Προς το περιεχόμενο

προβλημα με εξωτερικο σκληρο δισκο


reispaok

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν γνωριζω προσωπικα, αλλα μαλλον κανονικα θα στα εμφανιζει...

εκανα εγκατασταση αυτο που μου ειπες με τα ubuntu και μου τα εμφανιζει κανονικα ολα τα αρχεια ομως δεν ξερω πως να τα μεταφερω στον εσωτερικο:/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε αδελεφε εντοπισε εναν φακελο π.χ Τα Εγγραφα Μου, ετσι οπως εισαι μεσα απο το περιβαλλον ubuntu...

Ε μετα πηγαινε στον εξωτερικο, και κανε αντιγραφη ολων των αρχειων στον φακελο Τα Εγγραφα Μου...

Υστερα boot-αρε κανονικα απο τα παραθυρια και στον φακελο Τα Εγγραφα Μου πρεπει να υπαρχουν και τα αρχεια που αντεγραψες απο τον εξωτερικο σου!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε αδελεφε εντοπισε εναν φακελο π.χ Τα Εγγραφα Μου, ετσι οπως εισαι μεσα απο το περιβαλλον ubuntu...

Ε μετα πηγαινε στον εξωτερικο, και κανε αντιγραφη ολων των αρχειων στον φακελο Τα Εγγραφα Μου...

Υστερα boot-αρε κανονικα απο τα παραθυρια και στον φακελο Τα Εγγραφα Μου πρεπει να υπαρχουν και τα αρχεια που αντεγραψες απο τον εξωτερικο σου!

τελικα ηταν αυτο που ειπες με την ασφαλεια τον εβαλα στο λαπτοπ και τα περναω στον εσωτερικο τωρα τα αρχεια που θελω να κρατησω ενα φορματ τον εξωτερικο μετα και ολα μια χαρα .. ελπιζω να μην εχω αλλο προβλημα .. σε ευχαριστω πολθ για τον χρονο σου:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...