Προς το περιεχόμενο

Πρόστιμα σε ΟΤΕ, Κωτσόβολο κλπ από ΓΓΚ για παραπλανητικές πολιτικές


atonioz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν πληρωνονται.

 

Εγώ πάλι λέω οτι πληρώνονται... την κολοκυθιά θα παίξουμε? :) έχεις κάποια πηγή και το λες αυτό ? πες μας και μας, μην μας αφήνεις σε χλωρό κλαρί

 

φιλικά πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάλι λέω οτι πληρώνονται... την κολοκυθιά θα παίξουμε? :) έχεις κάποια πηγή και το λες αυτό ? πες μας και μας, μην μας αφήνεις σε χλωρό κλαρί

 

φιλικά πάντα

τα βενζιναδικα δε τα πληρωναν παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα πουλησω νερο με κλανιδια.

 

οι αλλοι με τα βιονικα βραχιολακια δε φαγανε κανενα προστιμο?

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!! Καλά... έλιωσα!!!

 

Τα βιονικά βραχιολάκια ποια είναι? Αυτά τα καραγκιοζιλίκια που φοράνε όλοι με τους μαγνήτες?

Αν είναι αυτό καλά.... όποτε βλέπω κάποιον να το φοράει πραγματικά θέλω να του το βγάλω και να του το ταϊσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο κωτσοβολοσ νομιζε πωσ μπορει να κοροιδεψει τον κοσμο με τιν ανακύκλωση κινητών :)

 

παιζει να τα καβατζονε για την παρτη του. γιατι ανακοικλωση και καλα αλλα απ οτι θυμαμαι τα ηθελε και λειτουργικα

 

....αλλα ετσι ειναι οι μ******* πληρωνονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα πουλησω νερο με κλανιδια.

 

οι αλλοι με τα βιονικα βραχιολακια δε φαγανε κανενα προστιμο?

 

εχετε μεινει πισω, να το νεο απατη μαραφετι:

http://www.physicalhealth.gr/bash_nerou.html

"Τοποθετήστε μια φιάλη για 6-12 ώρες πάνω στη βάση και το νερό θα μείνει μαγνητισμένο μακριά από τη βάση για τις επόμενες 6-12 ώρες. Μπορείτε επίσης να ενεργοποιήσετε το λάδι ή το γάλα πάνω στη βάση" :P

 

BTW το οζον-νερο και οξειδωση προκαλει, και κολοβακτηριδια μαζευει το μαραφετι που

βαζεις στο ποτηρι.... μαρεσει που ρωτανε γιατι βρωμαει το νερο τους & συνεχιζουν να το πινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 Λέξεις .. Η πρώτη "σκίστε τους" ! Η 2η καλό είναι εκεί που αναρτούνται οι αποφάσεις να αναρτούνται και οι αποδείξεις πληρωμής.. :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα στον οτε, προχώρησαν σε νέο συμβόλαιο με δωρεάν χρόνο ομιλίας με 12μηνη δέσμευση χωρίς να συναινέσω.

Τι μπορώ να κάνω τώρα. Μπορώ να το διακόψω αχρεοστήτως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα στον οτε, προχώρησαν σε νέο συμβόλαιο με δωρεάν χρόνο ομιλίας με 12μηνη δέσμευση χωρίς να συναινέσω.

Τι μπορώ να κάνω τώρα. Μπορώ να το διακόψω αχρεοστήτως;

Μηπως μιλησαν μαζι σου τηλεφωνικα και συναινεσες σε ανανεωση??

(γιατι μαγνητοφωνουν τις συνομιλιες)

Αν οχι φυσικα θα τους παρεις τηλεφωνο και θα πεις οτι θα κινηθεις νομικα μεσω του κεντρου προστσιας καταναλωτη.

 

εχετε μεινει πισω, να το νεο απατη μαραφετι:

http://www.physicalhealth.gr/bash_nerou.html

"Τοποθετήστε μια φιάλη για 6-12 ώρες πάνω στη βάση και το νερό θα μείνει μαγνητισμένο μακριά από τη βάση για τις επόμενες 6-12 ώρες. Μπορείτε επίσης να ενεργοποιήσετε το λάδι ή το γάλα πάνω στη βάση" :P

 

BTW το οζον-νερο και οξειδωση προκαλει, και κολοβακτηριδια μαζευει το μαραφετι που

βαζεις στο ποτηρι.... μαρεσει που ρωτανε γιατι βρωμαει το νερο τους & συνεχιζουν να το πινουν.

Συγγνωμη να ρωτησω κατι...ΕΠΡΕΠΕ να περασουν τοσοι μηνες για κινηθουν οι αρχες...η διαφημιση αυτη επαιζε 20 φορες την ημερα για ΜΗΝΕΣ...εβγαλαν πολλα λεφτα γιατι οταν ο αλλος υποφερει λει "ας δοκιμασω".ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ που αργησαν τοσο πολυ.Οτι αφορα ψευτικες υποσχεσεις σε θεματα υγειας πρεπει ναναι αυστηροτατοι οι νομοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...