Προς το περιεχόμενο

Ποιά κάρτα γραφικών είναι καλύτερη;


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SAPPHIRE RADEON HD2600XT 512MB AGp(vs)

Sapphire AGP 2600 XT 512 MB

 

 

Υ.Γ σας παρακαλώ πολύ απαντήστε μ και στο ερώτημα ποια nvidia μπορώ να παρω? που να ειναι λιγο καλύτερη από αυτες τις radeon με agp slot ;););););)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά έχω την 8800GTX μεταχειρησμένη από ένα κατάστημα στη Στουρνάρη με 400ε και πούλησα την παλιά μου 150ε και την πήρα 250ε ενώ έκανε 580ε καινούργια!!!! Και με εγγύηση!!!

Κατέβασα και το Riva tuner για να τρέχω το ανεμηστηράκι πιο γρήγορα, έκανα και μια μικρή πατέντα για να μη μένει καθόλου ζεστός αέρας στο κουτί και είμαι και εγώ ευτυχισμένος!!!

Καλό gaming σε όλους!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3850 256MB DDR3...ήθελα με 512 MB μνήμη αλλά δεν την έβρισκα στο e-shop, τέλοσπάντων έστω κ έτσι σε αναλύσεις 1680-1050 πάει τζάμι ( Gears of wear, Jericho)...στο μέλλον ίσως χρειαστεί η παραπάνω μνήμη αλλά προς ο παρόν όλα super...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα,

κοίταζα για κάρτες γραφικών agp μιας και η δική μου κάηκε και ας πούμε πως κατέληξα στις παρακάτω:

SAPPHIRE RADEON HD2600XT 512MB

MSI RX2600PRO-T2D512Z/D2 512MB

7600GT

και Χ850 αν και νομίζω πως οι δύο τελευταίες είναι σχετικά παλιές λύσεις. Επίσης η διπλάσια μνήμη των δύο πρώτων από παρόμοια 'αδελφάκια' τους

δεν μπορώ να πω πως με πείθει για μεγάλες διαφορές μιας κ έχω καεί στο παρελθόν. Παρ όλα αυτά δεκτές γνώμες για τον αν υπάρχει κάποια κάρτα agp πάντα που να είναι καλύτερη (με όριο κόστους τα 120ευρώ) και ποια από αυτές θεωρείται καλύτερη επιλογή.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ειμαι καινουργιος στο Insomnia και 8α ήθελα να μου προτείνατε καποια καρτα γραφικων γυρο στα 100ε..:cry:..ξερω ειναι λιγα τα λεφτα αλλα δεν διαθετω περισσοτερα...:cry:....Και τώρα εχω μια ATI RADEON X700....:fear:....Σας παρακαλω βοηθήστε....PCI Express και αμα γίναιτε απο το eshop...Ευχαριστω!!!!

 

Εχεις pm....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

κοίταζα για κάρτες γραφικών agp μιας και η δική μου κάηκε και ας πούμε πως κατέληξα στις παρακάτω:

SAPPHIRE RADEON HD2600XT 512MB

MSI RX2600PRO-T2D512Z/D2 512MB

7600GT

και Χ850 αν και νομίζω πως οι δύο τελευταίες είναι σχετικά παλιές λύσεις. Επίσης η διπλάσια μνήμη των δύο πρώτων από παρόμοια 'αδελφάκια' τους

δεν μπορώ να πω πως με πείθει για μεγάλες διαφορές μιας κ έχω καεί στο παρελθόν. Παρ όλα αυτά δεκτές γνώμες για τον αν υπάρχει κάποια κάρτα agp πάντα που να είναι καλύτερη (με όριο κόστους τα 120ευρώ) και ποια από αυτές θεωρείται καλύτερη επιλογή.

Ευχαριστώ

 

προτεινω MSI NX7600GT-TD512Z 512MB AGP RETAIL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

μπορειτε να μου προτεινετε μια καρτα γραφικων pci-e μεχρι 100ευρω?

σκεφτομαι την 2600xt passive cooling ,υπαρχει καποια καλυτερη σε αυτα τα λεφτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...