Το αρχικό μου ποστ ωστόσο έγινε για πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι σχέση έχει όλο αυτό το κατεβατό;

Αυτά που λες τα γνωρίζω.

Θεωρητικά μιλώντας αν ήταν αστυνόμοι μποροί να σου πρόσφερουν κάνα παιχνιδάκι να το δεχτείς και να σε πιάσουν.

 

Το αρχικό μου ποστ ωστόσο έγινε για πλάκα.

mpori kapoios edw sta ioannina na to kani /??????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Φλασάρω ΔΩΡΕΑΝ στο Ρέθυμνο slim και fat xbox 360 (περιλαμβάνεται και το καμικάζι χακ) καθώς και κάνω ΔΩΡΕΑΝ DOWNGRADE PS3Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ. Γίνονται με τους ίδιους όρους και όλες οι υπόλοιπες κονσόλες (ps2, wii, psp, ds(ειδικη κασετα) κτλ)

 

Καλύπτεται ζημιά μέχρι 100€. Δηλαδή σε περίπτωση ζημίας θα πάρετε 100€ και την χαλασμένη κονσόλα σας την οποία μπορείτε να δώσετε στην αντιπροσωπεία για αντικαστάσταση με αλλη, δίνοντας κάποιο χρηματικό ποσό. Εάν επισκευάζεται η ζημιά καλύπτω ανταλλακτικά μέχρι 100€. Δεν καλύπτονται τα κόκκινα φωτάκια (red ring of death-RROD) του ΧΒΟΧ 360 και το κίτρινο φωτάκι (yellow light of death-YLOD) του PS3 καθώς και η κόκκινη οθόνη (red screen of death-rsod) του ps3, ούτε μπρικάρισμα από διακοπή της ΔΕΗ ή πάνω σε επίσημο update του κατασκευαστή, για τα οποία άλλωστε δεν θα ευθύνομαι.

 

ΥΓ Όποιος θέλει από διπλανή πόλη ευπρόσδεκτος.

email [email protected]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον ένα μεγάλο ευχαριστώ στο χρήστη carbon86 !

Μου έκανε downgrade το PS3 και μετά μου το χάκαρε κι όλας.Δουλεύουν όλα τέλεια.

Εκατσε και 4 ώρες μαζί μου για να μου εξηγήσει τι πρέπει να κάνω .

Πολύ φιλότιμο παιδί.

Επεξ/σία από BLuE_PaNtHeR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σου γειτονακι. Εγω ειμαι απο Ηρακλειο και ενδιαφερομαι να φτιαξω το χβοχ αλλα εχω καποιες αποριες αν μπορεις να μου λυσεις. Μεχρι τωρα εκανα εγω το φλασαρισμα και εγραφα τα παιχνιδια αλλα με το τελευταιο λτ που βγηκε εχω κωλωσει λιγο. Ισχυει οτι δεν θα παιζουν τα παιχνιδια που εχω γραψει μεχρι τωρα και οτι θα πρεπει να αγορασω συγκεκριμενο μπερνερ για τα παιχνιδια αν κανω το update; Ακομη το χβοχ δεν το χρησιμοποιω για λαιβ. Υπαρχει εναλλακτικη;Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...