Προς το περιεχόμενο

Είναι πολλές οι ίντσες Άρη - LG 60PZ250 €1023


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι πολλές οι ίντσες Άρη - LG 60PZ250 €1023 σε προσφορά από τον Κωτσόβολο

 

3D 600Hz Plasma και φυσικά 60 ατελείωτες ίντσες.... δεν πιάνεται η τιμή, αρκεί να έχετε χώρο για να την βάλετε...

 

http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10099765

 

http://www.skroutz.gr/s/331152/LG-60PZ250-60.html

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιανεται η τιμη..57 ευρω κατω απο τον ανταγωνισμο σε μια tv 1000euro.. Σας πληρωνουν;εγω νομιζα θα δω στο skroutz 1000 euro κατω οταν διαβασα περιγραφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιανεται η τιμη..57 ευρω κατω απο τον ανταγωνισμο σε μια tv 1000euro.. Σας πληρωνουν;εγω νομιζα θα δω στο skroutz 1000 euro κατω οταν διαβασα περιγραφη

 

Δεν είναι Ελλάδα μόνο η Αθήνα ξέρεις... ο Κοτσώβολος έχει παρουσία σε πολλές πόλεις σε όλη την Ελλάδα και αυτό για κάποιους μετράει περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτηκα να την αγορασω...αλλα υποψιν ειναι active 3d οπως ολες οι plasma...οποτε παμε για αλλη....παντως αυτο του κοτσου με δωρο το φπα στις τηλεορασεις ειναι μουφα...οι τιμες ειναι οι ιδιες εδω και καιρο χωρις καμια μειωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτηκα να την αγορασω...αλλα υποψιν ειναι active 3d οπως ολες οι plasma...οποτε παμε για αλλη....παντως αυτο του κοτσου με δωρο το φπα στις τηλεορασεις ειναι μουφα...οι τιμες ειναι οι ιδιες εδω και καιρο χωρις καμια μειωση...

 

 

 

 

Από πότε το Active 3D είναι μειονέκτημα;

 

 

http://www.fullhd.gr/articles/tech/7263-passive-3d-vs-active-3d-.html

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι θα έλεγες να κρατήσεις τα 550ευρό και να πάρεις μια plasma στις 42΄΄ με 600hz πάλι; http://www.electroniki.gr/electroniki/el_gr/electronics/vision/tv/panasonic-tx-p42u30-plasma.php

 

Είναι πολλά τα 1000 ευρό Αρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι θα έλεγες να κρατήσεις τα 550ευρό και να πάρεις μια plasma στις 42΄΄ με 600hz πάλι; http://www.electroniki.gr/electroniki/el_gr/electronics/vision/tv/panasonic-tx-p42u30-plasma.php

 

Είναι πολλά τα 1000 ευρό Αρη...

 

Ναι Άρη, όμως 1000 ευρώ σε τελευταίας γενιάς Plasma 3D vs 550 ευρώ σε αρκετά παλαιότερης γενιάς Plasma 42" και όχι 3D, είναι και μεγάλη διαφορά επίσης στην κατηγορία και τα specs...

 

Εμένα θα με χαλούσε πιο πολύ το ότι λέει LG πάνω (ειδικά για Plasma), παρά το ότι είναι Active 3D ή δε ξέρω τί άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως δεν με χαλάει καθόλου ούτε το LG ούτε το Plasma... εδώ μιλάμε για 60 ίντσες. Το μόνο πρόβλημα είναι τι να την κάνω την 46άρα που έχω τώρα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι Άρη, όμως 1000 ευρώ σε τελευταίας γενιάς Plasma 3D vs 550 ευρώ σε αρκετά παλαιότερης γενιάς Plasma 42" και όχι 3D, είναι και μεγάλη διαφορά επίσης στην κατηγορία και τα specs...

 

Εμένα θα με χαλούσε πιο πολύ το ότι λέει LG πάνω (ειδικά για Plasma), παρά το ότι είναι Active 3D ή δε ξέρω τί άλλο.

 

 

450 ευρό κάνει, όχι 550. Επίσης το 3D δεν είναι παγκόσμιο "πρότυπο" όπως τα HZ ή το contrast, που εκεί δεν χωράει αμφισβήτηση. Για μένα είναι κουραστικό, και αν έπαιρνα ποτέ αυτό δεν θα ήταν απο την LG και 700ευρό να είχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως δεν με χαλάει καθόλου ούτε το LG ούτε το Plasma... εδώ μιλάμε για 60 ίντσες. Το μόνο πρόβλημα είναι τι να την κάνω την 46άρα που έχω τώρα... :P

 

Αν η TV σου είναι κάποια σοβαρή 46άρα και σε καλή τιμή και το έλεγες πριν 10 μέρες, θα στην αγόραζα εγώ.

 

Αν βέβαια είναι LG και Plasma, με τις υγείες σου :D

 

Δοκίμασε να τη βγάλεις σε αγγελία, δε χάνεις κάτι.

 

 

 

 

Για μένα είναι κουραστικό, και αν έπαιρνα ποτέ αυτό δεν θα ήταν απο την LG και 700ευρό να είχε.

 

 

Σε αυτό, μαζί σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά που έχω passive 3d lg μπορώ να πώ ότι στο 3D είναι τέλεια άλλα σαν 2D τηλεόραση είναι για τα μπάζα!!!

Μιλάμε για τρομερό Halo effect σε σημείο να μπαμπακιάζει η οθόνη - μόνο για 3D αξίζει.

Γενικά η lg είναι βασισμένη στην φτήνια - καλή η 60άρα active 3d άλλα με το ζόρι μιά ταινία και μετά πονοκέφαλο!!!

κατ'εμέ για να μήν ξεφεύγουμε, καλύτερα όποιος θέλει καλό 3D να περιμένει να βγεί σε 4Κ2Κ passive απο καμιά σοβαρή εταιρία - εκεί θα αξίζει και τα 1000 και τα 2000!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ γιατί αγχώνεστε τόσο πολύ για το 3D... εμένα με φτιάχνουν περισσότερο οι ίντσες και αυτές ήταν ο λόγος που έβαλα την προσφορά - το 3D μου είναι αδιάφορο.

 

Οι άλλες μάρκες σε αυτές τις ίντσες ξεκινάνε από €1600 και πάνω.

Από την LG μέχρι τώρα δεν έχω παράπονο - έχω και μια 32 ιντσών Full HD LG από την οποία είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε εσυ δεν εκραζες αυτους που ηθελαν τα timberland των €70?

Α ρε φουτάνα κρίση... Διαβάζω αυτά που γράφετε εδώ μέσα και αναρρωτιέμαι αν είμαι πράγματι σε Ελληνικό φόρουμ... Κοιτάω και ξανακοιτάω αν η κατάληξη επάνω είναι .gr ή μήπως γύρισα σε .com και δεν το κατάλαβα... Ζούμε άραγε στην ίδια χώρα που τα παιδιά λιποθυμάνε από την πείνα στα σχολεία και ένα 25-30% του πλυθησμού δεν έχει δουλειά και τα απαραίτητα για να επιβιώσει.

Tωρα μας βαζεις 1000€ TV?

Τους εκανες πλακα τοτε Ή τα κονομησες εν τω μεταξυ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογικα αν το παμε 350,000 δρχ για 60αρα τηλεοραση πριν 10 χρονια θα μας φαινοταν αστειο οταν διναμε 1 μυριο για την 36αρα φιλιπς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...