Προς το περιεχόμενο

Intenso Εξωτερικός σκληρός 2 TB, 79 ευρώ, getitnow


Semper_Paratus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10MB ??? Εγώ γιατί στους εξωτερικούς μου σκληρούς γράφω με 30ΜΒ στους 2.5 και 40-50ΜΒ στους 3.5ριδες ?

 

Μην γράφουμε ότι να 'ναι αν γράφεις με 10ΜΒ κάπου αλλού είναι το πρόβλημα σου και όχι στο δίσκο

 

+1

 

Προφανώς! 30άρι καρφωτό πηγαίνει κι αυτός και όλοι οι USB2 υπό κανονικές συνθήκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως τσίμπησα 1 παιδιά γιατί είχα ανάγκη από σκληρό και μού φάνηκε πολύ συμφέρουσα αγορά με μια γρήγορη ματιά στο σκρουτζ.

Δεν έχω πολλές απαιτήσεις, δεν μου περισσεύουνε, αλλά βλέπω να τραβάει αρκετά η ιστορία με τους σκληρούς και τον πήρα για να μην πληρώσω αργότερα τα 500gb στα 80Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοί οι δίσκοι είναι καλή πχ αν θέλετε να έχετα ταινίες συλλεκτικές για το media player..πάντως οι τιμές στους σκληρούς έχουν διπλασιαστεί παντού, χωρίς λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοί οι δίσκοι είναι καλή πχ αν θέλετε να έχετα ταινίες συλλεκτικές για το media player..πάντως οι τιμές στους σκληρούς έχουν διπλασιαστεί παντού, χωρίς λόγο.

 

Υπάρχει λόγος... τα έχουμε ξαναπεί για 1-2 μήνες θα υπάρχουν αυξήσεις 100-200% δυστυχώς... λόγω καταστροφών στην Ταυλάνδη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς οι τιμές θα παραμείνουν σε υψηλά επίπεδα για παραπάνω απο 4-6 μήνες.Δεν είναι μόνο οι τιμές απο τα εργοστάσια αλλα και οι Έλληνες καταστηματάρχες που θα προσπαθήσουν να "κλέψουν" τους καταναλωτές.Το είδατε όταν μια μέρα μετα την καταστροφή άρχισαν να αυξάνουν τις τιμές παρόλο που δεν υπήρχε λόγος και είχαν αρκετα μεγάλο απόθεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς οι τιμές θα παραμείνουν σε υψηλά επίπεδα για παραπάνω απο 4-6 μήνες.Δεν είναι μόνο οι τιμές απο τα εργοστάσια αλλα και οι Έλληνες καταστηματάρχες που θα προσπαθήσουν να "κλέψουν" τους καταναλωτές.Το είδατε όταν μια μέρα μετα την καταστροφή άρχισαν να αυξάνουν τις τιμές παρόλο που δεν υπήρχε λόγος και είχαν αρκετα μεγάλο απόθεμα...

 

αποθεματα δεν εχουν ποτε στα ειδη πληροφορικης γιατι πεφτουν συνεχως οι τιμες (υπο κανονικες συνθηκες).

οι usb2 τωρα θα ξεστοκαριστουν ανετα.

οι τιμες αλλαξαν κ στο εξωτερικο, εξαφανιστηκαν ηδη πολλοι φτηνοι, ολοι το εκμεταλλευονται, οχι μονο τα ελληνικα μαγαζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και έχουν απόθεμα δε κάνουν παραγγελίες κάθε μέρα' υπάρχουν σε διάφορες αποθήκες στην αττική.Βέβαια αναφέρομαι σε μεγαλύτερα καταστήματα αλλα και στα μικρότερα με μικρή διαθεσιμότητα παρατήρησα να ανεβαίνουν οι τιμές άμεσα(κανόνας αγοράς;;;;;)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και έχουν απόθεμα δε κάνουν παραγγελίες κάθε μέρα' υπάρχουν σε διάφορες αποθήκες στην αττική.Βέβαια αναφέρομαι σε μεγαλύτερα καταστήματα αλλα και στα μικρότερα με μικρή διαθεσιμότητα παρατήρησα να ανεβαίνουν οι τιμές άμεσα(κανόνας αγοράς;;;;;)...

 

Η έννοια του e-shop είναι ότι δεν υπάρχει απόθεμα αλλά ότι τους ζητάνε αντίστοιχα φέρνουν. Ανεξαρτήτως όμως αυτού η ελληνική αγορά έχει στεγνώσει από δίσκους και στεγνώνει και η ευρωπαϊκή/παγκόσμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πολύ θα ήθελα να δω τιμολόγιο από τον προμηθευτή - είπαμε, κατανοητό ξεκατανοητό, μέχρι ενός σημείου. *ΠΟΣΟ* παραπάνω πια τα παίρνουν πλέον δηλαδή. Είναι δυνατόν π.χ. ο spinpoint F3 1ΤΒ από 54Ε να έχει πάει 180.5 (!) στο vision?(ένα παράδειγμα που έχω φρέσκο στο μυαλό). Όποια κι αν είναι η κατάσταση, θεωρώ δεδομένο ότι οι περισσότεροι βάλανε παλιό στοκ -και φάνηκε ξεκάθαρα όπως είπε ο sougiasdj- με νέες τιμές και ότι ακόμη και στο νεο στοκ αισχροκερδούν μέχρι αηδίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε χθες ο δισκος, σε χρονο dt, και ο δισκος ειναι Hitachi και οχι Seagate!!

Και γω παρέλαβα την επομένη μέρα σε άψογη συσκευασία. Ο δισκος οπως λεει και ο φιλος, ειναι hitachi.

Επίσης τα παιδιά στο τηλέφωνο πολύ εξυπηρετικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...